Paczki do i z Francji

Wysyłaj paczki do Francji wygodnie i bezpiecznie, korzystając z usług DHL Express. Jeśli zależy Ci na szybkim dostarczeniu przesyłki za granicę, nasza oferta jest dla Ciebie – z siecią lotniczą DHL Express Twoja przesyłka do Francji dotrze błyskawicznie. Oferujemy rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniając optymalny komfort korzystania z naszych usług. Sprawdź, jak niewiele potrzeba, by kurier ekspresowo zrealizował eksport towarów do Francji. Zobacz też ofertę na import do Polski i rozpocznij współpracę z liderem w branży. Przeanalizuj cennik, poznaj koszt wysyłki i porównaj ofertę.

Sprawdź cenę paczki do Francji

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki z Polski do Francji

Z nami wysyłka do Francji możliwa jest bez wychodzenia z domu – wystarczy, że posiadasz drukarkę i dostęp do sieci. Jak to działa? Lotnicze paczki do Francji nadasz online za pośrednictwem MyDHL+ – dzięki tej stronie przygotujesz etykietę przewozową oraz zamówisz kuriera. Zapakuj swoją przesyłkę, ale jeszcze jej nie zamykaj. Kurier, który przyjedzie odebrać Twoją przesyłkę do Francji, sprawdzi jej zawartość, by mieć pewność, że szybka paczka może zostać dopuszczona do transportu za granicę. Po kontroli rozpoczyna się przewóz paczek do Francji. Eksport jest bezpieczny i sprawny, a nasze usługi kurierskie wykorzystywane są zarówno przez właścicieli przedsiębiorstw, jak i prywatne osoby.

Przekonaj się o tym, wykorzystując śledzenie przesyłek zagranicznych. Drogę, jaką przemierzają przesyłki z Polski do Francji, możesz śledzić za pośrednictwem numeru paczki. Dzięki temu możesz każdorazowo sprawdzać, gdzie znajdują się wysyłane przez Ciebie przesyłki międzynarodowe oraz dowiesz się, kiedy paczka dotarła do Francji. Indywidualny numer przypisywany jest automatycznie każdej paczce w momencie nadania.

Ile kosztuje paczka do Francji?

To, ile będzie Cię kosztować wysyłka paczki do Francji, uzależnione jest od kilku czynników – między innymi od tego, jak duża jest dana przesyłka. Możesz wykorzystać nasz cennik dostępny online, aby sprawdzić, jaki przeznaczyć budżet. Dowiesz się też, czy możesz zoptymalizować koszt wysyłki swojej paczki do Francji. Cennik paczek zagranicznych udostępniamy na naszej stronie.

Dedykowana oferta dla firm

Ile trwa transport paczki do Francji?

Z DHL Express przewóz paczek do Francji przebiega błyskawicznie. Zwykle przesyłki kurierskie z Polski do Francji dostarczane są w ciągu 1-2 dni roboczych. Warto jednak pamiętać, że paczki do Francji, które zostaną odebrane przez kuriera do określonej dla danej miejscowości godziny, jeszcze tego samego dnia opuszczają kraj. Wejdź na MyDHL+ lub skontaktuj się z naszą infolinią, by dowiedzieć się, do której godziny w Twojej miejscowości kurier odbiera przesyłki zagraniczne do Francji.

Co istotne – aby usprawnić przewóz paczek do Francji, zadbaj także o odpowiednie przygotowanie przesyłki. Zarówno jej opakowanie, jak i zawartość powinna być zgodna z wymogami. Przekonaj się, jakich towarów nie mogą zawierać przesyłki do Francji wysyłane za pośrednictwem DHL Express.

Czego nie można wysyłać do Francji?

W transporcie towarów istnieją pewne ograniczenia. Zgodnie z nimi przesyłka kurierska z Polski do Francji nie może zawierać określonych towarów i wyrobów. Zatem, wysyłając przesyłki do Francji, pamiętaj, aby nie umieszczać w nich między innymi:

 • broni palnej,
 • narkotyków,
 • żywych oraz martwych zwierząt, a także roślin,
 • pieniędzy.

To tylko część towarów zabronionych w transporcie – pełną listę znajdziesz na naszej stronie.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Francji?
  Przesyłki międzynarodowe do Francji możesz nadać z domu z pośrednictwem MyDHL+ lub zrobić to w punkcie DHL Servicepoint. W przypadku pierwszej opcji przygotuj paczkę do Francji online, wydrukuj etykietę i oczekuj kuriera. W drugim przypadku zapakuj paczkę (nie zaklejaj opakowania!) i udaj się z nią do wybranego punktu. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszą infolinią.
 • Ile trwa transport paczki do Francji?
  Szybka wysyłka do Francji z DHL Express zajmuje 1-2 dni robocze. Aktualny czas dostawy możesz sprawdzić w aplikacji, za pomocą której zamawiasz kuriera do Francji.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Francji?
  Nasze usługi kurierskie wyróżniają się błyskawicznym transportem. Szybka wysyłka do Francji z DHL Express zajmuje 1-2 dni robocze. Aktualny czas dostawy możesz sprawdzić w aplikacji, za pomocą której zamawiasz kuriera do Francji.
 • Czy paczki można wysłać w każde miejsce we Francji?
  Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy możesz wysyłać paczki lotnicze do konkretnego miejsca we Francji, sprawdź dostępność usługi w MyDHL+, w dedykowanym portalu lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta, czynnym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.
 • Jak zapakować paczkę do Francji?
  Zadbaj o bezpieczny przewóz paczki do Francji, wybierając opakowanie dopasowane do gabarytów zawartości. Możesz wybrać kopertę, karton lub szczelne, foliowe opakowanie. Jeżeli nadajesz przesyłkę w punkcie DHL Servicepoint lub zamawiasz online, nie zaklejaj opakowania – nasz pracownik jest zobowiązany do kontroli zawartości. List przewozowy naklej na płaskiej powierzchni.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`