DHL EXPRESS
PACZKI DO DANII

Paczki do i z Danii

Planujesz wysłać dokumenty zagraniczne lub inne paczki do Danii? Dzięki naszej firmie DHL Express, eksport towaru do Danii przebiegnie błyskawicznie!  Zapewniamy bezpieczne i szybkie przesyłki międzynarodowe z Polski do Danii i z Danii do Polski. Udostępniony cennik paczek zagranicznych ułatwi Ci zaplanowanie budżetu na eksport lub import przesyłki.

Sprawdź cenę paczki do Danii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Dania

Każdego dnia organizujemy przewóz paczek do Danii i wielu innych miejsc za granicę. Nasze usługi kurierskie wyróżniają się profesjonalną obsługą, terminowością i atrakcyjnym kosztem. Przesyłki międzynarodowe i logistyka z nimi związana nie są nam obce – mamy wieloletnie doświadczenie, dlatego warto nam zaufać. Realizujemy nie tylko eksport, lecz także import towarów. Możesz więc z naszą pomocą szybko wysłać paczkę z Polski do Danii, ale też z Danii do Polski. Każda przesyłka dociera do adresata w nienaruszonym stanie.

Jeśli pierwszy raz wysyłasz cokolwiek za granicę, tymbardziej skorzystaj z usług profesjonalistów. W DHL Express to wyjątkowo proste, bo oferujemy zagraniczne usługi lotnicze! Poza tym paczki możesz łatwo nadać w jednym z wielu punktów partnerskich, które znajdziesz w całym kraju. Istnieje też możliwość zamówienia (telefonicznie lub online) kuriera do domu. Kurier DHL Express odbierze przesyłkę do godziny 14:00 następnego dnia roboczego. Od tego momentu możesz liczyć 1-3 dni – tyle czasu wystarczy, aby przekazane paczki do Danii dotarły do adresata.

Ile kosztuje paczka do Danii?

Paczki do Danii mają różne ceny. Ostateczny koszt jest zawsze uzależniony od wagi i parametrów wysyłki. Dzięki cennikowi na stronie zorientujesz się ile kosztuje eksport i import towarów do Polski. Przygotujesz się i szybka wysyłka nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem pod kątem finansowym.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Danii?

Nasze szybkie usługi kurierskie zapewniają transport w ciągu 1-3 dni zarówno do Danii, jak i do wielu innych państw. Nadawca może skorzystać z praktycznego rozwiązania, jakim jest śledzenie przesyłek zagranicznych. Na bieżąco będzie monitorować zmiany statusu i drogi paczki do Danii. Po przekazaniu przesyłki kurierowi otrzymuje się unikatowy kod, który umożliwia właśnie monitorowanie przesyłki.

Czego nie można wysyłać do Danii?

Przesyłki międzynarodowe objęte są regulacjami międzynarodowymi i bezpieczeństwem, które wyklucza możliwość transportu niektórych towarów. Paczki do Danii nie mogą zawierać:

Ograniczeniami objęte są również tytoń i alkohol.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Danii.

Paczki do Danii możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez zamówienie kuriera do domu lub biura (telefonicznie lub za pomocą formularza internetowego).

Przesyłki lotnicze do Danii zapakuj w mocny karton. Owiń przedmioty folią bąbelkową lub gazetą i zapełnij tymi materiałami każde wolne miejsce. Pamiętaj też o etykiecie z listem przewozowym naklejonej w widocznym miejscu.

W DHL Express cena każdej paczki jest ustalana na podstawie indywidualnych wymiarów przesyłki. Sprawdź cenę przesyłki zagranicznej do Danii w kalkulatorze dostępnym na naszej stronie www.

1-3 dni roboczych to czas, w ciągu którego wysyłane paczki do Danii docierają na miejsce.

Tak, w DHL Express umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych online – za pomocą otrzymanego linku.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach