Paczki do i z Belgii

Interesuje Cię szybka wysyłka paczki do Belgii? A może musisz sprawnie realizować nie tylko eksport do Belgii, lecz także import towarów z Belgii? W takim razie zamów kuriera DHL Express, który oferuje błyskawiczny i bezpieczny przewóz przesyłek do Belgii. Dzięki nam, Twoja paczka dotrze do adresata w Belgii już następnego dnia roboczego. Zaufaj specjalistom ds. przesyłek międzynarodowych – w DHL Express każdego dnia wysyłamy paczki zagraniczne do Belgii. Nasze usługi kurierskie to też niski koszt za transport za granicę. Sprawdź udostępniony cennik paczek zagranicznych i zaplanuj budżet.

Sprawdź cenę paczki do Belgii

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki Polska-Belgia

Szukasz firmy kurierskiej, która organizuje szybkie, bezpieczne i profesjonalne przewozy paczek do Belgii? DHL Express ma ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych (eksport i import towarów). Każdego dnia obsługujemy klientów indywidualnych i firmy, które muszą wysłać paczkę do Belgii. Dzięki nam Twoja przesyłka zagraniczna dotrze do Brukseli, Brugii czy Antwerpii już w dwa dni robocze.

Aby nadać przesyłkę kurierską Polska-Belgia nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że masz dostęp do internetu i drukarkę. Kuriera do domu zamówisz wypełniając formularz na stronie DHL Express. Przesyłki do Belgii możesz też wysłać w jednym z 900 punktów DHL Servicepoint. Wypróbuj usługę “paczki do Belgii” DHL Express i przekonaj się, jak prosta może być wysyłka towaru za granicę!

Ile kosztuje paczka do Belgii?

Zastanawiasz się, ile kosztują przesyłki międzynarodowe do Belgii? Koszt każdej paczki do Belgii jest ustalany indywidualnie. Wysyłka i jej cena zależy od:

 • rodzaju,
 • wagi,
 • wymiarów paczki.

Ceny ekspresowej wysyłki paczki do Belgii zaczynają się do 160 złotych. Aby poznać dokładną cenę wysyłki do Belgii, sprawdź nasz cennik. Jeżeli wysyłasz transporty regularnie w ramach działalności biznesowej, zapytaj o ofertę dla firm.

Dedykowana oferta dla firm
 

Ile idzie paczka do Belgii?

W DHL Express wiemy, że każda przesyłka kurierska ma priorytetowe znaczenie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie paczki do Belgii dotarły do adresata następnego dnia roboczego. Czas transportu rozpoczyna się w momencie odebrania paczki przez kuriera – już teraz zamów kuriera do domu lub nadaj przesyłkę w jednym z punktów DHL.

W DHL Express dajemy Ci możliwość szybkiej i dokładnej weryfikacji, gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka. Po odebraniu paczki przez kuriera otrzymasz wiadomość sms lub email z linkiem do strony umożliwiającej śledzenie przesyłek zagranicznych. Pamiętaj, że problemy w czasie odprawy celnej przedłużą podróż przesyłki kurierskiej, dlatego przed nadaniem wysyłki dokładnie sprawdź listę zakazanych przedmiotów.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak mogę nadać przesyłkę do Belgii?
  Aby nadać przesyłkę zagraniczną do Belgii, zamów kuriera – telefonicznie lub internetowo. Możesz też zanieść paczkę do jednego z punktów sieci DHL.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Belgii?
  Cena paczki zależy od wagi i wymiarów przesyłki, a także od wybranych usług dodatkowych. Ceny przesyłek do Belgii zaczynają się od 150 złotych.
 • Jak przygotować przesyłkę do Belgii?
  Paczkę do Belgii umieść w odpowiednim opakowaniu – kopercie na dokumenty lub kartonie. Użyj wypełniaczy, aby ograniczyć przemieszczanie się zawartości. Nie zapomnij o wydrukowaniu etykiety wysyłkowej.
 • Ile idzie przesyłka międzynarodowa do Belgii?
  Zazwyczaj przesyłki do Belgii są doręczane następnego dnia roboczego.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Belgii?
  Tak, po odebraniu paczki przez kuriera możesz sprawdzić status przesyłki DHL, wystarczy wpisać na stronie numer listu przewozowego.
 • Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do Belgii?
  Zapoznaj się z listą towarów zabronionych i ograniczonych w transporcie. W przypadku wątpliwości, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta DHL Express.

Sprawdź ofertę dla swojej firmy

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.