DHL EXPRESS
PACZKI DO IRAKU

Paczki do i z Iraku


Wykorzystaj profesjonalne usługi kurierskie, aby nadać paczki do Iraku
. DHL Express to import i eksport towarów na najwyższym poziomie. Na stronie udostępniamy też cennik paczek zagranicznych, a w aplikacji MyDHL+ możesz skorzystać z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych. Dzięki temu zachowasz pełną kontrolę nad drogą paczki.


Szybki kurier do Iraku? Zobacz jak wygląda wysyłka paczki za granicę w DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Iraku

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Irak

Import z Iraku i eksport towarów do Iraku? W DHL Express to bardzo proste. Mamy swoją flotę samochodową i fracht lotniczy, dlatego wysyłka przebiega bezpiecznie i zgodnie ze sprawdzoną logistyką. Zamów kuriera do domu lub pracy i przekaż mu paczkę do wysyłki. Możesz też przygotować towar i zanieść paczkę do autoryzowanego punktu DHL Servicepoint.

Ile kosztuje paczka do Iraku?

Cena za przesyłki międzynarodowe do Iraku jest zależna od kilku czynników – np. od wagi gabarytowej paczki i dodatkowych opcji takich jak np. ubezpieczenie. Najtańsza wysyłka do Iraku wynosi 175 złotych. W cenniku na stronie znajdziesz potrzebne dane, aby przygotować określoną kwotę i wyodrębnić ją w budżecie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Iraku?

Szybka paczka to charakterystyczna cecha działania DHL Express. Zwykle paczki do Iraku docierają w ciągu 4-9 dni roboczych. Ten czas może być wydłużony, jeśli przesyłka zostanie nadana w weekend lub w dzień wolny od pracy. Dane na temat czasu transportu najlepiej śledzić w aplikacji MyDHL+.

Wysyłka paczki do Iraku jest prosta! Kurier międzynarodowy DHL Express wyróżnia się doświadczeniem!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Iraku.

Udaj się z paczką do dowolnej placówki DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu, biura lub do innego wskazanego przez Ciebie miejsca.

Przesyłki międzynarodowe do Iraku zapakuj w trwały, solidny karton. Zaklej go dodatkowo szeroką i mocną taśmą klejącą i jeśli to możliwe – owiń szczelnie folią typu stretch. Na zewnątrz paczki w widocznym miejscu zamieść też etykietę z numerem listu przewozowego.

Pamiętaj, że przedmioty umieszczone we wnętrzu paczki muszą być dobrze unieruchomione. W tym celu wykorzystaj folię bąbelkową lub gazety.

Wysyłki kurierskie do Iraku nadasz już od 175 złotych. Cena wzrasta wraz ze wzrostem wagi i ciężaru paczki. Cennik, który jest na stronie przybliży Ci informacje na ten temat.

Średni czas transportu paczki do Iraku wynosi 4-9 dni roboczych.

Tak, jako nadawca możesz śledzić całą trasę paczki do Iraku. Pomoże Ci w tym aplikacja MyDHL+.

Do Iraku nie możesz wysyłać między innymi pieniędzy, żywych i martwych zwierząt, drogocennej biżuterii i dzieł sztuki, a także materiałów łatwopalnych i amunicji. Ograniczenia w wysyłce dotyczą też leków i wyrobów alkoholowych. Szczegółowe dane uzyskasz po kontakcie z pracownikami naszej infolinii.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach