DHL EXPRESS
PACZKI DO MEKSYKU

Paczki do i z Meksyku

Jeśli chcesz, aby Twoje paczki do Meksyku dotarły bezpiecznie na miejsce i czas – koniecznie sprawdź naszą ofertę przesyłek międzynarodowych. W DHL Express zapewniamy, że kurier do Meksyku dostarczy Twoją przesyłkę w wybranym przez Ciebie terminie. Eksport z Polski do Meksyku jeszcze nigdy nie był tak wygodny!


Skorzystaj z naszej oferty i zamów kuriera za granicę z DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Meksyku

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Meksyk

Zarówno import z Meksyku, jak i eksport do Meksyku, który realizuje nasz kurier międzynarodowy, jest jednym z lepszych i najbardziej ekonomicznych rozwiązań na przesyłanie paczek za granicę. Lata doświadczenia w branży usług kurierskich sprawiły, że DHL Express z powodzeniem realizuje usługi krajowe i zagraniczne. Dzięki temu Twoja przesyłka do Meksyku trafi pod wyznaczony adres prosto, szybko i bezpiecznie.

Paczki do Meksyku możesz nadać samodzielnie – wybierając po prostu jedną z kilkuset placówek, które działają na terenie całej Polski. Jeżeli jednak wolisz, aby to kurier odebrał od Ciebie Twoją paczkę do Meksyku – zamów go za pośrednictwem naszej infolinii lub strony internetowej. W zależności od adresu doręczenia przesyłka do Meksyku trafi do odbiorcy w ciągu 2-5 dni roboczych. Realizujemy eksport do Meksyku usługą ekspresową – korzystamy z własnej sieci połączeń lotniczych.

Ile kosztuje paczka do Meksyku?

Przesyłki międzynarodowe do Meksyku realizowane za pośrednictwem DHL Express nie muszą wiązać się z wysokimi kosztami. Cena Twojej paczki za granicę wynika z  kilku czynników. Należą do nich np.: waga paczki, wielkość (wymiary) przesyłki, a także opcja nadania. Cennik paczek zagranicznych umieszczony jest na naszej stronie. Pamiętaj – przesyłka do Meksyku nie zawsze będzie kosztować tyle samo – cena jest ustalana indywidualnie w zależności od jej wagi objętościowej. Jeżeli wysyłasz regularnie paczki do Meksyku w ramach prowadzonej działalności zapytaj o ofertę dla firm.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Meksyku?

Niezależnie od odległości między krajem nadania, a krajem odbioru, w DHL Express dokładamy wszelkich starań, by wszystkie przesyłki zagraniczne do Meksyku docierały do odbiorców jak najszybciej. Dzięki dostępności wielu metod transportu i doskonałej ich koordynacji, jesteśmy w stanie założyć, że przesyłki międzynarodowe docierają do odbiorców z innych krajów w pierwotnie założonym terminie.

Czas transportu paczki zagranicznej do Meksyku wynosi zazwyczaj 2-5 dni roboczych. Przesyłki wysyłane poza Unię Europejską w tym eksport do Meksyku będzie podlegał odprawie celnej.

Jeśli interesują Cię bezpieczne i szybkie paczki do Meksyku – skorzystaj z naszej oferty. W DHL Express możesz nadać przesyłkę samodzielnie lub zamówić kuriera do Meksyku ze swojego domu, lub biura. Każda przesyłka z Meksyku do Polski i paczka z Polski do Meksyku mają nadany unikalny numer listu przewozowego. Po numerze nadania możesz śledzić całą drogę paczki, dzięki naszej opcji śledzenie przesyłek zagranicznych. Import i eksport z Polski realizowany za pośrednictwem DHL Express jest wygodny dla nadawcy, komfortowy dla odbiorcy i bezpieczny dla zawartości paczki.

Skorzystaj z przesyłki międzynarodowej DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Meksyku.

Są dwie wygodne opcje, jakimi możesz nadać przesyłki do Meksyku. Pierwszą jest skorzystanie z usług stacjonarnych punktów DHL Servicepoint. Drugą opcją jest zamówienie odbioru przez kuriera online – przez stronę internetową.

Paczki do Meksyku mają przed sobą długą trasę i kilka miejsc przeładunku. Zapakuj przedmioty w trwały i solidny karton, wypełnij paczkę folią bąbelkową lub gazetami, a całość zaklej dokładnie mocną taśmą, lub szerokim stretchem. Etykietę umieść w widocznym miejscu.

Niezależnie od tego, co umieścisz w swojej przesyłce, wszystkie wysyłki zagraniczne muszą być odpowiednio zabezpieczone. Folia bąbelkowa, poduszki powietrzne i specjalne wypełniacze pomogą Ci unieruchomić przedmioty na czas transportu.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Jeżeli regularnie wysyłasz do Meksyku lub importujesz przesyłki z Meksyku do Polski zapytaj o ofertę dla firm.

Średni czas, w jakim dostarczane są przesyłki międzynarodowe, wynosi około od 2 do 5 dni roboczych.

Tak. Drogę paczki do Meksyku możesz sprawdzać w czasie rzeczywistym. Skorzystaj z opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych i wpisz w oknie numer listu przewozowego.

Jeśli chcesz uniknąć zatrzymania paczki do Meksyku na granicy – koniecznie sprawdź, co możesz eksportować do tego kraju. Listę przedmiotów, których prawo zakazuje przenosić na teren kraju, wskaże Ci nasza infolinia.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach