DHL EXPRESS
PACZKI DO SALWADORU

Paczki do i z Salwadoru

Często nadajesz paczki do Salwadoru i szukasz atrakcyjnej propozycji na realizację transportu? Koniecznie sprawdź ofertę DHL Express! Nasz kurier zagraniczny do Salwadoru może dostarczyć wszystkie Twoje przesyłki międzynarodowe w dowolne miejsce za granicą. Eksport z Polski do Salwadoru i import z Salwadoru do Polski może być prosty, szybki i bezpieczny.

Sprawdzone rozwiązanie na wysyłki zagraniczne do Salwadoru? DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Salwadoru

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Salwador

Zdajemy sobie sprawę, że realizowanie przesyłek międzynarodowych na własną rękę może być czasochłonne i problematyczne. Kurier międzynarodowy DHL Express może okazać się rozwiązaniem trudności z samodzielną organizacją importu i eksportu. Jako jeden z liderów w branży dysponujemy własnymi środkami transportu – flotą samochodową i frachtem lotniczym. Dzięki temu możemy zapewnić cię, że przesyłki zagraniczne go Salwadoru dotrą w wybrane przez Ciebie miejsce w deklarowanym przez nas terminie.

Przesyłki międzynarodowe do Salwadoru możesz nadać samodzielnie, korzystając z jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub skorzystać z wygodnej opcji – zamów kuriera do domu/biura.  Szacujemy, że średni czas transportu paczki do Salwadoru wynosi 3-6 dni roboczych.

Ile kosztuje paczka do Salwadoru?

Cena przesyłki międzynarodowe do Salwadoru jest uzależniona od kilku czynników. Do takich zaliczyć można np. wagę i wymiary paczki, a także dokładny adres pod który ma trafić przesyłka do Salwadoru. Jesteś osobą, która lubi planować swoje wydatki? Przed nadaniem paczki do Salwadoru koniecznie sprawdź cennik paczek międzynarodowych umieszczony na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Salwadoru?

Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie przesyłki zagraniczne do Salwadoru docierały w miejsce docelowe w deklarowanym terminie. Średni czas transportu paczki do Salwadoru wynosi około 3-6 dni roboczych. Jeśli chcesz poznać dokładną datę doręczenia, skorzystaj z wygodnej aplikacji MyDHL+.

Przesyłki lotnicze do Salwadoru trafiają do kraju odbiorcy naszym frachtem lotniczym. Jako jedna z największych firm kurierskich możemy poszczycić się również własną flotą samochodową i innymi środkami transportu. Dzięki temu, możesz mieć pewność, że powierzone nam przesyłki zagraniczne do Salwadoru, dotrą do odbiorcy szybko i bezpiecznie.

Jeżeli często realizujesz zagraniczny import towarów i eksport towarów i prowadzisz biznes – sprawdź naszą ofertę dla firm!  Jeśli nadajesz paczki do Salwadoru, jako osoba prywatna – nadaj paczkę w punkcie DHL Servicepoint, lub zamów kuriera do domu!

Szybka paczka do Salwadoru? To możliwe z DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Salwadoru.

Przesyłki do Salwadoru możesz nadać samodzielnie za pośrednictwem punktów nadawczych DHL Servicepoint lub zamówić kuriera pod wskazany adres – do domu lub biura.

Paczka do Salwadoru powinna być zapakowana w trwały i solidny karton, zaklejona mocną taśmą i najlepiej – owinięta stretchem. W widocznym miejscu umieść etykietę.

Wysyłki zagraniczne do Salwadoru powinny być unieruchomione. Folia bąbelkowa, gazety lub profesjonalne wypełniacze kurierskie pomogą Ci wypełnić puste miejsce w kartonie.

Koszt paczki zagranicznej uzależniony jest m.in. od parametrów, wagi gabarytowej i wybrania przez nadawcę dodatkowych usług. Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie.

Średni czas wysyłki do Salwadoru wynosi około 3-6 dni roboczych. Szczegółowy termin doręczenia sprawdzisz w aplikacji MyDHL+.

Możesz sprawdzać status paczki za granicę, dzięki opcji śledzenie przesyłek zagranicznych.

Aby uniknąć problemów celnych, przed wysyłką paczki do Salwadoru, koniecznie zweryfikuj listę przedmiotów, których nie możesz eksportować. Jeśli masz pytania, odpowiedzi udzieli Ci nasza infolinia.

Szybka paczka za granicę? Sprawdź nasze przesyłki międzynarodowe do Salwadoru!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach