DHL EXPRESS
PACZKI DO MACEDONII

Paczki do i z Macedonii

Powierzasz import towarów i eksport z Polski firmie kurierskiej? Koniecznie sprawdź, jak proste i szybkie są paczki do Macedonii Północnej w DHL Express! Gwarantujemy, że powierzone nam przesyłki międzynarodowe do Macedonii mogą być jeszcze szybsze, a cała ich droga do odbiorcy jeszcze bezpieczniejsza. Sprawdź, jak komfortowe może okazać się zlecenie realizacji przesyłek zagranicznych firmie DHL Express. Zdecyduj się na terminowe doręczenie paczek do swoich odbiorców na całym świecie!

Szybki kurier za granicę? Sprawdź wysyłki kurierskie do Macedonii w DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Macedonii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Macedonia

Import z Macedonii i eksport towarów do Macedonii nie musi wiązać się z koniecznością samodzielnego koordynowania różnych środków transportu, ani szeregiem formalności związanych ze sprawami celnymi. Przesyłki zagraniczne do Macedonii mogą być szybkie i proste. Dzięki naszemu doświadczeniu i pozycji jednego z liderów na rynku usług kurierskich jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom doręczenie dokumentów w ciągu 1 dnia roboczego. Przesyłki celne są realizowane od 3- do 6 dni roboczych.

Przesyłki do Macedonii realizowane za pośrednictwem DHL Express mogą okazać się najlepszym ze sposobów na realizację importu i eksportu. Oferta skierowana jest dla Klientów indywidualnych, ale też osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Jeśli wysyłki zagraniczne są elementem Twojego biznesu – zapytaj nas o ofertę dla firm.Wysyłki kurierskie do Macedonii możesz nadać na dwa sposoby: samodzielnie – korzystając z jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub za pośrednictwem kuriera zagranicznego, który zgłosi się po odbiór Twojej paczki pod wskazanym przez Ciebie adresem.

Ile kosztuje paczka do Macedonii?

Cena za przesyłki międzynarodowe do Macedonii będzie uzależniona od kilku istotnych czynników. Do tych najważniejszych można zaliczyć wagę gabarytową paczki, dokładne miejsce jej przeznaczenia, a także ewentualne nieobowiązkowe opcje, takie jak np. ubezpieczenie dodatkowe.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Macedonii?

Jako jeden z liderów w branży usług kurierskich posiadamy swobodny dostęp do własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego. Dzięki temu przesyłki lotnicze do Macedonii mają szansę dotrzeć na miejsce docelowe w deklarowanym przez nas terminie. Przesyłka z Macedonii do Polski i odwrotnie – z Polski do Macedonii nie musi być również związana z koniecznością inwestowania czasu na koordynację wszystkich procesów związanych z transportem.

Przesyłki zagraniczne do Macedonii możesz na bieżąco śledzić za pośrednictwem opcji śledzenie przesyłek zagranicznych. Co więcej, możesz nimi również dowolnie zarządzać, dzięki wygodnej i praktycznej aplikacji MyDHL+. Dzięki takim narzędziom masz pełną kontrolę nad procesami transportu Twoich paczek do Macedonii i nie tylko, bo usługa dostępna jest dla wszystkich przesyłek krajowych i zagranicznych.

Wysyłka paczki za granicę może być szybka i prosta! Kurier międzynarodowy z DHL Express czeka na Twoją przesyłkę!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Macedonii.

Przesyłki do Macedonii można nadać na dwa wygodne sposoby. Udaj się z paczką do jednej z autoryzowanych placówek DHL Servicepoint, lub zamów kuriera do domu lub biura – pod wskazany adres!

Przesyłki międzynarodowe do Macedonii powinny być zapakowane w trwały, solidny karton, zaklejone szeroką i mocną taśmą klejącą i jeśli to możliwe – owinięte szczelnie folią typu stretch. W widocznym miejscu umieść etykietę z numerem listu przewozowego.

Aby zabezpieczyć zawartość przesyłki kurierskiej do Macedonii, pamiętaj, że przedmioty umieszczone w jej wnętrzu muszą być solidnie unieruchomione. Użyj w tym celu specjalnych wypełniaczy, folii lub gazet.

Na stronie DHL Express mamy dostępny cennik paczek, który pomaga w obliczeniu kosztu paczki do Macedonii. Ostateczny koszt jest zależny od wagi i parametrów przesyłki.

Średni czas transportu paczki do Macedonii wynosi 1 dzień roboczy dla dokumentów. Przesyłki towarowe (podlegające odprawie) wymagają dodatkowych 3-5 dni roboczych.

Całą trasę paczki do Macedonii można na bieżąco sprawdzać z wykorzystaniem opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Przed nadaniem paczki do Macedonii koniecznie sprawdź listę przedmiotów, których import i eksport w danym kraju jest zakazany. Jeśli masz wątpliwości, skontaktuj się z naszą infolinią.

Szybka paczka do Macedonii? Wysyłaj przesyłki kurierskie w dowolne miejsce z DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach