DHL EXPRESS
PACZKI DO GUERNSEY

Paczki do i z Guernsey

Po raz pierwszy musisz wysłać paczkę za granicę? A może od dawna nadajesz paczki na Guernsey, ale szukasz ciekawszej oferty niż ta, z której korzystałeś dotychczas? Sprawdź, co przygotowaliśmy jako kurier międzynarodowy DHL Express. Nasze usługi kurierskie są dowodem na to, że dobra organizacja i logistyka przekłada się na szybką i bezpieczną wysyłkę zarówno na Guernsey, jak i innych miejsc zagranicznych. Import i eksport towarów to nasza codzienność.

Sprawdź atrakcyjną ofertę DHL Express – wysyłaj paczki na Guernsey za naszym pośrednictwem! 

Sprawdź cenę paczki do Guernsey

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Guernsey

Paczki na Guernsey za pośrednictwem naszej firmy możesz nadać na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zaniesienie paczki do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint. Mamy ich w Polsce dużo, a na naszej stronie znajdziesz dokładną listę lokalizacji. Drugą opcją jest zamówienie kuriera do domu lub pracy – nasz kurier odbierze od Ciebie paczkę w dogodnym dla Ciebie miejscu. Dzięki temu, że nasza flota samochodowa i lotnicza jest dobrze rozbudowana, transport przebiega sprawnie i terminowo.

Ile kosztuje paczka na Guernsey?

Przesyłki międzynarodowe różnią się cenami między innymi ze względu na różnicę w parametrach. Wielkość i ciężar paczki wpływają na koszt transportu. Umieszczony na stronie cennik paczek zagranicznych ułatwi Ci zorientowanie się w kosztach.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Guernsey?

Zakładamy, że przesyłka na Guernsey dotrze na miejsce w ciągu 2 dni roboczych. Oczywiście, jeśli nadajesz ją w piątek lub przed dniem wolnym od pracy, ten czas będzie trochę wydłużony. W DHL Express uruchomiliśmy usługę śledzenie przesyłek zagranicznych – jej celem jest umożliwienie klientom kontrolowania drogi transportu paczek. W trzymaniu ręki na pulsie pomoże Ci też funkcjonalna aplikacja MyDHL+.

Wysyłki na Guernsey jeszcze nigdy nie były tak proste i szybkie! Sprawdź usługi kurierskie DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Guernsey.

Paczki na Guernsey możesz nadać poprzez przyniesienie przesyłki do punktu DHL Servicepoint lub zamówienie kuriera do domu.

Aby import i eksport towarów przebiegał bezpiecznie, przedmioty muszą być zapakowane w solidny karton, a karton musi być zaklejony taśmą. Na zewnętrznej stronie kartonu należy nakleić etykietę z listem przewozowym.

Paczka na Guernsey powinna być zabezpieczona poprzez unieruchomienie znajdujących się w niej rzeczy. Owiń przedmioty folią bąbelkową i za pomocą tego materiału wypełnij też puste miejsce. W ten sposób zapewnisz rzeczom stabilność.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Paczki zagraniczne na Guernsey docierają zazwyczaj w ciągu 2 dni roboczych. Po zainstalowaniu aplikacji MyDHL+ będziesz mieć dostęp do szczegółowych danych.

Tak, możesz śledzić przebieg drogi paczki na Guernsey na naszej stronie www lub w aplikacji MyDHL +.

Import i eksport towarów nie jest możliwy w przypadku materiałów łatwopalnych, roślin, zwierząt, pieniędzy i innych rzeczy. Zweryfikuj szczegóły, dzwoniąc na naszą infolinię.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach