DHL EXPRESS
PACZKI DO FRANCJI

Paczki do i z Francji

Wysyłaj paczki do Francji wygodnie i bezpiecznie, korzystając z usługDHL Express. Jeśli zależy Ci na szybkim dostarczeniu przesyłki za granicę i interesuje Cię rozsądna cena, nasza oferta jest dla Ciebie. Z siecią lotniczą DHL Express Twoja przesyłka do Francji dotrze błyskawicznie. Oferujemy rozwiązania dla klientów indywidualnych i biznesowych, zapewniając optymalny komfort korzystania z naszych usług. Sprawdź, jak niewiele potrzeba, by kurier ekspresowo zrealizował eksport towarów do Francji. Zobacz też ofertę na import towarów do Polski i rozpocznij współpracę z liderem w branży. Przeanalizuj cennik, poznaj koszt wysyłki i porównaj ofertę. Paczka do Francji? To proste!

Paczka do Francji i paczka z Francji – profesjonalny kurier międzynarodowy!

Sprawdź cenę paczki do Francji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do Francji

Z nami wysyłka do Francji możliwa jest bez wychodzenia z domu – wystarczy, że posiadasz drukarkę i dostęp do sieci. Jak to działa? Lotnicze paczki do Francji nadasz online za pośrednictwem MyDHL+ – dzięki tej stronie przygotujesz etykietę przewozową oraz zamówisz kuriera. Zapakuj swoją przesyłkę, ale jeszcze jej nie zamykaj. Kurier, który przyjedzie odebrać Twoją przesyłkę do Francji, sprawdzi jej zawartość, by mieć pewność, że szybka paczka może zostać dopuszczona do transportu za granicę. Po kontroli rozpoczyna się przewóz paczek do Francji. Eksport jest bezpieczny i sprawny, a nasze usługi kurierskie wykorzystywane są zarówno przez właścicieli przedsiębiorstw, jak i prywatne osoby.

Przekonaj się o tym, wykorzystując śledzenie przesyłek zagranicznych. Kiedy rozpocznie się wysyłka paczki do Francji, czas na jej nadzorowanie! Drogę, jaką przemierzają przesyłki, możesz śledzić za pośrednictwem numeru paczki. Dzięki temu możesz każdorazowo sprawdzać, gdzie znajdują się wysyłane przez Ciebie przesyłki międzynarodowe oraz dowiedzieć się, kiedy paczka dotarła do Francji. Indywidualny numer przypisywany jest automatycznie każdej paczce w momencie nadania.

Ile kosztuje paczka do Francji?

Rozumiemy, że priorytetem nadawcy jest często wysyłka realizowana tanio. Warto jednak zwrócić też uwagę na standardy, bezpieczeństwo i jakość realizowanych usług. To, ile będzie Cię kosztować wysyłka paczki do Francji, uzależnione jest od kilku czynników – między innymi od tego, jak duża jest dana przesyłka. Możesz wykorzystać nasz cennik dostępny online, aby sprawdzić, jaki przeznaczyć budżet. Dowiesz się też, czy możesz zoptymalizować koszt wysyłki swojej paczki do Francji. Cennik paczek zagranicznych udostępniamy na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak wysłać paczkę do Francji?

Poza opcją odbioru paczki przez kuriera, którą opisaliśmy wyżej, możesz też przynieść przesyłkę do dowolnego punktu DHL Servicepoint. W Polsce jest ich ponad 1300 – w tym np. sklepy Relay, Inmedio, Hubiz, One Minute i Discover. Paczka do Francji nadana w ten sposób jest działaniem proekologicznym! Dlaczego? W ten sposób neutralizujesz emisję dwutlenku węgla, a my z każdej nadanej przesyłki, przeznaczamy 2 zł na aktywności związane z ochroną Ziemi.

Ile trwa transport paczki do Francji?

Z DHL Express przewóz paczek do Francji przebiega błyskawicznie. Zwykle przesyłki kurierskie z Polski do Francji dostarczane są w ciągu 1-2 dni roboczych. Warto jednak pamiętać, że paczki do Francji, które zostaną odebrane przez kuriera do określonej dla danej miejscowości godziny, jeszcze tego samego dnia opuszczają kraj. Wejdź na MyDHL+ lub skontaktuj się z naszą infolinią, by dowiedzieć się, do której godziny w Twojej miejscowości kurier odbiera przesyłki zagraniczne do Francji.

Co istotne – aby usprawnić przewóz paczek do Francji, zadbaj także o odpowiednie przygotowanie przesyłki. Zarówno jej opakowanie, jak i zawartość powinna być zgodna z wymogami. Przekonaj się, jakich towarów nie mogą zawierać przesyłki do Francji wysyłane za pośrednictwem DHL Express.

Ile idzie paczka z Francji do Polski?

Paczka z Francji do Polski dociera na miejsce tak samo szybko jak wtedy, kiedy realizowany jest eksport towarów. Są to średnio 1-2 dni robocze. W przypadku wątpliwości lub pytań skontaktuj się z naszym konsultantem. Korzystaj też z aplikacji MyDHL+!

Optymalna cena i szybka realizacja wysyłki – sprawdź ofertę DHL Express

Czego nie można wysyłać do Francji?

W transporcie towarów istnieją pewne ograniczenia. Zgodnie z nimi przesyłka kurierska z Polski do Francji nie może zawierać określonych towarów i wyrobów. Zatem, wysyłając przesyłki do Francji, pamiętaj, aby nie umieszczać w nich między innymi:

To tylko część towarów zabronionych w transporcie – pełną listę znajdziesz na naszej stronie.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Francji.

Przesyłki międzynarodowe do Francji możesz nadać z domu z pośrednictwem MyDHL+ lub zrobić to w punkcie DHL Servicepoint. W przypadku pierwszej opcji przygotuj paczkę do Francji online, wydrukuj etykietę i oczekuj kuriera. W drugim przypadku zapakuj paczkę (nie zaklejaj opakowania!) i udaj się z nią do wybranego punktu. Sprawdź cenę wysyłki na naszej stronie, a jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszą infolinią.

Szybka wysyłka do Francji z DHL Express zajmuje 1-2 dni robocze. Umożliwiamy śledzenie przesyłek – aktualny czas dostawy możesz sprawdzić w aplikacji, za pomocą której zamawiasz kuriera do Francji.

Nasze usługi kurierskie wyróżniają się błyskawicznym transportem. Szybka wysyłka do Francji z DHL Express zajmuje 1-2 dni robocze. Aktualny czas dostawy możesz sprawdzić w aplikacji, za pomocą której zamawiasz kuriera do Francji.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, czy możesz wysyłać paczki lotnicze do konkretnego miejsca we Francji, sprawdź dostępność usługi w MyDHL+, w dedykowanym portalu lub skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta, czynnym od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

Zadbaj o bezpieczny przewóz paczki do Francji, wybierając opakowanie dopasowane do gabarytów zawartości. Możesz wybrać kopertę, karton lub szczelne, foliowe opakowanie. Jeżeli nadajesz przesyłkę w punkcie DHL Servicepoint lub zamawiasz online, nie zaklejaj opakowania – nasz pracownik jest zobowiązany do kontroli zawartości. List przewozowy naklej na płaskiej powierzchni.

Bezproblemowa wysyłka paczki do Francji dla firm i klientów indywidualnych!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach