DHL EXPRESS
PACZKI DO GAMBII

Paczki do i z Gambii

Jeśli chcesz mieć pewność, że Twoje paczki do Gambii dotrą do adresata szybko i bezpiecznie, wybierz profesjonalne usługi DHL Express. Przygotowaliśmy ofertę dla firm i klientów indywidualnych. Codzienne przesyłki lotnicze i doskonała logistyka transportu to nasza specjalność (i codzienność). Poznaj więcej szczegółów i korzystaj z ograniczonych formalności.

Szybka paczka do Gambii z DHL Express! Eksport na najwyższym poziomie

Sprawdź cenę paczki do Gambii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Gambia

Jak wygląda nadanie przesyłki do Gambii? Masz dwie możliwości. Pierwszą jest zaniesienie przygotowanej paczki do punktu DHL Servicepoint. Druga opcja to zamówienie kuriera po odbiór paczki pod wybrany przez Ciebie adres – np. do domu lub do pracy. Proste, prawda? Skorzystaj z łatwej drogi nadania paczki, a później uruchom funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, która umożliwi Ci kontrolowanie drogi paczki za granicę.

Ile kosztuje paczka do Gambii?

Przesyłki międzynarodowe różnią się kosztami, ponieważ mają inne parametry, ciężar gabarytowy i opcjonalnie wybrane usługi dodatkowe przez nadawcę. Zobacz cennik paczek zagranicznych opublikowany na stronie internetowej DHL Express, aby dowiedzieć się więcej  i przygotować się na eksport towarów z Polski.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Gambii?

3 dni robocze to szacowany czas dostawy paczki do Gambii przed pandemią. Aktualnie ta sytuacja się zmieniła  – z powodu koronawirusa COVID-19 czas dostawy jest dłuższy (dodatkowe od 1 do 7 dni). Jako kurier codziennie organizujący przesyłki lotnicze i dostarczający towar za granicę, staramy się, aby paczki docierały do odbiorcy błyskawicznie. Drogą transportu możesz na bieżąco sprawdzać w aplikacji MyDHL+ lub na stronie internetowej.

Niezawodne usługi kurierskie – przesyłki lotnicze za granicę każdego dnia

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gambii.

Wybierz jeden z punktów DHL Servicepoint i przekaż paczkę pracownikowi. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki do domu lub miejsca pracy.

Standardowe przygotowanie przesyłki zagranicznej obejmuje zapakowanie towaru do mocnego kartonu. Warto również owinąć go szeroką taśmą. W widocznym miejscu na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Do zabezpieczenia przedmiotów wykorzystaj folię bąbelkową. Przydaje się, aby owinąć rzeczy, ale też wypełnić puste miejsca w kartonie.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Z powodu pandemii COVID-19 czas dostawy do Gambii może być wydłużony (dodatkowe 1-7 dni). Przed pandemią trwał ok. 3 dni roboczych.

Tak, jako nadawca możesz na bieżąco sprawdzać transport paczki do Gambii. Wykorzystaj do tego np. aplikację MyDHL+.

Zasady bezpieczeństwa ograniczają możliwość wysyłki niektórych przedmiotów. Są to między innymi: amunicja, broń, materiały łatwopalne, rośliny, gotówka, niektóre wyroby alkoholowe i tytoniowe. Aby dowiedzieć się więcej i poznać kompleksową listę przedmiotów, zachęcamy do kontaktu na infolinii.

Sprawny eksport i import towarów – sprawdź ofertę dla firm i klientów indywidualnych

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach