DHL EXPRESS
PACZKI DO PAPUI-NOWEJ GWINEI

Paczki do i z Papui-Nowej Gwinei

Chociaż Papua-Nowa Gwinea wydaje się być odległym miejscem, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wysłać tam paczkę! Paczki do Papui-Nowej Gwinei transportowane przez DHL Express to gwarancja bezpieczeństwa i dostawy zgodnej z szacowanym terminem. Codziennie organizowane przesyłki lotnicze dały nam doświadczenie, które przekłada się na najwyższą jakość usług.

Przesyłki kurierskie do Papui-Nowej Gwinei – profesjonalny eksport DHl Express

Sprawdź cenę paczki do Papui-Nowej Gwinei

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Papua-Nowa Gwinea

Każdego dnia organizujemy eksport i import towarów. Wysyłka paczki za granicę z DHL Express jest bardzo prosta, bo wystarczy, że zaniesiesz paczkę do dowolnego punktu DHL Servicepoint. Mamy ich łącznie ponad 1300 w całym kraju. W trosce o wygodę klientów stworzyliśmy też system odbioru paczki przez kuriera. Możesz umówić się na wizytę kuriera, który podjedzie po przesyłkę do Twojego domu, mieszkania lub miejsca pracy. Ty zdecyduj, który wariant jest dla Ciebie najlepszy!

Ile kosztuje paczka do Papui-Nowej Gwinei?

Nasz cennik paczek zagranicznych i możliwość wyceny transportu online to najlepsze narzędzie, aby zaplanować budżet na wysyłkę. Każda paczka ma inny koszt, bo inne są jej wymiary. Ta opcja cenowa dotyczy przesyłki dokumentów, które możesz nadać prywatnie lub biznesowo. Przesyłki międzynarodowe warto śledzić w aplikacji MyDHL+. Tam też znajdziesz szacowany czas dostawy paczki.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Papui-Nowej Gwinei?

Wykorzystaj usługę śledzenie przesyłek zagranicznych, aby wiedzieć, gdzie aktualnie znajduje się Twoja paczka i jaki odcinek drogi musi jeszcze pokonać. Możesz to zrobić na naszej stronie internetowej albo w aplikacji MyDHL+. Szacowany czas dostawy paczki do Papui-Nowej Gwinei to 4-5 dni roboczych przed pandemią koronawirusa. W czasie pandemii dostawa może być wydłużona nawet dwukrotnie. Zwróć też uwagę na nadawanie paczki przed weekendem lud dniem wolnym od pracy – realizacja wysyłki będzie możliwa dopiero w kolejnym dniu roboczym.

Szybka paczka za granicę? Poznaj ofertę dla firm i klientów indywidualnych.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Papui-Nowej Gwinei.

Zanieś paczkę do jednego z ponad 1300 punktów DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera po odbiór przesyłki w Twoim domu lub miejscu pracy.

Solidny karton to dobre rozwiązanie. Zapakuj do niego rzeczy, owiń go dodatkowo szeroką taśmą i naklej na zewnętrznej stronie etykietę z numerem listu przewozowego.

Użyj folii bąbelkowej i gazet do zabezpieczenia transportowanych przedmiotów. Wypełnij tymi materiałami puste miejsca, Ważne jest, aby zawartość nie przemieszczała się.

Koszt wysyłki towarów do Papui-Nowej Gwinei zależy od wymiarów oraz wagi paczki. Sprawdź cennik dostępny na stronie, aby wiedzieć więcej.

4-5 dni roboczych to szacowany czas dostawy paczki do Papui-Nowej Gwinei przed pandemią COVID-19. Obecnie może on być dwukrotnie dłuższy. Sprawdź czas dostawy w dniu nadania przesyłki.

Tak, bądź na bieżąco z tym, gdzie znajduje się Twoja paczka. Skorzystaj z aplikacji MyDHL+.

Przesyłki międzynarodowe nie mogą zawierać między innymi: broni, narkotyków, niektórych wyrobów tytoniowych, roślin, gotówki, drogocennych dzieł sztuki, zwierząt (żywych i martwych). Szczegółową listę przedmiotów wyłączonych z transportu nasi pracownicy przybliżą Ci na infolinii telefonicznej – zapraszamy do kontaktu.

Cennik paczek za granicę do wglądu na stronie – przejrzyste i profesjonalne usługi kurierskie DHL Express

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach