DHL EXPRESS
PACZKI DO SINGAPURU

Paczki do i z Singapuru

Wysyłasz często paczki do Singapuru i poszukujesz sprawdzonej i bezpiecznej metody transportu? Skorzystaj z oferty DHL Express i zdejmij ze swoich barków cały ciężar związany z organizacją i synchronizacją transportu międzynarodowego. Nasz kurier do Singapuru może odebrać przesyłkę ze wskazanego przez Ciebie miejsca i przekazać ją w dalszą podróż wprost do miejsca docelowego. Eksport z Polski do Singapuru i import z Singapuru do Polski jest prostszy, niż myślisz!

Paczka za granicę z DHL Express – nadaj ją w wybrane miejsce na świecie!

Sprawdź cenę paczki do Singapuru

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Singapur

Kurier międzynarodowy DHL Express jest jednym z najlepszych rozwiązań w zakresie wysyłki paczki za granicę. Wieloletnie doświadczenie w branży kurierskiej sprawiło, że import z Singapuru i eksport do Singapuru jest szybki i bezpieczny. Paczka do Singapuru może trafić do odbiorcy różnymi metodami transportu, Jako jeden z liderów w branży mamy dostęp do wielu różnorodnych opcji – począwszy od frachtu lotniczego po żeglugę morską.

Przesyłki do Singapuru z DHL Express dotrą we wskazane miejsce szybko, bezpiecznie i w atrakcyjnej cenie. Aby nadać swoją paczkę, możesz odwiedzić jeden z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint lub wybrać opcję – zamów kuriera do domu, biura i w zasadzie dowolne miejsce w Twoim mieście. Czas transportu przesyłki zagranicznej wynosi średnio od 2 do 3 dni roboczych. Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz opcję ekspresową.

Ile kosztuje paczka do Singapuru?

Przesyłki międzynarodowe do Singapuru wysyłane kurierem ekspresowym to koszt zaczynający się od 175 złotych. Cena dotyczy wysyłki dokumentów w punkcie DHL ServicePoint. Na koszt paczki za granicę składa się wiele kwestii. Pierwszą jest jej waga oraz wymiary przesyłki, drugą jest sposóba nadania. W przypadku oferty dostępnej bez umowy cena będzie niższa, jeżeli dostarczysz paczkę do punktu nadawczego. Jeżeli zamawiasz odbiór kurierem – zapłacisz więcej. Skorzystaj z kalkulatora cena na stronie, jeżeli wysyłasz przesyłki regularnie w ramach działalności biznesowej zapytaj o cennik przesyłek dla firm.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Singapuru?

Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki międzynarodowe do Singapuru docierały do odbiorów terminowo – w deklarowanym terminie. Przesyłki zagraniczne w DHL Express trafiają do odbiorcy w Singapurze w ok. 2 dni robocze.

Jeśli Twoja przesyłka zagraniczna jest paczką niecierpiącą zwłoki – postaw na szybką paczkę w opcji ekspresowej. Jeśli odbiorca może poczekać, a Ty chcesz generować i oszczędności związane z realizacją importu do Polski i eksportu z Polski do Singapuru – wybierz opcję ekonomiczną. Poszukujesz sprawdzonego sposobu na wysyłkę paczek za granicę? Skorzystaj z oferty DHL Express. Gwarantujemy, że niezależnie od metody nadania paczki, nasze usługi kurierskie są niezawodne, bezpieczne i korzystne cenowo.

Nadajesz kuriera do Singapuru? Koniecznie sprawdź ofertę DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Singapuru.

Przesyłki kurierskie do Singapuru możesz nadać za pośrednictwem kuriera lub osobiście. Kuriera zamówisz online lub za pośrednictwem naszej infolinii. Masz również do dyspozycji setki punktów DHL Servicepoint, do których możesz zanieść paczkę samodzielnie.

Paczki do Singapuru muszą być zapakowane solidnie i zgodnie z przepisami. Wykorzystaj do tego solidny karton, mocną taśmę, lub stretch, a w widocznym miejscu umieść etykietę z numerem nadania.

Przesyłki zagraniczne do Singapuru muszą dobrze zabezpieczone. Ważne, by zawartość paczki była unieruchomiona – uzupełnij pustą przestrzeń folią bąbelkową lub gazetami.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt nadania przesyłki jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).

Czas tranzytu paczki z Polski do Singapuru wynosi około 2-3 dni roboczych.

Swoje przesyłki zagraniczne możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Paczki zagraniczne przechodzą przez kontrolę celną. Każdy kraj ma swoje obostrzenia w zakresie tego, co można, a czego nie można eksportować na jego terytorium. Aby poznać, jakie są to dokładnie przedmioty – skontaktuj się z naszą infolinią.

Paczki zagraniczne do Singapuru — skorzystaj z oferty DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach