DHL EXPRESS
PACZKI DO DEMOKRATYCZNEJ REPUBLIKI KONGA

Paczki do i z Demokratycznej Republiki Konga

Każdego dnia organizujemy transport i wysyłamy paczki do Demokratycznej Republiki Konga. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa, koniecznie zapoznaj się ze specjalną ofertą dla firm. Nasze usługi kurierskie to międzynarodowe, szybka wysyłka. Realizujemy zarówno eksport, jak i import towarów!


Eksport i import z DHL Express – szybka paczka – oferta indywidualna i dla firm

Sprawdź cenę paczki do Demokratycznej Republiki Konga

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Demokratyczna Republika Konga

Przygotowane paczki do DK Konga możesz zanieść do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint lub przekazać je kurierowi na bezpośredniej wizycie w domu lub w innym miejscu. Po jej nadaniu korzystaj z usługi śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której będziesz mieć wszystko pod kontrolą!

Ile kosztuje paczka do DK Konga?

Najtańsze przesyłki do DK Konga wynoszą 190 złotych. Jest to przewóz dokumentów. Koszt paczki do Demokratycznej Republiki Konga zaczyna się od 205 złotych. Na ostateczną cenę wpływa wiele czynników – w tym rozmiar i ciężar przesyłki. Sprawdź cennik paczek zagranicznych opublikowany na naszej stronie, aby zorientować się w cenach i zaplanować budżet.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do DK Konga?

Eksport i import realizowany przez DHL Express to szybka paczka. Bezpiecznie i zgodnie z deklarowanym terminem dostarczamy przesyłki do Demokratycznej Republiki Konga i w każde inne miejsce za granicę. Paczki do DK Konga docierają średnio w ciągu 2 dni roboczych. Jednak w wyniku pandemii czas ten może się wydłużyć nawet do 10 dni roboczych. Przesyłki międzynarodowe warto śledzić w aplikacji MyDHL+. Dzięki temu wiesz, w jakim miejscu znajduje się Twoja paczka.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Demokratycznej Republiki Konga.

Proponujemy dwie formy nadania paczki do DK Konga: nadaj paczkę w punkcie DHL Servicepoint lub zamów odbiór przesyłki online – kurier przyjedzie po paczkę pod wskazany adres.

Aby przesyłka do DK Konga była nadana zgodnie ze standardami, zapakuj ją w mocny karton i oklej ją dodatkowo taśmą. Na zewnętrznej stronie przyklej etykietę z listem przewozowym.

Bezpieczeństwo wysyłanych przedmiotów zwiększysz, jeśli owiniesz je folią bąbelkową i wypełnisz puste miejsca w kartonie. Możesz użyć do tego także gazet. 

Standardowa przesyłka dokumentów do DK Konga zaczyna się od 175 złotych. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem, żeby dowiedzieć się więcej.

2 dni robocze to średni czas dotarcia paczki do DK Konga. W okresie pandemii czas tranzytu może się wydłużyć o 1-10 dni roboczych.

Tak, kontroluj transport paczki do DK Konga na stronie internetowej DHL Express.

Materiały łatwopalne, pieniądze, rośliny, zwierzęta (żywe lub martwe), niektóre leki i alkohole, a także cenne dzieła sztuki to przykłady przedmiotów, których nie można wysyłać za granicę. Szczegółowych informacji udzielą Ci pracownicy infolinii. Zadzwoń, aby dowiedzieć się więcej.

Przesyłki lotnicze do DK Konga – profesjonalne usługi kurierskie DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach