DHL EXPRESS
PACZKI DO WYSP SALOMONA

Paczki do i z Wysp Salomona

Planujesz nadanie paczki na Wyspy Salomona? Sprawdź cennik paczek zagranicznych DHL Express i zaplanuj budżet. Bez wychodzenia z domu możesz wysłać paczkę za granicę – wystarczy, że zamówisz kuriera po odbiór przesyłki. Poznaj wszystkie możliwości oferty DHL Express i korzystaj z bezpiecznego transportu dokumentów i większych przedmiotów.

Błyskawiczna wysyłka na Wyspy Salomona – przesyłki lotnicze każdego dnia

Sprawdź cenę paczki do Wysp Salomona

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Wyspy Salomona

Aby wysyłka mogła być zrealizowana, przekaż paczkę pracownikowi dowolnego punktu DHL Servicepoint lub zamów kuriera po odbiór paczki. Kurier DHL Express może odwiedzić Cię w domu, pracy lub pod innym wskazanym adresem. Przekazana paczka jest już gotowa do drogi! Możesz rozpocząć monitorowanie dostawy.

Ile kosztuje paczka na Wyspy Salomona?

Przesyłki międzynarodowe różnią się cenami ze względu na indywidualne czynniki – np. wielkość przesyłki. Dostępny na stronie cennik paczek zagranicznych przybliży Ci szczegółowe koszty dostawy. Najtańsza przesyłka na Wyspy Salomona obejmuje transport dokumentów.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Wyspy Salomona?

Przed pandemią przesyłka na Wyspy Salomona docierała średnio w ciągu 5 dni roboczych. Jednak ze względu na pandemię koronawirusa COVID-19 czas ten może być wydłużony. Poza tym jeśli nadajesz paczkę w piątek lub przed dniem wolnym od pracy, to warto pamiętać, że realizacja wysyłki rozpocznie się dopiero w kolejnym dniu roboczym. Nasi kurierzy działają najszybciej jak to możliwe! Aby ułatwić Ci „trzymanie ręki na pulsie” uruchomiliśmy opcję śledzenie przesyłek zagranicznych – korzystaj z niej w aplikacji MyDHL+.

Profesjonalny eksport i import towarów – z Polski na Wyspy Salomona i z Wyspy Salomona do Polski

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Wysp Salomona.

Umożliwiamy nadanie paczki na dwa sposoby.
1. Zanieś przesyłkę do wybranego punktu DHL Servicepoint.
2. Zamów kuriera do domu/miejsca pracy. Nasz pracownik odbierze od Ciebie przesyłkę za granicę w umówionym terminie.

Do zapakowania rzeczy wybierz solidny karton. Dokumenty mogą być natomiast wysyłane w kopercie bąbelkowej. Wszystkie przesyłki międzynarodowe powinny być opatrzone etykietą z numerem listu przewozowego.

Owiń wysyłane przedmioty folią bąbelkową lub gazetami. Wykorzystaj te materiały także do zapełnienia pustych miejsc w kartonie. Dzięki temu, rzeczy będą stabilne podczas transportu.

Koszt wysyłki na Wyspy Salomona jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Sprawdź szczegółowy cennik na stronie internetowej DHL Express, aby dowiedzieć się więcej i zaplanować budżet.

5-10 dni roboczych to szacowany czas dostawy paczki na Wyspy Salomona podczas pandemii koronawirusa. Niestety globalna sytuacja wpłynęła na dłuższą dostawę. Przez pandemią był to średnio 4 dni robocze.

Tak, bądź na bieżąco z tym, jak wygląda transport paczki na Wyspy Salomona. Korzystaj z aplikacji MyDHL+.

Paczki na Wyspy Salomona nie mogą zawierać między innymi, takich przedmiotów jak: materiały łatwopalne, gotówka, rośliny, zwierzęta, narkotyki, niektóre alkohole i wyroby tytoniowe oraz amunicja. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zadzwoń na naszą infolinię – zapraszamy do kontaktu!

Codzienne przesyłki kurierskie – oferta indywidualna i dla firm

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach