DHL EXPRESS
PACZKI DO DEMOKRATYCZNEJ REPUBLIKI KONGA

Paczki do i z Demokratycznej Republiki Konga

Każdego dnia organizujemy transport i wysyłamy paczki do Demokratycznej Republiki Konga. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, koniecznie zapoznaj się ze specjalną ofertą dla firm. Nasze usługi kurierskie to międzynarodowe, szybka wysyłka. Realizujemy zarówno eksport, jak i import towarów!


Eksport i import z DHL Express – szybka paczka – oferta indywidualna i dla firm

Sprawdź cenę paczki do Demokratycznej Republiki Konga

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Demokratyczna Republika Konga

Przygotowane paczki do DK Konga możesz zanieść do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint lub przekazać je kurierowi na bezpośredniej wizycie w domu lub w innym miejscu. Po jej nadaniu korzystaj z usługi śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której będziesz mieć wszystko pod kontrolą!

Ile kosztuje paczka do DK Konga?

Na ostateczną cenę wpływa wiele czynników – w tym rozmiar i ciężar przesyłki. Sprawdź cennik paczek zagranicznych opublikowany na naszej stronie, aby zorientować się w cenach i zaplanować budżet.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do DK Konga?

Eksport i import realizowany przez DHL Express to szybka paczka. Bezpiecznie i zgodnie z deklarowanym terminem dostarczamy przesyłki do Demokratycznej Republiki Konga i w każde inne miejsce za granicę. Paczki do DK Konga docierają średnio w ciągu 2 dni roboczych. Jednak w wyniku pandemii czas ten może się wydłużyć nawet do 10 dni roboczych. Przesyłki międzynarodowe warto śledzić w aplikacji MyDHL+. Dzięki temu wiesz, w jakim miejscu znajduje się Twoja paczka.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Demokratycznej Republiki Konga.

Proponujemy dwie formy nadania paczki do DK Konga: nadaj paczkę w punkcie DHL Servicepoint lub zamów odbiór przesyłki online – kurier przyjedzie po paczkę pod wskazany adres.

Aby przesyłka do DK Konga była nadana zgodnie ze standardami, zapakuj ją w mocny karton i oklej ją dodatkowo taśmą. Na zewnętrznej stronie przyklej etykietę z listem przewozowym.

Bezpieczeństwo wysyłanych przedmiotów zwiększysz, jeśli owiniesz je folią bąbelkową i wypełnisz puste miejsca w kartonie. Możesz użyć do tego także gazet.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

2 dni robocze to średni czas dotarcia paczki do DK Konga. W okresie pandemii czas tranzytu może się wydłużyć o 1-10 dni roboczych.

Tak, kontroluj transport paczki do DK Konga na stronie internetowej DHL Express.

Materiały łatwopalne, pieniądze, rośliny, zwierzęta (żywe lub martwe), niektóre leki i alkohole, a także cenne dzieła sztuki to przykłady przedmiotów, których nie można wysyłać za granicę. Szczegółowych informacji udzielą Ci pracownicy infolinii. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej.

Przesyłki lotnicze do DK Konga – profesjonalne usługi kurierskie DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach