DHL EXPRESS
PACZKI DO AUSTRII

Paczki do i z Austrii

Planujesz wysyłać paczki do Austrii? Musisz przekazać dokumenty i stawiasz na profesjonalne, międzynarodowe usługi kurierskie, które mają atrakcyjny cennik? DHL Express to firma, która codziennie realizuje przesyłki lotnicze do Austrii i w inne miejsca. Dostarczamy paczki za granicę  bezpiecznie, szybko i niskim kosztem. Niezawodny eksport i import to charakterystyczne cechy naszego działania.

Sprawdź cenę paczki do Austrii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Austria

Wyślij paczki do Austrii za pośrednictwem naszego kuriera. Proponujemy ofertę dla osób indywidualnych oraz firm. Paczka do Austrii z Polski dotrze nawet w ciągu 1-2 dni roboczych. Możesz skorzystać z opcji osobistego przekazania paczki w punkcie DHL Servicepoint lub odbioru przesyłki przez kuriera w domu lub miejscu pracy. Na spotkanie z kurierem umówisz się telefonicznie lub online. Pracownik DHL Express pojawi się u Ciebie następnego dnia roboczego do godz.14:00. Realizowane przez nas międzynarodowe usługi kurierskie stawiają nas dziś na pozycji lidera w branży.

Ile kosztuje paczka do Austrii?

Paczki do Austrii to koszt zależny od wagi i wymiarów. Ostateczna cena podlega więc indywidualnym ustaleniom. Udostępniony cennik paczek zagranicznych umożliwi Ci zapoznanie się z kosztami i zaplanowanie budżetu na transport za granicę.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Austrii?

Nasze usługi kurierskie wyróżniają się błyskawiczną realizacją wysyłki. Oznacza to, że każdego dnia organizujemy transport za granicę i dostarczamy paczki do odbiorców jak najszybciej. Paczki do Austrii docierają na miejsce średnio w ciągu 1-2 dni roboczych. Nie tylko eksport, ale i szybki import towarów są nam bliskie. Jeśli więc jako nadawca chcesz, żeby powierzona przesyłka kurierska były w dobrych rękach, zapoznaj się z naszą ofertą. Wysyłka do Austrii z DHL Express jest organizowana na podstawie wieloletniego doświadczenia i doskonałej logistyki. Dodatkowym atutem jest śledzenie przesyłek zagranicznych – każdy nadawca otrzymuje link, dzięki któremu na bieżąco nadzoruje drogę swojej paczki.

Czego nie można wysyłać do Austrii?

Wszystkie przesyłki międzynarodowe objęte są szczegółowym regulaminem dotyczącym przedmiotów zabronionych. Paczki do Austrii nie mogą zawierać między innymi:

Przed przygotowaniem wysyłki, zapoznaj się z wszystkimi zasadami, które dotyczą transportu rzeczy do Austrii. Kurier ma prawo sprawdzić zawartość paczki przed jej odebraniem. Z ostatecznym zaklejeniem kartonu możesz więc poczekać do potwierdzenia możliwości wysyłki przez naszego pracownika.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Austrii.

Przesyłki do Austrii można nadać w punkcie DHL Servicepoint lub poprzez zamówienie wizyty kuriera.

Zapakuj wysyłane rzeczy w solidny karton. Pamiętaj też o naklejeniu etykiety z listem przewozowym w dobrze widocznym miejscu.

Każdy przedmiot zabezpiecz osobno przy użyciu folii bąbelkowej lub gazety. W ten sam sposób zapełnij wolną przestrzeń pomiędzy rzeczami.

Ostateczny koszt paczki do Austrii jest zależny od wagi i wymiarów przesyłki. Możesz obliczyć cenę transportu, korzystając z kalkulatora dostępnego na stronie DHL Express.

Dbamy o to, aby paczka do Austrii docierała do odbiorcy w ciągu 1-2 dni roboczych.

Tak, umożliwiamy to poprzez stronę internetową. Po odebraniu paczki przez kuriera nadawcy otrzymują specjalny link do śledzenia transportu paczek.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach