DHL EXPRESS
PACZKI DO KUBY

Paczki do i z Kuby

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną firmę, czy jesteś klientem indywidualnym, wysyłaj paczki na Kubę, korzystając z profesjonalnych usług. DHL Express to międzynarodowe usługi kurierskie, dzięki którym Twoje dokumenty lub większe rzeczy dotrą do odbiorcy w bardzo krótkim czasie. Jak wskazuje nazwa naszej firmy – wyróżniamy się ekspresowym czasem dostawy. Sprawdź cennik paczek zagranicznych i skorzystaj z oferty!

Sprawdź cenę paczki do Kuby

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Kuba

Szybki kurier na Kubę? To możliwe i bardzo proste! Wystarczy, że przygotujesz paczkę i zaniesiesz ją do dowolnego punktu DHLServicepoint. Możesz też zamówić kuriera do domu lub miejsca pracy. Pojawi się on u Ciebie następnego dnia roboczego, jeszcze przed godziną 14:00.

Ile kosztuje paczka na Kubę?

Paczki na Kubę mają różną cenę. Koszt jest zależny od indywidualnych wymiarów paczki, jej ciężaru, ale też formy wysyłki. Ekonomiczna, standardowa dostawa jest tańsza niż ekspresowy transport. Dzięki temu, że na stronie dostępny jest cennik paczek zagranicznych możesz zaplanować swój budżet i przewidzieć ile wyniesie Twój eksport z Polski.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka na Kubę?

Robimy wszystko co w naszej mocy, aby paczki na Kubę docierały do odbiorców jak najszybciej. Szacowany czas transportu paczki na Kubę wynosi 4 dni robocze. Zachowaj numer przesyłki  przekazanej kurierowi, dzięki niemu na bieżąco możesz kontrolować zmieniającą się trasę paczki na Kubę.

Czego nie można wysyłać na Kubę?

Pierwszy raz wysyłasz paczkę na Kubę? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z regulaminem wysyłki. Zwróć uwagę na to, że przesyłki międzynarodowe są objęte standardami bezpieczeństwa, które dyskwalifikują niektóre przedmioty. Paczki na Kubę nie mogą zawierać na przykład:

Lista towarów zakazanych do wysyłki obejmuje tak samo eksport, jak i import towarów.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kuby.

Paczki na Kubę nadaj w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub poprzez przekazanie przesyłki kurierowi. Wizytę kuriera możesz umówić przez Internet lub telefonicznie.

Przesyłki zagraniczne powinny być zapakowane w mocny karton. Owiń wysyłane towary folią bąbelkową lub gazetą. Puste miejsce też zapełnij tymi materiałami. Pamiętaj o naklejeniu etykiety z listem przewozowym na karton.

W DHL Express cena każdej paczki na Kubę jest inna, zależna od wielkości i ciężaru paczki. Sprawdź kalkulator dostępny na naszej stronie, aby obliczyć koszty przesyłki na Kubę.

Dostarczamy paczki na Kubę w ekspresowym tempie. Szacowany czas to 4 dni robocze.

Tak, po nadaniu paczki otrzymasz specjalnie wygenerowany link do śledzenia paczki.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach