DHL EXPRESS
PACZKI DO SENEGALU

Paczki do i z Senegalu

Wysyłaj paczki do Senegalu za pośrednictwem sprawdzonego, międzynarodowego kuriera DHL Express. Codziennie organizujemy przesyłki lotnicze, które umożliwiają realizowanie celów zawodowych i prywatnych. Każdy nadawca może kontrolować transport i śledzić drogę paczki.


Planujesz regularnie nadawać paczki do Senegalu? – Sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Senegalu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Senegal

Wysyłka za granicę jest prosta – wystarczy, że zaniesiesz przygotowaną paczkę do punktu DHL Servicepoint. W Polsce mamy ich kilkaset. Jeśli chcesz, możesz też zamówić kuriera do domu lub pracy. Nasz pracownik odbierze od Ciebie paczkę we wskazanym miejscu. Po przekazaniu paczki kurierowi zacznij korzystać z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych i trzymaj rękę na pulsie!

Ile kosztuje paczka do Senegalu?

Ceny za przesyłki zagraniczne do Senegalu jest uzależniona od parametrów i wagi paczki, a także opcjonalnych usług, które dodatkowo może wykupić nadawca (np. ubezpieczenie). Sprawdź nasz cennik paczek zagranicznych, który ułatwia planowanie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Senegalu?

Eksport z Polski do Senegalu trwa średnio 2 dni robocze. Jednak czas pandemii koronawirusa COVID-19 wpływa na opóźnienia w dostawie. Śledź drogę paczki przez Internet w aplikacji MyDHL+. Pamiętaj, że jeśli wysyłasz przesyłkę w dzień wolny od pracy lub przez weekendem, to czas dostawy także może ulec wydłużeniu.

Bezpieczny eksport i import – przesyłki lotnicze za granicę każdego dnia.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Senegalu.

Aby wysłać paczki do Senegalu, przekaż je kurierowi. Możesz to zrobić w punkcie DHL Servicepoint lub umówić się na wizytę kuriera w domu lub w pracy.

Zapakuj transportowane przedmioty w mocny karton, który dodatkowo warto okleić szeroką taśmą. Po zewnętrznej stronie kartonu przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Użyj folii bąbelkowej do zabezpieczenia przedmiotów w kartonie. Owiń folią rzeczy i wypełnij nią puste miejsce.

Koszt paczki zagranicznej do Senegalu uzależniony jest m.in. od parametrów, wagi gabarytowej i wybrania przez nadawcę dodatkowych usług. Aktualną cenę sprawdzisz w kalkulatorze dostępnym na naszej stronie.

2 dni robocze to szacowany czas transportu paczki do Senegalu. Z powodu pandemii koronawirusa mogą jednak nastąpić opóźnienia.

Tak, śledź drogę przesyłki na naszej stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+.

Broń i amunicja, materiały łatwopalne, rośliny, niektóre wyroby tytoniowe i alkoholowe, narkotyki i drogocenne dzieła sztuki – to przykładowe przedmioty, których nie mogą zawierać paczki do Senegalu. O szczegółowej liście rzeczy zakazanych do wysyłki dowiesz się, dzwoniąc na naszą infolinią.

Szybka paczka – maksimum bezpieczeństwa – międzynarodowy kurier DHL Express.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach