DHL EXPRESS
PACZKI DO GABONU

Paczki do i z Gabonu

Przed Tobą pierwsza wysyłka paczki do Gabonu? A może przesyłki międzynarodowe w tym kierunku realizujesz codziennie, ale szukasz nowej oferty kurierskiej? Postaw na DHL Express – międzynarodowe usługi kurierskie wyróżniające się profesjonalizmem i doskonałą logistyką. Dbamy o bezpieczny eksport i import towarów każdego dnia!

Paczki do Gabonu – sprawdź ofertę dla firm i klientów indywidualnych 

Sprawdź cenę paczki do Gabonu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Gabon

Chociaż przesyłka do Gabonu i w inne miejsca Afryki może wydawać się skomplikowanym procesem, nic bardziej mylnego! Przygotuj paczkę i przekaż ją naszemu pracownikowi w dowolnym punkcie DHL Servicepoint. Jeśli zależy Ci na większym komforcie lub z jakichkolwiek powodów nie możesz dotrzeć do punktu – zamów kuriera online. Może to być umówiony odbiór w domu, w pracy lub w innym wskazanym przez Ciebie miejscu. Po przekazaniu paczki zacznij korzystać z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych i kontroluj na bieżąco drogę paczki do Gabonu.

Ile kosztuje paczka do Gabonu?

Na naszej stronie internetowej udostępniony jest cennik paczek zagranicznych, który zawiera szczegółowe informacje na temat kosztów. Są one różne, ponieważ zależą od wielu czynników – w tym np. ciężaru i parametrów przesyłki. Przeanalizuj te informacje i dowiedz się więcej – bez wychodzenia z domu i dodatkowych działań konsultacyjnych możesz wstępnie zaplanować budżet na podstawie dodanego cennika.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Gabonu?

Przed pandemią COVID-19 średni czas dostarczenia przesyłki do Gabonu wynosił 2 dni. Obecnie czas ten jest  wydłużony od 1 do 9 dni. O tym, na jakim etapie są paczki do Gabonu poinformuje Cię aplikacja MyDHL+. Warto liczyć się z tym, że jeżeli przesyłki zagraniczne nadawane są przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, to eksport również się wydłuża.

Eksport i import produktów z DHL Express – szybka paczka z Polski do Gabonu i z Gabonu do Polski

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gabonu.

Możesz przynieść paczkę do punktu DHL Servicepoint lub umówić się z kurierem na odbiór paczki w domu/miejscu pracy.

Zapakuj wysyłane przedmioty do kartonu i owiń go szeroką taśmą. Na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego. Jeśli wysyłka do Gabonu obejmuje dokumenty, najlepiej spakować je w kopertę bąbelkową.

Wykorzystaj folię bąbelkową do zabezpieczenia przedmiotów. Owiń produkty i wypełnij folią puste przestrzenie. Dzięki temu transportowane rzeczy zachowają maksymalną stabilność.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Szacowany czas dostawy paczki do Gabonu przed pandemią wynosił 2 dni. Aktualnie może być dłuższy od 1 do 9 dni. Kontroluj drogę paczki w aplikacji MyDHL+.

Tak, jako nadawca masz prawo trzymać rękę na pulsie i wiedzieć co dzieje się z Twoją paczką. Śledź eksport w aplikacji MyDHL+ lub na stronie internetowej.

Paczki do Gabonu nie mogą zawierać m.in. pieniędzy (gotówki), drogocennych dzieł sztuki, roślin, zwierząt (żywych i martwych), narkotyków, broni palnej i amunicji. Pełna lista towarów zakazanych do wysyłki jest dłuższa. Zadzwoń na naszą infolinią, aby dowiedzieć się więcej.

Wysyłka paczki za granicę – niezawodny kurier międzynarodowy DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach