DHL EXPRESS
PACZKI DO BELGII

Paczki do i z Belgii

Interesuje Cię szybka wysyłka paczki do Belgii? A może musisz sprawnie realizować nie tylko eksport do Belgii, lecz także import towarów z Belgii? W takim razie zamów kuriera DHL Express, który oferuje błyskawiczny i bezpieczny przewóz przesyłek do Belgii. Dzięki nam, Twoja paczka dotrze do adresata w Belgii już następnego dnia roboczego. Zaufaj specjalistom ds. przesyłek międzynarodowych – w DHL Express każdego dnia wysyłamy paczki zagraniczne do Belgii. Nasze usługi kurierskie to też niski koszt za transport za granicę. Sprawdź udostępniony cennik paczek zagranicznych i zaplanuj budżet.

Sprawdź cenę paczki do Belgii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Belgia

Szukasz firmy kurierskiej, która organizuje szybkie, bezpieczne i profesjonalne przewozy paczek do Belgii? DHL Express ma ogromne doświadczenie w przesyłkach międzynarodowych (eksport i import towarów). Każdego dnia obsługujemy klientów indywidualnych i firmy, które muszą wysłać paczkę do Belgii. Dzięki nam Twoja przesyłka zagraniczna dotrze do Brukseli, Brugii czy Antwerpii już w dwa dni robocze.

Aby nadać przesyłkę kurierską Polska-Belgia nie musisz nawet wychodzić z domu! Wystarczy, że masz dostęp do internetu i drukarkę. Kuriera do domu zamówisz wypełniając formularz na stronie DHL Express. Przesyłki do Belgii możesz też wysłać w jednym z 900 punktów DHL Servicepoint. Wypróbuj usługę “paczki do Belgii” DHL Express i przekonaj się, jak prosta może być wysyłka towaru za granicę!

Ile kosztuje paczka do Belgii?

Zastanawiasz się, ile kosztują przesyłki międzynarodowe do Belgii? Koszt każdej paczki do Belgii jest ustalany indywidualnie. Wysyłka i jej cena zależy od:

Aby poznać dokładną cenę wysyłki do Belgii, sprawdź nasz cennik. Jeżeli wysyłasz transporty regularnie w ramach działalności biznesowej, zapytaj o ofertę dla firm.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Belgii?

W DHL Express wiemy, że każda przesyłka kurierska ma priorytetowe znaczenie. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie paczki do Belgii dotarły do adresata następnego dnia roboczego. Czas transportu rozpoczyna się w momencie odebrania paczki przez kuriera – już teraz zamów kuriera do domu lub nadaj przesyłkę w jednym z punktów DHL.

W DHL Express dajemy Ci możliwość szybkiej i dokładnej weryfikacji, gdzie obecnie znajduje się Twoja paczka. Po odebraniu paczki przez kuriera otrzymasz wiadomość sms lub email z linkiem do strony umożliwiającej śledzenie przesyłek zagranicznych. Pamiętaj, że problemy w czasie odprawy celnej przedłużą podróż przesyłki kurierskiej, dlatego przed nadaniem wysyłki dokładnie sprawdź listę zakazanych przedmiotów.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Belgii.

Aby nadać przesyłkę zagraniczną do Belgii, zamów kuriera – telefonicznie lub internetowo. Możesz też zanieść paczkę do jednego z punktów sieci DHL.

Cena paczki zależy od wagi i wymiarów przesyłki, a także od wybranych usług dodatkowych. Na stronie DHL Express znajdziesz cennik paczek za granicę, dzięki któremu zaplanujesz budżet.

Paczkę do Belgii umieść w odpowiednim opakowaniu – kopercie na dokumenty lub kartonie. Użyj wypełniaczy, aby ograniczyć przemieszczanie się zawartości. Nie zapomnij o wydrukowaniu etykiety wysyłkowej.

Zazwyczaj przesyłki do Belgii są doręczane następnego dnia roboczego.

Tak, po odebraniu paczki przez kuriera możesz sprawdzić status przesyłki DHL, wystarczy wpisać na stronie numer listu przewozowego.

Zapoznaj się z listą towarów zabronionych i ograniczonych w transporcie. W przypadku wątpliwości, skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta DHL Express.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach