DHL EXPRESS
PACZKI DO JAMAJKI

Paczki do i z Jamajki

Chcesz, żeby Twoje paczki na Jamajkę nadawał sprawdzony, międzynarodowy kurier? Jako DHL Express polecamy naszą ofertę skierowaną zarówno do firm, jak i prywatnych nadawców. Każdego dnia organizujemy zagraniczne przesyłki lotnicze, mamy wieloletnie doświadczenie i znakomitą organizację. Bezpieczny transport, szybka paczka, przejrzystość informacji – to tylko kilka podstawowych cech naszej działalności.

Sprawdź cenę paczki do Jamajki

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Jamajka

Realizujemy eksport towarów z Jamajki do Polski oraz import z Polski na Jamajkę. Zapewniamy minimalną liczbę formalności do załatwienia, wygodę przekazania paczki kurierowi i terminowość doręczenia. Szacuje się, że średni czas wysyłki paczki na Jamajkę wynosi około 5-6 dni roboczych. Czas dostarczenia może być dłuższy, jeśli przesyłka zostanie nadana przed dniem wolnym od pracy.

Ile kosztuje paczka na Jamajkę?

Na naszej stronie mamy cennik paczek zagranicznych, który umożliwi Ci oszacowanie kosztów. Są one indywidualne – zależą m.in. od wielkości paczki, lokalizacji odbioru i dodatkowych usług. Wykorzystaj nasz cennik online do planowania przesyłki.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Jamajkę?

Transport paczki na Jamajkę może wynieść około około 5-6 dni roboczych. Jako międzynarodowy kurier, który osiągnął pozycję lidera w branży, mamy własną flotę pojazdów i fracht lotniczy. Dzięki tym środkom, przesyłki międzynarodowe docierają terminowo i zawsze bezpiecznie. Zapakuj rzeczy w solidny karton i zanieś je do jednego z punktów DHL Servicepoint. Możesz też zaoszczędzić na czasie i zamówić kuriera do domu. Zadzwoń na infolinię telefoniczną lub zrób to online.

Twoja firma planuje nadawać paczki za granicę regularnie?? Zapytaj nas o ofertę specjalną dla przedsiębiorstw.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Jamajki.

Paczki na Jamajkę nadasz w jednym z kilkuset punktów nadawczych DHL Servicepoint, które są zlokalizowane w całej Polsce. Możesz również skorzystać z usługi „zamów kuriera”.

Przesyłki zagraniczne na Jamajkę powinny być zapakowane w solidny karton i zabezpieczone taśmą. W widocznym miejscu na zewnątrz kartonu umieść wydrukowaną etykietę z numerem listu przewozowego

Folia bąbelkowa i gazety to przykładowe materiały, którymi możesz zabezpieczyć przedmioty i wolną przestrzeń w kartonie.

Cena transportu na Jamajkę jest obliczana m.in. na podstawie wymiarów i wagi paczki. Cennik, który mamy na stronie umożliwi Ci policzenie i zaplanowanie kosztów przesyłki.

Szacujemy, że eksport towarów z Polski na Jamajkę może zająć średnio 5-6 dni roboczych.

Tak, mamy usługę śledzenie przesyłek zagranicznych online.

Przedmiotami, których nie można wysyłać za granicę są między innymi pieniądze, dzieła sztuki i materiały wybuchowe. Więcej szczegółowych informacji uzyskasz, dzwoniąc na infolinię.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach