DHL EXPRESS
PACZKI DO SURINAM

Paczki do i z Surinam

Codziennie realizowane przesyłki zagraniczne to nasza specjalność. Jeśli Twoim punktem docelowym jest Surinam lub inny kraj Ameryki Południowej, zapoznaj się z naszą ofertą. Przygotowaliśmy atrakcyjne rozwiązania dla nadawców indywidualnych i biznesowych. Na stronie umieściliśmy cennik paczek zagranicznych, który ułatwi Ci zaplanowanie kosztów.

Bezpieczna i szybka wysyłka do Surinam – eksport towarów w DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Surinam

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Surinam

Wysyłka do Surinam jest prosta. Wystarczy, ze zapakujesz dokumenty do koperty bąbelkowej, a większy towar – do kartonu. Zanieś paczkę do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint lub zamów kuriera po odbiór paczki w domu/w pracy. Następnie możesz uruchomić praktyczną funkcję – śledzenie przesyłek zagranicznych. W ten sposób będziesz na bieżąco kontrolować transport. W aplikacji MyDHL+ będziesz mieć również dostęp do innych szczegółowych informacji na temat paczki.

Ile kosztuje paczka do Surinam?

Każda paczka wyceniana jest indywidualnie ze względu na różnice w parametrach, wadze gabarytowej i wybraniu przez nadawcę dodatkowych usług – np. ubezpieczenia. Dzięki cennikowi na stronie wycenisz swoją przesyłkę i zorientujesz się, jaki budżet musisz zaplanować.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Surinam?

Eksport towarów z Polski do Surinam trwał przed pandemią koronawirusa średnio 4 dni robocze. Obecnie czas dostawy może być nawet dwukrotnie wydłużony. Przygotowując przesyłki międzynarodowe warto mieć też na uwadze, że wysyłka realizowana jest wyłącznie w dni robocze. Jeśli nadasz paczkę przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, to ruszy ona w drogę dopiero kolejnego dnia roboczego.

Kontrolowany transport – śledź paczkę do Surinam w aplikacji MyDHL+!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Surinam.

Przygotowaną paczkę nadaj w punkcie DHL Servicepoint lub przekaż ją kurierowi w domu/miejscu pracy. Aby zyskać na wygodzie, zamów kuriera przez Internet.

Kurier do Surinam przetransportuje paczkę zapakowaną w solidny karton, z listem przewozowym na zewnętrznej stronie. Dokumenty spakuj do koperty bąbelkowej. Ta sama zasada dotyczy zarówno eksport, jak i importu.

Folia bąbelkowa i gazety to najlepsze materiały zabezpieczające przedmioty w paczce. Owiń nimi każdą rzecz i wypełnij puste przestrzenie w kartonie. Tak zabezpieczona przesyłka nie ulegnie uszkodzeniu w transporcie.

Koszt paczki zagranicznej do Surinam uzależniony jest m.in. od parametrów, wagi gabarytowej i wybrania przez nadawcę dodatkowych usług. Więcej informacji znajdziesz w cenniku dostępnym na stronie internetowej.

Eksport do Surinam powinien trwać od 4 do 10 dni roboczych. Pandemia mocno wpłynęła na wydłużenie standardowego czasu dostawy. Śledź drogę paczki do Surinam w aplikacji MyDHL+.

Tak, monitoruj drogę paczki w aplikacji MyDHL+.

Przesyłki lotnicze, międzynarodowe wiążą się ze szczególnymi zasadami bezpieczeństwa. Do Surinam nie możesz wysyłać m.in. gotówki, drogocennej biżuterii i dzieł sztuki, amunicji, wyrobów tytoniowych, niektórych leków i alkoholu oraz materiałów łatwopalnych. Z wysyłki wyłączone są też rośliny i zwierzęta (żywe lub martwe). Zadzwoń na infolinię, aby dowiedzieć się więcej.

Przesyłki międzynarodowe dostarczane zgodnie z terminem – niezawodny kurier za granicę

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach