DHL EXPRESS
PACZKI DO BAHRAJNU

Paczki do i z Bahrajnu

Wysyłasz często przesyłki za granicę i interesują Cię paczki do Bahrajnu? Atrakcyjna oferta na import i eksport z Polski za granicę jest w zasięgu Twojej ręki. Kurier do Bahrajnu z DHL Express szybko i bezpiecznie dostarczy Twoją przesyłkę we wskazane przez Ciebie miejsce. Dzięki nam import z Bahrajnu do Polski, ale też eksport z Polski do Bahrajnu jest prosty, szybki i związany z minimalną liczbą formalności.

Sprawdź szybkie wysyłki do Bahrajnu z DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Bahrajnu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Bahrajn

Nasz kurier międzynarodowy może być skutecznym rozwiązaniem na przesyłki zagraniczne do Bahrajnu. Wysyłka paczki za granicę może być realizowana na dwa wygodne sposoby. Pierwszym jest skorzystanie z jednego z punktów nadawczych DHL Servicepoint. Drugim jest opcja zamów kuriera, dzięki której kurier do Bahrajnu zjawi się po paczkę pod wskazany przez ciebie adres. Import z Bahrajnu i eksport z Bahrajnu zajmuje zazwyczaj 2 dni robocze.

Interesuje Cię szybka paczka za granicę? Oferujemy przesyłki lotnicze do Bahrajnu realizowane z wykorzystaniem naszego frachtu lotniczego. Szeroka i liczna sieć połączeń DHL Express pozwala na szybki, bezproblemowy i bezpieczny transport Twoich paczek we wskazane miejsce niemal w każdym zakątku świata.

Ile kosztuje paczka do Bahrajnu?

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie. Musisz pamiętać, że na ostateczny koszt Twojej przesyłki międzynarodowej do Bahrajnu mają wpływ czynniki, takie jak np. waga paczki, jej wymiary, zawartość, wybrane opcje dodatkowe, a także szczegółowy adres doręczenia.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Bahrajnu?

Szybka paczka do Bahrajnu dociera zazwyczaj na miejsce docelowe w ciągu 2 dni roboczych, Świetna organizacja logistyczna DHL Express pozwala nam na dotrzymanie deklarowanych terminów, a także zapewnienie najwyższego bezpieczeństwa powierzonych nam przesyłek w czasie ich transportu.

Jeśli często realizujesz przesyłki międzynarodowe  jako firma – zapytaj nas o specjalną ofertę dla firm. Jeżeli chcesz poznać dokładny termin doręczenia Twojej przesyłki kurierskiej do Bahrajnu, skorzystaj z aplikacji MyDHL+. Przesyłki międzynarodowe do Bahrajnu mogą szybko i skutecznie trafić do odbiorcy, a odprawa celna leży po naszej stronie. Import i eksport z Polski z DHL Express może okazać się jednym z lepszych sposobów na transport Twoich paczek zagranicznych.

Przesyłki kurierskie do Bahrajnu z DHL Express to szybki i prosty sposób na transport zagraniczny!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Bahrajnu.

Przesyłki zagraniczne do Bahrajnu możesz nadać samodzielnie w punktach DHL Servicepoint lub skorzystać z opcji zamów kuriera. Nasz kurier do Bahrajnu odbierze od Ciebie przesyłkę ze wskazanego miejsca i przekaże ją w dalszą trasę.

Paczki międzynarodowe do Bahrajnu powinny być zapakowane w solidny karton, zaklejone taśmą i owinięte stretchem. W widocznym miejscu na paczce naklej etykietę przewozową.

Zawartość przesyłki musi być unieruchomiona. Wolne wnętrze paczki do Bahrajnu wypełnij folią bąbelkową lub specjalnym wypełniaczem.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt wysyłki do Bahrajnu to już 175 złotych.

Średni czas doręczenia paczki do Bahrajnu wynosi 2 dni robocze.

Tak, sprawdź naszą usługę — śledzenie przesyłek zagranicznych i sprawdzaj status transportu w czasie rzeczywistym.

Każdy kraj ma swoje obostrzenia w zakresie listy towarów, których nie zezwala wwozić na swoje terytorium. Jeśli chcesz wiedzieć, jakich przedmiotów przepisy prawa zabraniają eksportować do Bahrajnu – skontaktuj się z naszą infolinią.

Wysyłka do Bahrajnu to nawet 2 dni robocze. Kurier międzynarodowy z DHL Express może być rozwiązaniem na prostą wysyłkę paczek za granicę. Sprawdź naszą ofertę!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach