DHL EXPRESS
PACZKI DO DANII

Paczki do i z Danii

Planujesz wysłać dokumenty zagraniczne lub inne paczki do Danii? Dzięki naszej firmie DHL Express, eksport towaru do Danii przebiegnie błyskawicznie!  Zapewniamy bezpieczne i szybkie przesyłki międzynarodowe z Polski do Danii i z Danii do Polski. Udostępniony cennik paczek zagranicznych ułatwi Ci zaplanowanie budżetu na eksport lub import przesyłki.

Sprawdź cenę paczki do Danii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Dania

Każdego dnia organizujemy przewóz paczek do Danii i wielu innych miejsc za granicę. Nasze usługi kurierskie wyróżniają się profesjonalną obsługą, terminowością i atrakcyjnym kosztem. Przesyłki międzynarodowe i logistyka z nimi związana nie są nam obce – mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego warto nam zaufać. Realizujemy nie tylko eksport, lecz także import towarów. Możesz więc z naszą pomocą szybko wysłać paczkę z Polski do Danii, ale też z Danii do Polski. Każda przesyłka dociera do adresata w nienaruszonym stanie.

Jeśli pierwszy raz wysyłasz cokolwiek za granicę, tymbardziej skorzystaj z usług profesjonalistów. W DHL Express to wyjątkowo proste, bo oferujemy zagraniczne usługi lotnicze! Poza tym paczki możesz łatwo nadać w jednym z wielu punktów partnerskich, które znajdziesz w całym kraju. Istnieje też możliwość zamówienia (telefonicznie lub online) kuriera do domu. Kurier DHL Express odbierze przesyłkę do godziny 14:00 następnego dnia roboczego. Od tego momentu możesz liczyć 1-3 dni – tyle czasu wystarczy, aby przekazane paczki do Danii dotarły do adresata.

Ile kosztuje paczka do Danii?

Paczki do Danii mają różne ceny. Najtańszy transport wynosi 170 złotych. Ostateczny koszt jest zawsze uzależniony od wagi i parametrów wysyłki. Dzięki cennikowi na stronie zorientujesz się ile kosztuje eksport i import towarów do Polski. Przygotujesz się i szybka wysyłka nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem pod kątem finansowym.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Danii?

Nasze szybkie usługi kurierskie zapewniają transport w ciągu 1-3 dni zarówno do Danii, jak i do wielu innych państw. Nadawca może skorzystać z praktycznego rozwiązania, jakim jest śledzenie przesyłek zagranicznych. Na bieżąco będzie monitorować zmiany statusu i drogi paczki do Danii. Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymuje się unikatowy kod, który umożliwia właśnie monitorowanie przesyłki.

Czego nie można wysyłać do Danii?

Przesyłki międzynarodowe objęte są regulacjami międzynarodowymi i bezpieczeństwem, które wyklucza możliwość transportu niektórych towarów. Paczki do Danii nie mogą zawierać:

Ograniczeniami objęte są również tytoń i alkohol.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Danii.

Paczki do Danii możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez zamówienie kuriera do domu lub biura (telefonicznie lub za pomocą formularza internetowego).

Przesyłki lotnicze do Danii zapakuj w mocny karton. Owiń przedmioty folią bąbelkową lub gazetą i zapełnij tymi materiałami każde wolne miejsce. Pamiętaj też o etykiecie z listem przewozowym naklejonej w widocznym miejscu.

W DHL Express cena każdej paczki jest ustalana na podstawie indywidualnych wymiarów przesyłki. Eksport do Danii zaczyna się od od 175 złotych. Warto zapytać o ofertę dla firm.

1-3 dni roboczych to czas, w ciągu którego wysyłane paczki do Danii docierają na miejsce.

Tak, w DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych online – za pomocą otrzymanego linku.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach