DHL EXPRESS
PACZKI DO MONGOLII

Paczki do i z Mongolii

Paczki do Mongolii wysyłane są przez Ciebie regularnie, ale chcesz zmienić międzynarodowe usługi kurierskie? A może eksport zagraniczny i import do Polski to nowy obszar Twojego działania? Jako DHL Express proponujemy naszą ofertę zarówno w pierwszym, jak i w drugim przypadku. Codziennie organizujemy przesyłki lotnicze do Mongolii. Dzięki nim możesz rozwinąć swój biznes lub załatwić prywatne sprawy.

Szybka paczka do Mongolii? Koniecznie sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Mongolii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Mongolia

Wysyłka paczki za granicę – w tym do Mongolii – jest u nas bardzo prosta. Wystarczy zapakować towar w solidny karton i zanieść paczkę do dowolnie wybranego, autoryzowanego punktu DHL Servicepoint. W Polsce jest ich kilkaset. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki w dowolne miejsce – np. do domu lub pracy. Przesyłki kurierskie DHL Express to też przejrzystość działania – umożliwiamy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której będziesz na bieżąco monitorować drogę paczki do Mongolii.

Ile kosztuje paczka do Mongolii?

Sprawdź cennik paczek zagranicznych umieszczony na naszej stronie, aby móc dobrze zaplanować wysyłkę do Mongolii. Ostateczny koszt zależy zawsze od kilku czynników – w tym parametrów i ciężaru paczki. Koszt wzrasta też przy zakupie dodatkowych usług – np. ubezpieczenia.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Mongolii?

13 dni roboczych to szacowany czas dostawy paczki do Mongolii. Obecny czas wynika z utrudnień związanych z pandemią, jednak paczki i dokumenty na tym kierunku są transportowane. Jeśli lubisz trzymać rękę na pulsie, skorzystaj z funkcjonalnej aplikacji MyDHL+. Możesz w niej monitorować drogę, jaką pokonują nadane przez Ciebie przesyłki międzynarodowe.

Paczki z Polski do Mongolii i z Mongolii do Polski – profesjonalny import i eksport w DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Mongolii.

Paczki do Mongolii możesz nadać za pośrednictwem kuriera, któremu przekażesz paczkę w punkcie DHL Servicepoint lub we wskazanym przez Ciebie miejscu (po wcześniejszym zamówieniu wizyty kuriera).

Przesyłki zagraniczne do Mongolii powinny być starannie zapakowane w mocny karton. Zabezpiecz go dodatkowo szeroką taśmą klejącą i naklej na zewnętrzną stronę etykietę z listem przewozowym.

Wolną przestrzeń paczki do Mongolii zabezpiecz folią bąbelkową lub gazetami. To ważne, aby transportowane przedmioty były stabilne.

Cennik dostaw za granicę znajduje się na stronie DHL Express. Standardowa wysyłka do Mongolii zależy m.in. od wymiarów i wagi paczki.

Obecnie czas transportu wynosi ok 13 dni roboczych.

Tak, w aplikacji MyDHL+ możesz monitorować jak przebiega droga paczki do Mongolii.

Szczegółową listę towarów, których według prawa nie można wysyłać do Mongolii, poznasz po konsultacji z pracownikami infolinii. Usługi kurierskie za granicę nie obejmują zwykle wysyłki pieniędzy, roślin, zwierząt oraz materiałów łatwopalnych.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach