DHL EXPRESS
PACZKI DO TOGO

Paczki do i z Togo

Wysyłaj paczki do Togo bezpiecznie! Kurier międzynarodowy DHL Express przygotował ofertę dla klientów indywidualnych i biznesowych. Sprawdź cennik paczek zagranicznych dostępny na stronie internetowej i zobacz, ile kosztuje transport paczki do Afryki. Nadanie przesyłki jest możliwe m.in. w dowolnym punkcie DHL Servicepoint.

Sprawdzony eksport i import – paczki do Togo i z Togo do Polski

Sprawdź cenę paczki do Togo

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Togo

W Polsce mamy ponad 1300 autoryzowanych punktów DHL Servicepoint. Wybierz jeden z nich i przekaż paczkę pracownikowi. Możesz też zamówić kuriera do domu lub miejsca pracy. Pod wskazanym przez Ciebie adresie i o dogodnym czasie, kurier DHL Express pojawi się na miejscu, co znacznie podniesie Twój komfort nadania paczki. Zapewniamy, że rozbudowana logistyka i sieć komunikacyjna umożliwiają nam eksport do Togo w możliwie najkrótszym czasie. Zachowujemy przy tym wszystkie standardy bezpieczeństwa.

Ile kosztuje paczka do Togo?

Przesyłki międzynarodowe mają różne ceny, ponieważ inne są ich parametry i waga gabarytowa. Nadawcy decydują się też na różne usługi dodatkowe (np. ubezpieczenie), które również zmieniają ostateczny koszt za transport zagraniczny. Najtańsza przesyłka do Togo obejmuje dokumenty. Skorzystaj z cennika dostępnego na stronie, aby poznać szczegóły oferty i zaplanować budżet. Umożliwiamy wycenę online.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Togo?

Przed pandemią koronawirusa COVID-19 przesyłka do Togo docierała średnio w ciągu 2 dni roboczych. Aktualnie ten czas może być nawet dwukrotnie wydłużony. Najlepiej uruchomić funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych na stronie lub w aplikacji MyDHL+. Jeśli nadajesz paczkę w piątek lub przed dniem wolnym od pracy, to pamiętaj, że wysyłka zostanie zrealizowana w najbliższym dniu roboczym.

Usługi kurierskie na najwyższym poziomie – DHL Express dla firm i osób prywatnych

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Togo.

Masz dwie możliwości nadania paczki:
1. Zanieś przesyłkę do wybranego punktu DHL Servicepoint.
2. Zamów kuriera do domu/miejsca pracy.

Wybierz solidny karton i zapakuj do niego rzeczy. Owiń go dodatkowo szeroką taśmą klejącą, a na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego. Dokumenty powinny być wysłane w sztywnej kopercie. Zasada obejmuje tak samo eksport, jak i import towarów.

Folia bąbelkowa i gazety to dobry materiał do zabezpieczenia przedmiotów. Owiń folią i gazetami transportowane rzeczy. Zapełnij też puste przestrzenie w kartonie.

Koszt nadania do Togo jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Sprawdź cennik online i dowiedz się więcej.

Przed pandemią eksport do Togo trwał średnio 2 dni robocze. Obecnie ten czas może być nawet trzykrotnie dłuższy. Sprawdź czas przed realizacją wysyłki.

Tak, trzymaj rękę na pulsie i kontroluj transport z aplikacją MyDHL+.

Paczki do Togo nie powinny zawierać między innymi, takich przedmiotów jak: amunicja, broń, materiały łatwopalne, gotówka, rośliny, zwierzęta, narkotyki, niektóre alkohole i wyroby tytoniowe, drogocenne dzieła sztuki, drogocenna biżuteria. Ze względu na bezpieczeństwo określone są konkretne wymogi dla każdego kraju. Zadzwoń na infolinię i zapytaj naszego pracownika o szczegółową listę przedmiotów zakazanych do wysyłki.

Przesyłki kurierskie do Togo każdego dnia – poznaj ofertę DHL Express

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach