DHL EXPRESS
PACZKI DO HAITI

Paczki do i z Haiti


Niezależnie od tego, czy jesteś osobą prywatną, czy prowadzisz firmę – jeśli często nadajesz paczki do Haiti, oferta kuriera zagranicznego DHL Express może Cię zainteresować. Kurier do Haiti szybko i bezpiecznie doręczy Twoją przesyłkę w wybrane miejsce na wyspie. Eksport z Polski do Haiti i import z Haiti do Polski mogą być wygodniejsze i łatwiejsze niż sądzisz.

Szybka paczka do Haiti? Sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Haiti

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Haiti

DHL Express to nie tylko usługi krajowe. Kurier międzynarodowy to jedno z lepszych rozwiązań na import z Haiti i eksport do Haiti. Paczka za granicę nie musi być problematyczna, a Ty nie musisz mieć dostępu do własnej floty. Mamy wieloletnie doświadczenie na arenie krajowej i międzynarodowej poparte ugruntowaną pozycją na rynku. Przesyłki międzynarodowe do Haiti mogą być zatem szybkie, bezpieczne i w zasadzie bezproblemowe.

Paczki do Haiti możesz nadać samodzielnie za pośrednictwem jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint lub po prostu zamówić kuriera do domu, lub biura. Zakładamy, że średni czas transportu paczki do Haiti wynosi 5 dni roboczych. Pamiętaj, że przesyłka zagraniczna nadana tuż przed weekendem dotrze w miejsce docelowe nieco później.

Ile kosztuje paczka do Haiti?

W DHL Express przesyłki międzynarodowe do Haiti oferowane są w różnych wariantach cenowych. Pamiętaj, że ostateczny koszt paczki za granicę będzie zależał od wielu czynników – jej gabarytów, wagi i miejsca, do którego ma zostać wysłana. Jeśli chcesz zaplanować wydatki i sprawdzić koszty przesyłek międzynarodowych, sprawdź udostępniony na naszej stronie cennik paczek.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Haiti?

Zależy nam na tym, aby wszystkie paczki zagraniczne docierały do odbiorców na świecie w deklarowanym czasie. Średni czas dostawy przesyłki do Haiti wynosi około 3 dni roboczych. Jeśli jednak chcesz dowiedzieć się szczegółów na temat terminu jej dostarczania, wprowadź dane przesyłki w aplikacji MyDHL+.

Paczki zagraniczne realizowane za pośrednictwem DHL Express docierają w miejsca docelowe różnymi środkami transportu. Możesz mieć pewność, że przesyłki lotnicze do Haiti realizowane będą profesjonalnie, szybko i bezpiecznie naszym frachtem lotniczym.

Jeśli wysyłasz często paczki do Haiti – zapoznaj się z naszą ofertą. Wysyłka paczki za granicę nie musi być problematyczna. Odwiedź jeden z punktów DHL Servicepoint lub pozwól, aby nasz kurier zagraniczny odebrał przesyłkę bezpośrednio z Twojego domu. Prowadzisz biznes? Sprawdź naszą ofertę dla firm.

Import i eksport z Polski z DHL Express jest wygodny i bezpieczny – sprawdź!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Haiti.

Przesyłki do Haiti możesz nadać samodzielnie odwiedzając jeden z naszych punktów DHL Servicepoint. Możesz również zamówić kuriera do domu. Zrobisz to online lub telefonicznie.

Paczki do Haiti muszą być zapakowane w solidny karton, oklejone taśmą i najlepiej – owinięte stretchem. Wnętrze przesyłki wypełnij gazetami lub folią bąbelkową a na wierzch paczki przyklej etykietę.

Wszystkie wysyłki zagraniczne powinny być właściwie zabezpieczone. Folia bąbelkowa i profesjonalne wypełniacze do przesyłek pomogą Ci unieruchomić przedmioty na czas transportu.

Cena każdej paczki do Haiti jest ustalana na podstawie indywidualnych wymiarów paczki. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik, który umożliwi Ci obliczenie i zaplanowanie kosztów za eksport lub import.

W przypadku wysyłki na Haiti czas transportu to obecnie ok 5 dni roboczych. Termin doręczenia sprawdzisz w aplikacji MyDHL+.

Skorzystaj z opcji – śledzenie przesyłek zagranicznych i śledź przesyłki kurierskie do Haiti w czasie rzeczywistym.

Przed nadaniem paczki sprawdź, co możesz eksportować do tego kraju. Jeśli masz na ten temat pytania – odpowiedzi udzieli Ci nasza infolinia.

Przesyłki międzynarodowe w DHL Express są bezpieczne, szybkie i wygodne. Zapoznaj się z naszą ofertą i nadaj szybką paczkę.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach