Paczki do i z Cypru

Interesuje Cię wygodna usługa ułatwiająca i upraszczająca realizację przesyłek międzynarodowych? Zobacz, jak sprawne i proste mogą być paczki na Cypr w DHL Express! Nasz kurier na Cypr doręczy Twoją przesyłkę w wybrane miejsce kraju – szybko i bez zbędnych komplikacji! Dzięki naszej ofercie, bez trudu zrealizujesz import towarów i eksport na Cypr i to niezależnie od tego, czy prowadzisz firmę, czy jesteś osobą prywatną.

Przesyłka na Cypr z DHL Express — najlepsze rozwiązanie na import i eksport towarów!

Sprawdź cenę paczki na Cypr

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – Cypr

Poszukujesz sprawdzonego, bezpiecznego i przede wszystkim szybkiego rozwiązania na wysyłkę paczki za granicę? Koniecznie sprawdź naszą ofertę! Kurier międzynarodowy DHL Express sprawi, że całokształt spraw związanych z przesyłką zagraniczną będzie związany z minimalną liczbą formalności. Import z Cypru do Polski i eksport z Polski na Cypr może okazać się prostszy niż uważasz!

Dostęp do wielu różnorodnych metod transportu, a także dobrze rozbudowana i strategicznie zaplanowana sieć połączeń sprawiają, że przesyłki lotnicze na Cypr mają szansę dotrzeć do zagranicznego odbiorcy już w terminie 2 dni roboczych! Pamiętaj tylko, że paczki na Cypr nadane tuż przed weekendem, czy świętem narodowym mogą dotrzeć na miejsce nieco później.

Ile kosztuje paczka na Cypr?

Jeśli chcesz poznać dokładną cenę za przesyłki kurierskie na Cypr, sprawdź cennik umieszczony na naszej stronie. Standardową przesyłkę międzynarodową na Cypr możesz wysłać już za 160 złotych. Cena za wysyłkę może jednak wzrosnąć w zależności od jej wagi gabarytowej, opcji nadania, a także dokładnego miejsca przeznaczenia. Jeśli zdecydujesz się na np. dodatkowe ubezpieczenie, możesz spodziewać się, że za paczkę na Cypr zapłacisz więcej.

Ile idzie paczka na Cypr?

Szacujemy, że średni czas transportu paczki na Cypr wynosi około 2 dni roboczych. Dysponujemy własną flotą i frachtem lotniczym, dzięki czemu przesyłki lotnicze na Cypr mają szansę trafić do odbiorcy szybko – w deklarowanym pierwotnie terminie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na arenie międzynarodowej możemy pochwalić się perfekcyjną koordynacją wielu środków transportu, co realnie wpływa na terminowość i bezpieczeństwo powierzonych nam towarów.

Oferta skierowana jest zarówno do Klientów prywatnych, którym zależy na szybkiej paczce na Cypr, jak również do osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Jeśli przesyłki międzynarodowe chcesz nadawać regularnie i traktujesz je jako część swojej działalności – zapytaj nas o ofertę specjalną dla firm.

Przesyłki kurierskie na Cypr możesz nadać szybko i wygodnie – na dwa proste sposoby. Pierwszym jest zamówienie kuriera zagranicznego pod wskazany adres. Możesz to zrobić telefonicznie – za pośrednictwem naszej infolinii, lub online. Drugą z wygodnych opcji jest możliwość samodzielnego nadania paczki w jednym z setek strategicznie rozlokowanych, autoryzowanych punktów DHL Servicepoint. W każdym przypadku drogę paczki na Cypr możesz śledzić za pośrednictwem opcji śledzenie przesyłek zagranicznych, a zarządzaniem swoimi zleceniami zajmie się wygodna aplikacja MyDHL+. Jeśli interesuje Cię kurier międzynarodowy – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Przesyłki zagraniczne na Cypr, z DHL Express mogą być szybkie i proste – sprawdź!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę na Cypr?
  Paczki na Cypr możesz wysłać za pośrednictwem kuriera, którego zamówisz pod wskazany adres lub nadać samodzielnie, w jednym z setek autoryzowanych punktów DHL Servicepoint w Polsce.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę na Cypr?
  Wszystkie przesyłki zagraniczne na Cypr muszą być odpowiednio zapakowane. W tym celu włóż przedmioty do trwałego kartonu. Po weryfikacji zawartości przez przedstawiciela DHL zaklej mocną taśmą i owiń szczelnie stretchem. Na górze paczki umieść etykietę z numerem listu przewozowego.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Wnętrze paczki na Cypr musi być odpowiednio zabezpieczone. Wolną przestrzeń w paczce wypełnij folią bąbelkową, zmiętymi gazetami lub użyj innego wypełniacza.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna na Cypr?
  Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie DHL Express. Ceny za paczki na Cypr zaczynają się już od 160 złotych.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna na Cypr?
  Przesyłki zagraniczne na Cypr docierają w miejsce przeznaczenia zazwyczaj w terminie 2 dni roboczych.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską na Cypr?
  Drogę paczki za granicę możesz śledzić z wykorzystaniem opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać na Cypr?
  Aby uniknąć problematycznego zatrzymania paczki na granicy przez urząd celny, należy poznać listę przedmiotów zakazanych, których prawo nie zezwala wwozić na teren kraju. Dodatkowych informacji udzieli Ci nasza infolinia.

Przesyłki zagraniczne na Cypr, z DHL Express mogą być szybkie i proste – sprawdź!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`