DHL EXPRESS
PACZKI DO CYPRU

Paczki do i z Cypru

Interesuje Cię wygodna usługa ułatwiająca i upraszczająca realizację przesyłek międzynarodowych? Zobacz, jak sprawne i proste mogą być paczki na Cypr w DHL Express! Nasz kurier na Cypr doręczy Twoją przesyłkę w wybrane miejsce kraju – szybko i bez zbędnych komplikacji! Dzięki naszej ofercie, bez trudu zrealizujesz import towarów i eksport na Cypr i to niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą prywatną.

Przesyłka na Cypr z DHL Express — najlepsze rozwiązanie na import i eksport towarów!

Sprawdź cenę paczki do Cypru

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Cypr

Poszukujesz sprawdzonego, bezpiecznego i przede wszystkim szybkiego rozwiązania na wysyłkę paczki za granicę? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Kurier międzynarodowy DHL Express sprawi, że całokształt spraw związanych z przesyłką zagraniczną będzie związany z minimalną liczbą formalności. Import z Cypru do Polski i eksport z Polski na Cypr może okazać się prostszy niż uważasz!

Dostęp do wielu różnorodnych metod transportu, a także dobrze rozbudowana i strategicznie zaplanowana sieć połączeń sprawiają, że przesyłki lotnicze na Cypr mają szansę dotrzeć do zagranicznego odbiorcy już w terminie 2 dni roboczych! Pamiętaj tylko, że paczki na Cypr nadane tuż przed weekendem, czy świętem narodowym mogą dotrzeć na miejsce nieco później.

Ile kosztuje paczka na Cypr?

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę za przesyłki kurierskie na Cypr, sprawdź cennik umieszczony na naszej stronie. Cena za wysyłkę może jednak wzrosnąć w zależności od jej wagi gabarytowej, opcji nadania, a także dokładnego miejsca przeznaczenia. Jeśli zdecydujesz się na np. dodatkowe ubezpieczenie, możesz spodziewać się, że za paczkę na Cypr zapłacisz więcej.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Cypr?

Szacujemy, że średni czas transportu paczki na Cypr wynosi około 2 dni roboczych. Dysponujemy własną flotą i frachtem lotniczym, dzięki czemu przesyłki lotnicze na Cypr mają szansę trafić do odbiorcy szybko – w deklarowanym pierwotnie terminie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na arenie międzynarodowej możemy pochwalić się perfekcyjną koordynacją wielu środków transportu, co realnie wpływa na terminowość i bezpieczeństwo powierzonych nam towarów.

Oferta skierowana jest zarówno do Klientów prywatnych, którym zależy na szybkiej paczce na Cypr, jak również do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Jeśli przesyłki międzynarodowe chcesz nadawać regularnie i traktujesz je jako część swojej działalności – zapytaj nas o ofertę specjalną dla firm.

Przesyłki kurierskie na Cypr możesz nadać szybko i wygodnie – na dwa proste sposoby. Pierwszym jest zamówienie kuriera zagranicznego pod wskazany adres. Możesz to zrobić telefonicznie – za pośrednictwem naszej infolinii, lub online. Drugą z wygodnych opcji jest możliwość samodzielnego nadania paczki w jednym z setek strategicznie rozlokowanych, autoryzowanych punktów DHL Servicepoint. W każdym przypadku drogę paczki na Cypr możesz śledzić za pośrednictwem opcji śledzenie przesyłek zagranicznych, a zarządzaniem swoimi zleceniami zajmie się wygodna aplikacja MyDHL+. Jeśli interesuje Cię kurier międzynarodowy – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Przesyłki zagraniczne na Cypr, z DHL Express mogą być szybkie i proste – sprawdź!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Cypru.

Paczki na Cypr możesz wysłać za pośrednictwem kuriera, którego zamówisz pod wskazany adres lub nadać samodzielnie, w jednym z setek autoryzowanych punktów DHL Servicepoint w Polsce.

Wszystkie przesyłki zagraniczne na Cypr muszą być odpowiednio zapakowane. W tym celu włóż przedmioty do trwałego kartonu. Po weryfikacji zawartości przez przedstawiciela DHL zaklej mocną taśmą i owiń szczelnie stretchem. Na górze paczki umieść etykietę z numerem listu przewozowego.

Wnętrze paczki na Cypr musi być odpowiednio zabezpieczone. Wolną przestrzeń w paczce wypełnij folią bąbelkową, zmiętymi gazetami lub użyj innego wypełniacza.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie DHL Express.

Przesyłki zagraniczne na Cypr docierają w miejsce przeznaczenia zazwyczaj w terminie 2 dni roboczych.

Drogę paczki za granicę możesz śledzić z wykorzystaniem opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Aby uniknąć problematycznego zatrzymania paczki na granicy przez urząd celny, należy poznać listę przedmiotów zakazanych, których prawo nie zezwala wwozić na teren kraju. Dodatkowych informacji udzieli Ci nasza infolinia.

Przesyłki zagraniczne na Cypr, z DHL Express mogą być szybkie i proste – sprawdź!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach