DHL EXPRESS
PACZKI DO GABONU

Paczki do i z Gabonu

Przed Tobą pierwsza wysyłka paczki do Gabonu? A może przesyłki międzynarodowe w tym kierunku realizujesz codziennie, ale szukasz nowej oferty kurierskiej? Postaw na DHL Express – międzynarodowe usługi kurierskie wyróżniające się profesjonalizmem i doskonałą logistyką. Dbamy o bezpieczny eksport i import towarów każdego dnia!

Paczki do Gabonu – sprawdź ofertę dla firm i klientów indywidualnych 

Sprawdź cenę paczki do Gabonu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Gabon

Chociaż przesyłka do Gabonu i w inne miejsca Afryki może wydawać się skomplikowanym procesem, nic bardziej mylnego! Przygotuj paczkę i przekaż ją naszemu pracownikowi w dowolnym punkcie DHL Servicepoint. Jeśli zależy Ci na większym komforcie lub z jakichkolwiek powodów nie możesz dotrzeć do punktu – zamów kuriera online. Może to być umówiony odbiór w domu, w pracy lub w innym wskazanym przez Ciebie miejscu. Po przekazaniu paczki zacznij korzystać z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych i kontroluj na bieżąco drogę paczki do Gabonu.

Ile kosztuje paczka do Gabonu?

190 złotych to najniższa cena za przesyłki do Gabonu w DHL Express. Na naszej stronie internetowej udostępniony jest cennik paczek zagranicznych, który zawiera szczegółowe informacje na temat kosztów. Są one różne, ponieważ zależą od wielu czynników – w tym np. ciężaru i parametrów przesyłki. Przeanalizuj te informacje i dowiedz się więcej – bez wychodzenia z domu i dodatkowych działań konsultacyjnych możesz wstępnie zaplanować budżet na podstawie dodanego cennika.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Gabonu?

Przed pandemią COVID-19 średni czas dostarczenia przesyłki do Gabonu wynosił 2 dni. Obecnie czas ten jest  wydłużony od 1 do 9 dni. O tym, na jakim etapie są paczki do Gabonu poinformuje Cię aplikacja MyDHL+. Warto liczyć się z tym, że jeżeli przesyłki zagraniczne nadawane są przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, to eksport również się wydłuża.

Eksport i import produktów z DHL Express – szybka paczka z Polski do Gabonu i z Gabonu do Polski

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gabonu.

Możesz przynieść paczkę do punktu DHL Servicepoint lub umówić się z kurierem na odbiór paczki w domu/miejscu pracy.

Zapakuj wysyłane przedmioty do kartonu i owiń go szeroką taśmą. Na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego. Jeśli wysyłka do Gabonu obejmuje dokumenty, najlepiej spakować je w kopertę bąbelkową.

Wykorzystaj folię bąbelkową do zabezpieczenia przedmiotów. Owiń produkty i wypełnij folią puste przestrzenie. Dzięki temu transportowane rzeczy zachowają maksymalną stabilność.

190 złotych to najniższa cena za transport do Gabonu.Więcej informacji znajdziesz w cenniku dostępnym na stronie internetowej.

Szacowany czas dostawy paczki do Gabonu przed pandemią wynosił 2 dni. Aktualnie może być dłuższy od 1 do 9 dni. Kontroluj drogę paczki w aplikacji MyDHL+.

Tak, jako nadawca masz prawo trzymać rękę na pulsie i wiedzieć co dzieje się z Twoją paczką. Śledź eksport w aplikacji MyDHL+ lub na stronie internetowej.

Paczki do Gabonu nie mogą zawierać m.in. pieniędzy (gotówki), drogocennych dzieł sztuki, roślin, zwierząt (żywych i martwych), narkotyków, broni palnej i amunicji. Pełna lista towarów zakazanych do wysyłki jest dłuższa. Zadzwoń na naszą infolinią, aby dowiedzieć się więcej.

Wysyłka paczki za granicę – niezawodny kurier międzynarodowy DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach