DHL EXPRESS
PACZKI DO SUDANU POŁUDNIOWEGO

Paczki do i z Sudanu Południowego

Paczki do Sudanu Południowego realizowane są codziennie. W DHL Express dbamy o to, by czas dostawy był możliwie krótki, a eksport bezpieczny pod każdym względem. Mamy rozbudowaną sieć komunikacyjną, sprawdzoną logistykę i wieloletnie doświadczenie. Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych i firm.

Szybki eksport i import towarów – codzienne przesyłki lotnicze DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Sudanu Południowego

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Sudan Południowy

U nas każdy nadawca może komfortowo wysłać paczkę za granicę. Co to oznacza w praktyce? Wystarczy, że przygotowaną przesyłkę zaniesiesz do punktu DHL Servicepoint. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki (do domu lub pracy) i cieszyć się maksymalną wygodą. Dzięki temu, że opracowaliśmy funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych, będziesz na bieżąco śledzić transport paczki do Sudanu Południowego.

Ile kosztuje paczka do Sudanu Południowego?

Koszt najtańszej przesyłki do Sudanu Południowego dotyczy wysyłki dokumentów. Sprawdź nasz cennik paczek zagranicznych, aby dowiedzieć się więcej i zaplanować budżet. Koszty za przesyłki są różne, ponieważ paczki mają inne parametry i wagę. Na ostateczną cenę wpływają również usługi dodatkowe wykupione przez nadawcę.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Sudanu Południowego?

Szacujemy, że paczki do Sudanu Południowego docierają w ciągu 5-11 dni roboczych. Czas ten może być dłuższy z powodu panującej obecnie sytuacji globalnej – pandemii koronawirusa. Wydłużona dostawa jest także wtedy, kiedy wysyłasz paczkę przed weekendem lub dniem wolnym od pracy. Śledź transport przesyłki w aplikacji MyDHL+.

Przesyłki kurierskie do Sudanu Południowego – oferta dla klientów indywidualnych i firm

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Sudanu Południowego.

Zanieś paczkę do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu/miejsca pracy.

Zapakuj rzeczy do kartonu i owiń do taśmą. Na zewnętrznej stronie przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Do zabezpieczenia przedmiotów wykorzystaj folię bąbelkową.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt nadania przesyłki do Sudanu Południowego jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).

Czas dostawy paczki do Sudanu Południowego wynosi 5-11 dni roboczych. Długi czas dostawy to efekt zmniejszonej dostępności powierzchni cargo i połączeń lotniczy ograniczonych w wyniku COVID19.

Tak, śledzenie przesyłki do Sudanu Południowego jest możliwe w aplikacji MyDHL+.

Transport za granice objęty jest rygorystycznymi zasadami, które mają zapewnić bezpieczeństwo. Paczki do Sudanu Południowego nie mogą zawierać m.in. drogocennej biżuterii i dzieł sztuki, gotówki, broni, amunicji, materiałów łatwopalnych, narkotyków i innych przedmiotów. O szczegóły listy rzeczy wyłączonych z wysyłki zapytaj na naszej infolinii.

Prosta wysyłka i dostawa pod kontrolą – śledź transport paczki do Sudanu Południowego w MyDHL+Prosta wysyłka i dostawa pod kontrolą – śledź transport paczki do Sudanu Południowego w MyDHL+

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach