Paczki do i z Singapuru

Wysyłasz często paczki do Singapuru i poszukujesz sprawdzonej i bezpiecznej metody transportu? Skorzystaj z oferty DHL Express i zdejmij ze swoich barków cały ciężar związany z organizacją i synchronizacją transportu międzynarodowego. Nasz kurier do Singapuru może odebrać przesyłkę ze wskazanego przez Ciebie miejsca i przekazać ją w dalszą podróż wprost do miejsca docelowego. Eksport z Polski do Singapuru i import z Singapuru do Polski jest prostszy, niż myślisz!

Paczka za granicę z DHL Express – nadaj ją w wybrane miejsce na świecie!

Sprawdź cenę paczki do Singapuru

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – Singapur

Kurier międzynarodowy DHL Express jest jednym z najlepszych rozwiązań w zakresie wysyłki paczki za granicę. Wieloletnie doświadczenie w branży kurierskiej sprawiło, że import z Singapuru i eksport do Singapuru jest szybki i bezpieczny. Paczka do Singapuru może trafić do odbiorcy różnymi metodami transportu, Jako jeden z liderów w branży mamy dostęp do wielu różnorodnych opcji – począwszy od frachtu lotniczego po żeglugę morską.

Przesyłki do Singapuru z DHL Express dotrą we wskazane miejsce szybko, bezpiecznie i w atrakcyjnej cenie. Aby nadać swoją paczkę, możesz odwiedzić jeden z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint lub wybrać opcję – zamów kuriera do domu, biura i w zasadzie dowolne miejsce w Twoim mieście. Czas transportu przesyłki zagranicznej wynosi średnio od 2 do 3 dni roboczych. Jeśli zależy Ci na czasie, wybierz opcję ekspresową.

Ile kosztuje paczka do Singapuru?

Przesyłki międzynarodowe do Singapuru wysyłane kurierem ekspresowym to koszt zaczynający się od 175 złotych. Cena dotyczy wysyłki dokumentów w punkcie DHL ServicePoint. Na koszt paczki za granicę składa się wiele kwestii. Pierwszą jest jej waga oraz wymiary przesyłki, drugą jest sposóba nadania. W przypadku oferty dostępnej bez umowy cena będzie niższa, jeżeli dostarczysz paczkę do punktu nadawczego. Jeżeli zamawiasz odbiór kurierem – zapłacisz więcej. Skorzystaj z kalkulatora cena na stronie, jeżeli wysyłasz przesyłki regularnie w ramach działalności biznesowej zapytaj o cennik przesyłek dla firm.

Ile idzie paczka do Singapuru?

Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki międzynarodowe do Singapuru docierały do odbiorów terminowo – w deklarowanym terminie. Przesyłki zagraniczne w DHL Express trafiają do odbiorcy w Singapurze w ok. 2 dni robocze.

Jeśli Twoja przesyłka zagraniczna jest paczką niecierpiącą zwłoki – postaw na szybką paczkę w opcji ekspresowej. Jeśli odbiorca może poczekać, a Ty chcesz generować i oszczędności związane z realizacją importu do Polski i eksportu z Polski do Singapuru – wybierz opcję ekonomiczną. Poszukujesz sprawdzonego sposobu na wysyłkę paczek za granicę? Skorzystaj z oferty DHL Express. Gwarantujemy, że niezależnie od metody nadania paczki, nasze usługi kurierskie są niezawodne, bezpieczne i korzystne cenowo.

Nadajesz kuriera do Singapuru? Koniecznie sprawdź ofertę DHL Express!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę do Singapuru?
  Przesyłki kurierskie do Singapuru możesz nadać za pośrednictwem kuriera lub osobiście. Kuriera zamówisz online lub za pośrednictwem naszej infolinii. Masz również do dyspozycji setki punktów DHL Servicepoint, do których możesz zanieść paczkę samodzielnie.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę do Singapuru?
  Paczki do Singapuru muszą być zapakowane solidnie i zgodnie z przepisami. Wykorzystaj do tego solidny karton, mocną taśmę, lub stretch, a w widocznym miejscu umieść etykietę z numerem nadania.
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Przesyłki zagraniczne do Singapuru muszą dobrze zabezpieczone. Ważne, by zawartość paczki była unieruchomiona – uzupełnij pustą przestrzeń folią bąbelkową lub gazetami.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Singapuru?
  Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt nadania przesyłki jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna do Singapuru?
  Czas tranzytu paczki z Polski do Singapuru wynosi około 2-3 dni roboczych.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Singapuru?
  Swoje przesyłki zagraniczne możesz śledzić za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Singapuru?
  Paczki zagraniczne przechodzą przez kontrolę celną. Każdy kraj ma swoje obostrzenia w zakresie tego, co można, a czego nie można eksportować na jego terytorium. Aby poznać, jakie są to dokładnie przedmioty – skontaktuj się z naszą infolinią.

Paczki zagraniczne do Singapuru — skorzystaj z oferty DHL Express!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`