DHL EXPRESS
PACZKI DO WENEZUELI

Paczki do i z Wenezueli

Chcesz szybko i sprawnie nadać paczki do Wenezueli? Nie musisz przejmować się terminami i koordynacją floty. Zobacz, jak prosty może być import z Wenezueli i eksport do Wenezueli. To wszystko zrealizuje za Ciebie nasz kurier do Wenezueli z DHL Express! Nie ma znaczenia, czy masz własny biznes, czy jesteś osobą, która nie prowadzi działalności – nadawaj przesyłki zagraniczne szybko i łatwo z DHL Express!

Szykuje się przesyłka do Wenezueli? Sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Wenezueli

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Wenezuela

W DHL Express kurier międzynarodowy może w prosty, bezpieczny i szybki sposób zrealizować import z Wenezueli do Polski i odwrotnie, eksport z Polski do Wenezueli. Sprawdź sam, że wysyłka zagraniczna, nawet w kierunku najodleglejszych krańców świata nie musi być problematyczna. Paczki do Wenezueli nadasz samodzielnie za pośrednictwem jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub zamówisz kuriera do biura lub domu.

Przesyłki lotnicze do Wenezueli trafiają zwykle w miejsce destynacji w terminie 8 dni roboczych. Transport realizujemy za pośrednictwem własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że wszystkie Twoje paczki do Wenezueli trafią na miejsce szybko i sprawnie. Wysyłka do Wenezueli może jednak zająć jednak nieco więcej czasu, gdy planujesz nadać swoją paczkę np. tuż przed weekendem.

Ile kosztuje paczka do Wenezueli?

Przesyłki zagraniczne do Wenezueli to ceny zaczynające się od 175 złotych.  Musisz jednak mieć na uwadze to, że koszty za import i eksport towarów mogą ulec zmianie. Czynniki, które wpływają na docelową cenę paczki to np. waga gabarytowa, miejsce przeznaczenia, a także wykupienie opcji dodatkowych np. ubezpieczenia. Jeżeli chcesz trzymać rękę na pulsie i sumiennie planować swoje wydatki na przesyłki zagraniczne, przed nadaniem przesyłki do Wenezueli skorzystaj z naszej cennika.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Wenezueli?

Przesyłki lotnicze do Wenezueli realizowane są obecnie w ciągu 8 dni roboczych. Dzięki wyjątkowo rozbudowanej, idealnie zsynchronizowanej, sieci połączeń międzynarodowych możemy zagwarantować, że Twoje przesyłki zagraniczne do Wenezueli będą szybkie, terminowe i bezpieczne dla transportowanych towarów.

Jako jeden z liderów w branży usług kurierskich dysponujemy własnymi środkami transportu. Nasza sieć połączeń obejmuje niemal wszystkie zakątki świata. Jeżeli prowadzisz własny biznes i często nadajesz przesyłki zagraniczne – skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o specjalnej ofercie dla firm.

Przesyłki międzynarodowe  możesz nadać w jednym z naszych placówek nadawczych DHL Servicepoint, zlokalizowanych licznie na terenie całej Polski, lub zamówić kuriera pod wskazany adres. Jeżeli chcesz poznać szczegóły swojej wysyłki, zainstaluj praktyczną i intuicyjną aplikację MyDHL+. Przesyłki zagraniczne, które realizuje kurier międzynarodowy DHL Express to jeden z lepszych sposobów na transport zagraniczny, Sprawdź sam!

Paczka z Wenezueli do Polski i przesyłki do Wenezueli nie muszą być problematyczne! Sprawdź prostą ofertę DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Wenezueli.

Paczki do Wenezueli możesz nadawać samodzielnie w jednym z punktów DHL Servicepoint lub zamówić kuriera bezpośrednio do domu, biura lub w inne miejsce.

Przesyłki zagraniczne do Wenezueli powinny być dobrze zabezpieczone. Zapakuj przedmioty w trwały karton, zaklej go mocną taśmą i jeśli możesz – owiń szczelnie stretchem. W widocznym, najlepiej na górze paczki, umieść etykietę.

W Twojej paczce nie powinno być wolnego miejsca. Jej wnętrze wypełnij zmiętymi gazetami, folią bąbelkową lub innym, ekologicznym wypełniaczem.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie. Paczkę nadasz już za 175 złotych.

Paczki do Wenezueli docierają na miejsce docelowe już w ciągu około 8 dni roboczych. Sprawdź to w aplikacji MyDHL+.

Drogą swojej paczki do Wenezueli możesz śledzić z wykorzystaniem opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Przed wysłaniem paczki do Wenezueli, dokładnie sprawdź, czy nie naruszy ona przepisów celnych. Listę towarów zakazanych, których nie można wwozić na teren kraju. możesz skonsultować z pomocą naszej infolinii.

Szybka paczka do Wenezueli? Postaw na bezpieczny transport w DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach