DHL EXPRESS
PACZKI DO TONGA

Paczki do i z Tonga

Chcesz wysłać paczki do przyjaciół na Tonga? A może musisz to robić regularnie na firmę? Zobacz, jaką ofertę przygotowaliśmy w DHL Express. Jesteśmy liderem w branży, mamy rozbudowaną sieć komunikacyjną i doświadczenie. Codziennie organizujemy przesyłki lotnicze, które umożliwiają dotarcie paczki zgodnie z szacowanym terminem. Korzystaj z bezpłatnej aplikacji MyDHL+, aby uruchomić śledzenie przesyłek zagranicznych i poznać wszystkie szczegóły związane z wysyłką Twojej paczki.

Eksport na Tonga i import do Polski – szybka paczka z DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Tonga

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Tonga

Znajdź jeden spośród ponad 1300 punktów partnerskich DHL Servicepoint i zanieś do niego przygotowaną paczkę. Przekaż ją pracownikowi i…gotowe! W DHL Express ograniczamy formalności i pomagamy nadawcom wygodnie wysłać paczkę. Bezproblemowo możesz też nadać przesyłkę w swoim domu lub miejscu pracy. Wystarczy, że umówisz się z kurierem na odbiór paczki we wskazanym dniu i o umówionych godzinach. Nasz kurier zadba o to, aby eksport rozpoczął się jak najszybciej, a paczki na Tonga dotarły w nienaruszonym stanie.

Ile kosztuje paczka na Tonga?

Na stronie mamy cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu poznasz szczegóły dotyczące kosztów. Najtańsza przesyłka na Tonga kosztuje 190 złotych i obejmuje transport dokumentów. Wraz ze wzrostem parametrów paczek, ich wagi gabarytowej, ale też dodatkowych usług wykupionych przez nadawcę (np. ubezpieczenie lub doręczenie w sobotę) zwiększa się koszt wysyłki. W przypadku wątpliwości zadzwoń na naszą infolinię. Pracownicy DHL Express udzielą Ci wszystkich informacji.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Tonga?

Przesyłki międzynarodowe na Tonga docierały przed pandemią średnio w ciągu 5 dni roboczych. Aktualnie warto mieć na uwadze, że dostawa paczki może trwać 2 razy dłużej, czyli do 10 dni. Pandemia koronawirusa spowodowała ograniczenia w dostawie, ale jako profesjonalny kurier za granicę robimy wszystko, aby był to jak najkrótszy czas. Tak zwana szybka paczka jest naszym priorytetem. Jako nadawca pamiętaj również, że paczki wysyłane przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, zostaną wysłane w kolejnym dniu roboczym. Śledź drogę paczki na Tonga w aplikacji MyDHL+!

Cennik dostępny na stronie – zaplanuj budżet na przesyłki międzynarodowe!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Tonga.

Masz dwie możliwości nadania paczki na Tonga. Pierwszą z nich jest zaniesienie przesyłki do punktu DHL Servicepoint. Drugą opcją jest zamówienie kuriera (online lub telefonicznie) po odbiór paczki we wskazanym miejscu. Może to być Twój dom.

Zapakuj przedmioty do solidnego kartonu. Na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego. Dodatkowo wzmocnij karton szeroką taśmą. Ta zasada jest taka sama zarówno dla eksportu, jak i importu.

Jeśli chcesz, żeby wysyłka była przetransportowana bezpiecznie, owiń folią bąbelkową i gazetami każdy z wysyłanych przedmiotów. Te materiały warto też włożyć w puste miejsca w kartonie. Dzięki temu rzeczy nie będą się przemieszczały.

Koszt wysyłki na Tonga jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Sprawdź cennik paczek, który udostępniliśmy na stronie i dowiedz się więcej.

5-10 dni roboczych to szacowany czas dostawy paczki na Tonga w czasie pandemii koronawirusa. Przed pandemią dostawa trwała 2 razy krócej.

Tak, korzystaj z aplikacji MyDHL+, aby śledzić wszystkie Twoje paczki na Tonga i inne przesyłki za granicę.

Przesyłki międzynarodowe realizowane są przy zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Z tego powodu niektóre przedmioty wyłączone są z możliwości wysyłki. Należą do nich m.in. drogocenne dzieła sztuki, amunicje, gotówka, niektóre alkohole i wyroby tytoniowe, materiały wybuchowe, rośliny i zwierzęta – zarówno żywe, jak i martwe. Zadzwoń na infolinię, aby poznać kompleksową listę i mieć pewność co do eksportu za granicę.

Proste i profesjonalne usługi kurierskie dla każdego!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach