DHL EXPRESS
PACZKI DO GWINEI RÓWNIKOWEJ

Paczki do i z Gwinei Równikowej

Wysyłaj paczki do Gwinei Równikowej za pośrednictwem zaufanego kuriera. Codziennie realizujemy eksport i import towarów – przesyłki międzynarodowe to nasza specjalność. DHL Express to wysokie standardy bezpieczeństwa i atrakcyjna oferta dla klientów indywidualnych i biznesowych. Poznaj szczegóły i skontaktuj się z nami.

Szybka paczka do Gwinei Równikowej – 100 % bezpieczeństwa z kurierem DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Gwinei Równikowej

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Gwinea Równikowa

Zastanawiasz się, jak nadać paczki do Gwinei Równikowej? W DHL Express masz dwie możliwości. Możesz wybrać dowolny punkt DHL Servicepoint i zanieść tam przesyłkę. Przekaż paczkę pracownikowi i gotowe! Kurier do Gwinei Równikowej może też odebrać paczkę bezpośrednio w Twoim domu lub miejscu pracy. Zamów kuriera przez Internet i umów się na dogodny dla Ciebie czas odbioru. Po przekazaniu paczki do wysyłki uruchom funkcję śledzenie przesyłek zagranicznych i kontroluj drogę paczki za granicę.

Ile kosztuje paczka do Gwinei Równikowej?

Przesyłki zagraniczne mają różne ceny ze względu na inne parametry, wagę gabarytową czy dodatkowe opcje wykupione przez nadawcę. Najtańsza przesyłka z polski do Gwinei Równikowej kosztuje 190 złotych i jest to koszt wysyłki dokumentów. Sprawdź cennik paczek zagranicznych, który jest do wglądu na naszej stronie internetowej, aby dowiedzieć się więcej.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Gwinei Równikowej?

Każdego dnia organizujemy przesyłki lotnicze do Gwinei Równikowej i w innej miejsca za granicę, dzięki czemu transport jest – jak wskazuje nazwa firmy – ekspresowy. Jednak na czas dostawy mocno wpłynęła pandemia koronawirusa COVID-19. Przed pandemią średni czas dostawy paczki do Gwinei Równikowej wynosił 3 dni robocze. Aktualnie trzeba liczyć się z jego nawet dwukrotnym wydłużeniem. Korzystaj z aplikacji MyDHL+ lub skontaktuj się z naszymi konsultantami na infolinii, aby poznać szczegóły. Pamiętaj, że jeśli paczka będzie nadana przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, to realizacja wysyłki rozpocznie się dopiero w dniu roboczym.

Eksport i import w DHL Express – niezawodny kurier międzynarodowy

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Gwinei Równikowej.

Zamów kuriera do domu lub miejsca pracy albo wybierz punkt DHL Servicepoint i przekaż przesyłkę pracownikowi tego miejsca.

Wykorzystaj solidny karton i zapakuj do niego wysyłane przedmioty. Na zewnątrz w widocznym miejscu umieść etykietę z listem przewozowym.

Do zabezpieczenia przedmiotów przyda się folia bąbelkowa. Możesz owinąć nią rzeczy, ale też wypełnić puste miejsca w kartonie.

Najniższa cena wysyłki do Gwinei Równikowej to koszt 190 złotych – jest to koszt nadania dokumentów.

Usługi kurierskie DHL Express realizowane są najszybciej jak to możliwe – przed pandemią czas dostawy paczki do Gwinei Równikowej wynosił 3 dni robocze. Obecnie czas ten jest wydłużony.

Tak, przesyłki międzynarodowe i ich transport można kontrolować w aplikacji MyDHL +.

Paczki za granicę nie mogą zawierać przedmiotów takich jak na przykład: amunicja, narkotyki, dzieła sztuki, leki, materiały łatwopalne, rośliny i zwierzęta (żywe i martwe). Zadzwoń na naszą infolinią, aby poznać całą listę rzeczy zakazanych do wysyłki.

Prosta wysyłka paczki za granicę! DHL Express dla klientów indywidualnych i firm

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach