DHL EXPRESS
PACZKI DO CHILE

Paczki do i z Chile

W ofercie DHL Express masz możliwość sprawnej wysyłki paczki do Chile. Możesz nadać u nas dokumenty lub większe przedmioty – dostarczymy je w błyskawicznym tempie. Terminowe i profesjonalne usługi DHL Express to propozycja dla firm i indywidualnych klientów. Codziennie realizujemy przesyłki lotnicze za granicę i umożliwiamy monitorowanie ich drogi! Zaletą oferty jest też cennik paczek dostępny online. Dzięki niemu łatwo uwzględnisz koszty przesyłki do Chile w swoim budżecie.

Sprawdź cenę paczki do Chile

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Chile

Stawiasz na niezawodny eksport towarów z Polski do Chile. A może planujesz import z Chile? Jako kurier międzynarodowy DHL Express, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Wystarczy, że przygotujesz paczki do Chile i przyniesiesz je do dowolnego punktu DHL Servicepoint. Dla wygody możesz też zamówić kuriera do domu lub miejsca pracy. Pracownik DHL Express pojawi się u Ciebie już następnego dnia roboczego do godziny 14:00! Jak długo trwa eksport paczki do Chile? Średni czas dostawy wynosi 2-3 dni robocze.

Ile kosztuje paczka do Chile?

Przesyłki międzynarodowe cechują się tym, że każda ma inny koszt. Dlaczego? Ostateczna cena za nadanie paczki do Chile i w inne miejsce za granicę jest zależna od parametrów przesyłki i jej ciężaru. Ważna jest też opcja nadania – czy decydujesz się np. na wariant standardowy czy ekspresowy. Sprawdź cennik paczek zagranicznych przez Internet, aby obliczyć koszt Twojej wysyłki. Nasz import i eksport za granicę to konkurencyjna oferta cenowa. Najniższa cena przy przesyłaniu dokumentów wynosi 175 złotych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Chile?

Nasze usługi kurierskie wyróżniają się błyskawicznym czasem dostawy. Średni czas transportu paczki do Chile wynosi od 2 do 3 dni roboczych.Szybka paczka to w zasięgu Twoich możliwości, dlatego zapraszamy do zapoznania się z ofertą! Terminowe przesyłki lotnicze ułatwią Ci komunikację z innymi firmami czy obdarowanie prezentem kogoś, kto mieszka za granicą. Umożliwiamy śledzenie przesyłek zagranicznych na naszej stronie.

Czego nie można wysyłać do Chile?

Każdy eksport i import – w tym paczki do Chile – podlegają regulacjom prawnym. Standardy bezpieczeństwa obejmują między innymi zakaz przesyłania niektórych towarów. Nie wysyłaj towarów, których transport jest zakazany na terenie Chile. Są to między innymi:

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Chile.

Przesyłki do Chile możesz nadać samodzielnie – wystarczy, że zaniesiesz przygotowaną paczkę do jednego z punktów Servicepoint. Masz też do wyboru drugą opcję – zamówienie kuriera do domu.

Paczki do Chile powinno się zapakować w solidny karton. Owiń go na zewnątrz folią stretch lub szeroką taśmą klejącą. Na karton naklej etykietę z listem przewozowym. Przedmioty w środku owiń folią bąbelkową lub gazetą.

Ostateczny koszt zależy od parametrów paczki do Chile. Cennik paczek zagranicznych dostępny online pomoże Ci zorientować się w cenie transportu.

Przesyłki do Chile docierają do nadawcy w ciągu 2-3 dni roboczych.

Tak, masz możliwość śledzenia drogi przesyłki po numerze listu przewozowego. W trakcie nadania paczki do Chile otrzymasz unikatowy link.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach