Paczki do i z Macedonii

Powierzasz import towarów i eksport z Polski firmie kurierskiej? Koniecznie sprawdź, jak proste i szybkie są paczki do Macedonii Północnej w DHL Express! Gwarantujemy, że powierzone nam przesyłki międzynarodowe do Macedonii mogą być jeszcze szybsze, a cała ich droga do odbiorcy jeszcze bezpieczniejsza. Sprawdź, jak komfortowe może okazać się zlecenie realizacji przesyłek zagranicznych firmie DHL Express. Zdecyduj się na terminowe doręczenie paczek do swoich odbiorców na całym świecie!

Szybki kurier za granicę? Sprawdź wysyłki kurierskie do Macedonii w DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Macedonii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – Macedonia

Import z Macedonii i eksport towarów do Macedonii nie musi wiązać się z koniecznością samodzielnego koordynowania różnych środków transportu, ani szeregiem formalności związanych ze sprawami celnymi. Przesyłki zagraniczne do Macedonii mogą być szybkie i proste. Dzięki naszemu doświadczeniu i pozycji jednego z liderów na rynku usług kurierskich jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom doręczenie dokumentów w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki celne są realizowane od 3- do 6 dni roboczych.

Przesyłki do Macedonii realizowane za pośrednictwem DHL Express mogą okazać się najlepszym ze sposobów na realizację importu i eksportu. Oferta skierowana jest dla Klientów indywidualnych, ale też osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Jeśli wysyłki zagraniczne są elementem Twojego biznesu – zapytaj nas o ofertę dla firm.Wysyłki kurierskie do Macedonii możesz nadać na dwa sposoby: samodzielnie – korzystając z jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub za pośrednictwem kuriera zagranicznego, który zgłosi się po odbiór Twojej paczki pod wskazanym przez Ciebie adresem.

Ile kosztuje paczka do Macedonii?

Cena za przesyłki międzynarodowe do Macedonii będzie uzależniona od kilku istotnych czynników. Do tych najważniejszych można zaliczyć wagę gabarytową paczki, dokładne miejsce jej przeznaczenia, a także ewentualne nieobowiązkowe opcje, takie jak np. ubezpieczenie dodatkowe. Średnia cena za standardową paczkę do Macedonii wynosi 175 złotych.

Ile idzie paczka do Macedonii?

Jako jeden z liderów w branży usług kurierskich posiadamy swobodny dostęp do własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego. Dzięki temu przesyłki lotnicze do Macedonii mają szansę dotrzeć na miejsce docelowe w deklarowanym przez nas terminie. Przesyłka z Macedonii do Polski i odwrotnie – z Polski do Macedonii nie musi być również związana z koniecznością inwestowania czasu na koordynację wszystkich procesów związanych z transportem.

Przesyłki zagraniczne do Macedonii możesz na bieżąco śledzić za pośrednictwem opcji śledzenie przesyłek zagranicznych. Co więcej, możesz nimi również dowolnie zarządzać, dzięki wygodnej i praktycznej aplikacji MyDHL+. Dzięki takim narzędziom masz pełną kontrolę nad procesami transportu Twoich paczek do Macedonii i nie tylko, bo usługa dostępna jest dla wszystkich przesyłek krajowych i zagranicznych.

Wysyłka paczki za granicę może być szybka i prosta! Kurier międzynarodowy z DHL Express czeka na Twoją przesyłkę!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę do Macedonii?
  Przesyłki do Macedonii można nadać na dwa wygodne sposoby. Udaj się z paczką do jednej z autoryzowanych placówek DHL Servicepoint, lub zamów kuriera do domu lub biura – pod wskazany adres!
 • 2. Jak przygotować przesyłkę do Macedonii?
  Przesyłki międzynarodowe do Macedonii powinny być zapakowane w trwały, solidny karton, zaklejone szeroką i mocną taśmą klejącą i jeśli to możliwe – owinięte szczelnie folią typu stretch. W widocznym miejscu umieść etykietę z numerem listu przewozowego.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Aby zabezpieczyć zawartość przesyłki kurierskiej do Macedonii, pamiętaj, że przedmioty umieszczone w jej wnętrzu muszą być solidnie unieruchomione. Użyj w tym celu specjalnych wypełniaczy, folii lub gazet.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Macedoniii?
  Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Wysyłki kurierskie do Macedonii nadasz już za 175 złotych.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna do Macedonii?
  Średni czas transportu paczki do Macedonii wynosi 1 dzień roboczy dla dokumentów. Przesyłki towarowe (podlegające odprawie) wymagają dodatkowych 3-5 dni roboczych.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Macedonii?
  Całą trasę paczki do Macedonii można na bieżąco sprawdzać z wykorzystaniem opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Macedonii?
  Przed nadaniem paczki do Macedonii koniecznie sprawdź listę przedmiotów, których import i eksport w danym kraju jest zakazany. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszą infolinią.

Szybka paczka do Macedonii? Wysyłaj przesyłki kurierskie w dowolne miejsce z DHL Express!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`