DHL EXPRESS
PACZKI DO PARAGWAJU

Paczki do i z Paragwaju

Prowadzisz zagraniczny biznes? A może jesteś osobą prywatną, ale chcesz coś wysłać do przebywającej za granicą rodziny? Niezależnie od sytuacji, paczki do Paragwaju mogą być rozwiązaniem na bezpieczny i szybki eksport z Polski do Paragwaju i import z Paragwaju do Polski. Nasz kurier do Paragwaju doręczy Twoją paczkę bezpiecznie na miejsce w możliwie, jak najkrótszym czasie.

Przesyłki międzynarodowe do Paragwaju? Tylko z DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Paragwaju

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Paragwaj

Sprawdzony kurier za granicę z DHL Express to jedno z lepszych rozwiązań, kiedy priorytetem jest dla Ciebie bezpieczeństwo transportu i minimum formalności. Interesuje Cię szybki import z Paragwaju lub eksport do Paragwaju? Wybierz szybką paczkę zagraniczną. Pamiętaj, że wszystkie paczki do Ameryki Południowej podlegają odprawie celnej — jeżeli przygotujesz odpowiednie dokumenty, a odbiorca paczki ureguluje formalności paczka zostanie dostarczona do odbiorcy w Paragwaju zgodnie z pierwotnymi założeniami.

Wysyłka paczek za granicę może być zainicjowana na dwa sposoby. Pierwszym jest nadanie jej w jednym z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint, drugim zamówienie kuriera pod wskazany przez Ciebie adres – do domu lub biura. Kurier zagraniczny odbierze od Ciebie przesyłkę i przekaże ją niezwłocznie w dalszą podróż. Paczki do Paragwaju obecnie docierają w miejsce docelowe w ciągu 4 dni roboczych.

Ile kosztuje paczka do Paragwaju?

W DHL Express ceny za przesyłki międzynarodowe do Paragwaju będą uzależnione od kilku czynników. Do najważniejszych zalicza się wagę przesyłki, jej wymiary, a także dokładne miejsce przeznaczenia. Jeśli nadajesz paczki za granicę regularnie, jako przedsiębiorca – sprawdź naszą ofertę dla firm. Jeśli lubisz planować wydatki, przed nadaniem przesyłki do Paragwaju sprawdź cennik przesyłek zagranicznych umieszczony na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Paragwaju?

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie powierzone nam paczki zagraniczne trafiały w miejsce docelowe w wyznaczonym czasie. Paczki zagraniczne, takie jak przesyłki lotnicze do Paragwaju transportowane są naszym własnym frachtem lotniczym, co realnie zwiększa autonomiczność transportu i pomaga zachować nam deklarowane terminy.

Dzięki strategicznie zaplanowanej sieci różnorodnych środków transportu, Twoje przesyłki zagraniczne do Paragwaju mają szansę dotrzeć do odbiorcy już w ciągu 2 dni roboczych od daty nadania. To sprawia, że import i eksport towarów może być sprawny i regularny, nawet mimo dzielącej Was odległości. Aby sprawdzić szczegółowo, ile czasu kurier do Paragwaju będzie transportował Twoją przesyłkę, skorzystać z aplikacji MyDHL+. Po wpisaniu szczegółów paczki poznasz dokładny termin jej doręczenia.

Skorzystaj z przesyłki międzynarodowej do Paragwaju od DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Paragwaju.

Możesz skorzystać z punktów stacjonarnych DHL Servicepoint i samodzielnie nadać tam przesyłkę lub zamówić kuriera międzynarodowego pod wskazany adres.

Paczki do Paragwaju mają przed sobą długą trasę do pokonania. Spakuj przedmioty lub dokumenty w karton, a jego wnętrze zabezpiecz wypełniaczem. Całość owiń mocnym stretchem lub zaklej taśmą. Nie zapomnij o naklejeniu etykiety z numerem listu przewozowego.

W tym celu użyj specjalnego, zabezpieczającego, antywstrząsowego wypełniacza. Może to być również folia bąbelkowa, lub zmięte gazety.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express.

Średni czas, w jakim dostarczane są przesyłki międzynarodowe do Paragwaju to 4 dni robocze.

Trasę swojej paczki zagranicznej możesz śledzić w czasie rzeczywistym za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Istnieje lista przedmiotów zakazanych, których prawo nie zezwala wwozić na teren Paragwaju i Ameryki Południowej. O tym, jakie są to dokładnie towary, dowiesz się od pracowników naszej infolinii.

Wysyłka do Paragwaju za pośrednictwem DHL Express jest prosta, bezpieczna i terminowa. Sprawdź!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach