DHL EXPRESS
PACZKI DO KAZACHSTANU

Paczki do i z Kazachstanu

Wyślij paczki do Kazachstanu jako osoba prywatna lub na firmę. Przesyłki kurierskie za granicę z DHL Express dostarczane są terminowo i bezpiecznie. Ograniczamy formalności i korzystamy z własnych środków transportu, aby jeszcze bardziej przyspieszyć dostawę. Na stronie wprowadziliśmy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której możesz sprawdzić, na jakim etapie wysyłki jest Twoja paczka.


Eksport i import z DHL Express – przesyłki międzynarodowe do Kazachstanu i z Kazachstanu do Polski

Sprawdź cenę paczki do Kazachstanu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Kazachstan

Eksport z Polski i import do Polski współcześnie nie są żadnym problemem. Przesyłki międzynarodowe możesz nadawać w prosty sposób, a potem oczekiwać szybkiej dostawy. Jako kurier za granicę proponujemy dwie opcje nadania. Pierwszą jest przyniesienie paczki do punktu DHL Servicepoint, a drugą zamówienie kuriera po odbiór paczki. Nasz pracownik może odebrać przesyłkę np. w Twoim domu lub miejscu pracy.

Ile kosztuje paczka do Kazachstanu?

Koszt paczek za granicę różni się – przesyłki mają różną wagę i parametry, a nadawca może opcjonalnie korzystać z dodatkowych usług (tj. np. ubezpieczenie). Jest to eksport dokumentów. Sprawdź cennik paczek zagranicznych, aby poznać szczegóły oferty cenowej i przygotować się do wysyłki.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kazachstanu?

2-5 dni roboczych to średni czas dostawy do Kazachstanu. Przewiduje się jednak opóźnienia w dostawie ze względu na aktualną sytuację pandemii. Opóźnienia następują też, jeśli paczka zostanie nadana w weekend lub w dzień wolny od pracy. Szczegóły śledź w aplikacji MYDHL+.

Szybka paczka z DHL Express – skorzystaj z naszej oferty!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kazachstanu.

Przesyłki międzynarodowe nadasz w punkcie DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki we wskazane przez Ciebie miejsce.

Paczka do Kazachstanu powinna być zapakowana w solidny karton, owinięty dodatkowo mocną taśmą. Po zewnętrznej stronie trzeba przykleić etykietę z numerem listu przewozowego.

Do zabezpieczenia przedmiotów w paczce wykorzystaj folię bąbelkową i gazety. Zabezpiecz nimi puste przestrzenie, tak aby wszystkie rzeczy miały jak największą stabilność.

W DHL Express cena transportu do Kazachstanu jest uzależniona od wielkości i ciężaru paczki. Na stronie udostępniliśmy cennik paczek za granicę, w którym znajdziesz więcej informacji.

2-5 dni roboczych to szacowany czas dostawy, ale w czasie pandemii może ulec wydłużeniu.

Tak, polecamy korzystanie z aplikacji MyDHL +, w której znajdziesz informacje na temat transportu paczki do Kazachstanu.

Przesyłki kurierskie do Kazachstanu są objęte pewnymi ograniczeniami ze względów bezpieczeństwa. Nie mogą zawierać m.in. pieniędzy, amunicji i roślin. Ograniczeniom podlegają też tytoń i alkohol. Szczegółowe dane uzyskasz na naszej infolinii.

Kurier międzynarodowy z opcją śledzenia transportu – Twoja paczka za granicę pod Twoją kontrolą.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach