DHL EXPRESS
PACZKI DO LIBII

Paczki do i z Libii

Paczki do Libii mogą dotrzeć na miejsce nawet w ciągu tygodnia! Z DHL Express to naprawdę możliwe. Przygotowaliśmy też specjalną ofertę dla firm, więc jeśli szukasz kuriera do wysyłki dokumentów lub eksportu towaru dla partnera biznesowego, zapoznaj się z naszą działalnością. Przesyłka do Libii, podobnie jak w każde inne miejsce za granicę, realizowana jest firmowymi środkami transportu. Mamy dobrze rozbudowaną sieć komunikacyjną i dysponujemy własną flotą samochodową oraz frachtem lotniczym.

Planujesz paczki do Libii? Oferta DHL Express czeka na Ciebie!

Sprawdź cenę paczki do Libii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Libia

Wysyłka paczki do Libii jest prosta. Zapakuj rzeczy i przynieś je do stacjonarnego, autoryzowanego punktu DHL Express. W Polsce jest ich kilkaset. Jeśli zależy Ci na jeszcze większym komforcie nadania przesyłki, zamów kuriera do domu lub pracy. Możesz to zrobić telefonicznie, dzwoniąc na naszą infolinię.

Ile kosztuje paczka do Libii?

Udostępniony cennik paczek zagranicznych ułatwi Ci zorientowanie się w kosztach i zaplanowanie budżetu na paczki do Libii. Ostateczna cena zależy zawsze od indywidualnych cech przesyłki – parametrów i wagi paczki oraz usług dodatkowych – np. dodatkowego ubezpieczenia.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Libii?

Dzięki rozbudowanej sieci połączeń przesyłki lotnicze do Libii docierają obecnie w ciągu 8-10 dnia. To szacowany czas, który może ulec zmianie, jeśli np. paczka jest nadawana w weekend lub w dzień wolny od pracy. Dla wygody nadawców wprowadziliśmy też usługę śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której klienci widzą jak wygląda droga paczki do Libii.

Paczki z Polski do Libii i przesyłki z Libii do Polski – eksport i import w DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Libii.

Przesyłki do Libii możesz nadać na dwa sposoby – zanieść paczkę do punktu DHL Servicepoint lub zamówić kuriera po odbiór paczki.

Wybierz mocny karton i włóż do niego wysyłane przedmioty. Owiń karton szeroką i mocną taśmą, a w widocznym miejscu naklej etykietę z listem przewozowym.

Zabezpieczysz przesyłkę, jeśli puste miejsca w kartonie wypełnisz folią bąbelkową, gazetą lub innymi materiałami – tak, aby transportowane rzeczy były stabilne.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Na stronie internetowej mamy cennik, który ułatwi Ci obliczenie kosztu za transport.

8-10 dni roboczych to szacowany czas dotarcia paczki do Libii.

Tak, każdy nadawca ma możliwość śledzenia drogi paczki do Libii. Polecamy do tego aplikację MyDHL+.

Eksport do Libii i import z Libii do Polski zabrania wysyłki m.in. materiałów łatwopalnych, pieniędzy, zwierząt i roślin. Zadzwoń na infolinię, aby dowiedzieć się więcej na ten temat.

Międzynarodowy kurier do Libii – zobacz ofertę DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach