DHL EXPRESS
PACZKI DO GWINEA BISSAU

Paczki do i z Gwinea Bissau


Prosty i szybki transport paczki do Gwinea Bissau
? To możliwe z DHL Express! Każdego dnia organizujemy przesyłki kurierskie do Gwinea Bissau i inne miejsca w Afryce. Mamy ofertę dla klientów indywidualnych i firm. Realizujemy nie tylko eksport, ale też import towarów do Polski. Poznaj szczegóły usługi!

Paczki do Gwinea Bissau – profesjonalny eksport z DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Gwinea Bissau

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Gwinea Bissau

Nasza logistyka i doświadczenie jest dla nadawców gwarancją bezpieczeństwa i szybkiego transportu przesyłki za granicę. Poza tym dysponujemy własnymi środkami komunikacyjnymi. Aby nadać paczki do Gwinea Bissau wystarczy, że przyniesiesz paczkę do punktu DHL Servicepoint i przekażesz ją pracownikowi. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki w domu lub do pracy. Jak zamówić kuriera? Zrób to online lub na infolinii telefonicznej.

Ile kosztuje paczka do Gwinea Bissau?

Na stronie internetowej DHL Express przygotowaliśmy cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu dowiesz się więcej i bez wychodzenia z domu zaplanujesz swój budżet. Ceny paczek mogą się różnić ze względu na inne parametry – np. wielkość paczki i ciężar gabarytowy. Różne są też usługi dodatkowe wykupione przez nadawców.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Gwinea Bissau?

Szacowany czas na eksport paczki do Gwinea Bissau wynosił 2 dni robocze przed pandemią koronawirusa. Aktualnie czas ten może być wydłużony. Najlepiej uruchomić funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych i na bieżąco kontrolować transport. Możesz korzystać np. z aplikacji MyDHL+.

Wysyłka do Gwinea Bissau – kurier międzynarodowy dostarczy Twoją paczkę w krótkim czasie

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gwinea Bissau.

Wybierz dowolny punkt DHL Servicepoint i przekaż paczkę kurierowi. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki w Twoim miejscu zamieszkania lub pracy.

Niezależnie od tego, czy będzie to eksport, czy import, zapakuj rzeczy do solidnego kartonu i owiń go dodatkowo szeroką taśmą. Na zewnętrznej części przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Folia bąbelkowa i zwykłe serwetki lub gazety to najlepsze materiały do zabezpieczenia przedmiotów. Wykorzystaj je do owinięcia rzeczy, ale też do wypełnienia wolnych miejsc w kartonie.

Cena każdej paczki za granicę jest ustalana na podstawie indywidualnych wymiarów paczki. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik, który umożliwi Ci obliczenie i zaplanowanie kosztów za eksport lub import.

Przed pandemią średni czas dostawy paczki do Gwinea Bissau wynosił 2 dni robocze. Obecnie czas ten jest dłuższy. Śledź transport i swoje przesyłki zagraniczne w aplikacji MyDHL+.

Tak, jako nadawca możesz korzystać z aplikacji MyDHL+ i na bieżąco kontrolować drogę paczki.

Przesyłki międzynarodowe objęte są wysokimi standardami bezpieczeństwa, co uniemożliwia wysyłkę niektórych rzeczy – np. przedmiotów łatwopalnych, gotówki czy drogocennych dzieł sztuki. O szczegóły zapytaj na naszej infolinii.

Prosta wysyłka paczki za granicę – znajdź punkt DHL Servicepoint lub zamów kuriera

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach