DHL EXPRESS
PACZKI DO LITWY

Paczki do i z Litwy

Planujesz wysłanie paczki na Litwę? Interesuje Cię tylko profesjonalny eksport towarów za granicę i stawiasz na zaufane, zagraniczne usługi kurierskie? Jako międzynarodowy kurier DHL Express zapewniamy bezpieczny transport i błyskawiczną dostawę. Dajemy do wglądu cennik paczek zagranicznych i umożliwiamy śledzenie przesyłek nadawanych do wszystkich krajów. Sprawdź ofertę dla klientów indywidualnych i dla firm – powierz nam swoje paczki do Litwy, a już w ciągu 24 godzin znajdą się u adresata!

Sprawdź cenę paczki do Litwy

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Litwa

Współcześnie paczki międzynarodowe nie powinny stanowić żadnego problemu. Dla nas, tak jak dla nadawców, priorytetem jest czas dostawy. Dbamy o to, aby każdy eksport i import towarów przebiegał sprawnie. Dzięki temu paczki na Litwę zajmują nam średnio 24 godziny! Taka wysyłka to doskonała propozycja dla firm, które chcą poprawić komunikację międzynarodową i klientów indywidualnych, którym zależy na przekazaniu prezentu. Usługa śledzenie przesyłek zagranicznych sprawi, że na bieżąco będziesz monitorować drogę przesyłki i zmianę jej statusu.

Nie wiesz jak nadać paczki na Litwę? To bardzo proste! Przygotuj przesyłkę i przynieś ją do dowolnego punktu partnerskiego DHL Servicepoint. Możesz też zamówić wizytę kuriera w domu lub w pracy. Nasz kurier odbierze paczkę następnego dnia roboczego do godziny 14:00 i przesyłka wyruszy w drogę.

Ile kosztuje paczka na Litwę?

Cennik paczek zagranicznych, który mamy na naszej stronie internetowej, pomoże Ci zaplanować koszty potrzebne do wysyłki. Ostateczna cena zależy zawsze od wymiarów i ciężaru paczki za granicę. Dzięki temu, że cennik jest dostępny online, nie będziesz zaskoczony kosztami.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka na Litwę?

Międzynarodowe usługi kurierskie DHL Express to tzw. szybka paczka. Mamy wieloletnie doświadczenie, ponieważ przesyłki lotnicze na Litwę organizujemy każdego dnia. Kiedy kurier odbierze Twoją paczkę, otrzymasz numer listu przewozowego, przydatny do śledzenia drogi paczki.

Czego nie można wysyłać na Litwę?

Niezależnie od tego, czy realizujesz eksport z Polski na Litwę czy import towarów z Litwy do Polski, zwróć uwagę, że przesyłki międzynarodowe są objęte szczególnymi zasadami bezpieczeństwa. W praktyce oznacza to, że musisz zapoznać się z listą towarów zabronionych do wysyłki. Paczki na Litwę, podobnie jak do wielu innych miejsc za granicę, nie mogą zawierać:

Ograniczeniom w wysyłce podlegają też alkohol, wyroby tytoniowe, leki, biżuteria. Przed wysłaniem towaru do konkretnego kraju, sprawdź zagraniczne regulaminy.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Litwy.

Paczki na Litwę nadaj w dowolnie wybranym punkcie DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera do domu lub pracy – kurier odbierze paczkę następnego dnia roboczego do godz. 14:00.

Owiń wszystkie rzeczy (pojedynczo) folią bąbelkową lub gazetą. Dla zwiększenia bezpieczeństwa tymi materiałami wypełnij też puste miejsce w kartonie. W taki sposób przygotujesz paczkę zarówno na eksport, jak i import.

Koszt przesyłki na Litwę podlega indywidualnej wycenie. Zależy ona od wielkości i ciężaru paczki.

Tak, przy nadaniu paczki na Litwę otrzymasz link do śledzenia przesyłki.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach