DHL EXPRESS
PACZKI DO MALAWI

Paczki do i z Malawi

W Twojej firmie planowana jest wysyłka paczki do Malawi? A może musisz wysłać prezent do znajomych? Eksport i import DHL Express to profesjonalne usługi. Każdego dnia organizujemy transport i przesyłki lotnicze do Malawi oraz w inne miejsca za granicę. Jeśli jesteś przedsiębiorcą, sprawdź specjalną ofertę dla firm.


Szybka paczka do Malawi? Zajmie się tym międzynarodowy kurier DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Malawi

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Malawi

Wysłanie paczki do Malawi jest prostym procesem. Przygotuj przesyłkę i zanieś ją do dobrowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint. Jeśli chcesz zwiększyć komfort nadania, możesz zamówić kuriera po odbiór paczki do domu lub pracy. Mamy też aktywną funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której po nadaniu będziesz na bieżąco z tym, jak wygląda transport paczki.

Ile kosztuje paczka do Malawi?

Zobacz dostępny cennik paczek zagranicznych, aby wiedzieć wszystko na temat cen i zaplanować swój budżet. Ostateczny koszt jest zależny m.in. od wielkości paczki i jej ciężaru. Nadawca może też wykupić dodatkowe usługi, np. ubezpieczenie, dlatego ceny za wysyłki są liczone indywidualnie. Jeśli nadajesz paczkę jako przedsiębiorca, koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą dla firm.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Malawi?

3 dni robocze to średni, szacowany czas dotarcia paczki do Malawi. Utrudnieniem jest pandemia COVID-19 – w związku z tym dostawa może być w późniejszym terminiePrzesyłki międzynarodowe możesz śledzić na naszej stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+.

Codzienne przesyłki lotnicze do Malawi – skorzystaj z oferty DHL Express

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Malawi.

Nadaj paczki do Malawi za pośrednictwem kuriera, któremu możesz przekazać paczkę w punkcie DHL Servicepoint lub w swoim domu/miejscu pracy po wcześniejszym umówieniu się.

Przesyłki zagraniczne do Malawi powinny być zapakowane w mocny karton. Oklej go dodatkowo szeroką taśmą klejącą, a na zewnątrz przyklej etykietę z listem przewozowym.

Owiń przedmioty do wysyłki folią bąbelkową i zapełnij nią puste przestrzenie. W ten sposób transportowane rzeczy będą miały zapewnioną stabilność.

Ostateczny koszt zależy od kilku czynników. Na stronie DHL Express mamy dostępny cennik paczek, który pomaga w obliczeniu kosztu paczki do Malawi.

Obecnie czas transportu za eksport do Malawi wynosi 3 dni robocze. Pandemia COVID-19 wpływa na przesunięcia terminów, dlatego czas dostawy może być dłuższy.

Tak, w aplikacji MyDHL+ możesz sprawdzać i kontrolować przebieg paczki do Malawi.

Szczegółową listę rzeczy, których nie można wysyłać do Malawi, skonsultujesz z pracownikami naszej infolinii. Zadzwoń, aby poznać wszystkie szczegóły. Eksport i import zagraniczny nie powinien obejmować m.in. gotówki, broni, zwierząt, roślin i drogocennych dzieł sztuki.

Eksport i import kuriera z doświadczeniem – bezpieczna wysyłka do Malawi i z Malawi do Polski.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach