DHL EXPRESS
PACZKI DO EGIPTU

Paczki do i z Egiptu

Nasze międzynarodowe usługi kurierskie skierowane są do każdego, kto planuje wysyłkę pierwszej paczki do Egiptu lub robi to regularnie, ale chce zmienić kuriera. Przesyłka do Egiptu z DHL Express to sprawdzona praktyka – bezpiecznie przetransportujemy paczki i dokumenty na północno-wschodnią Afrykę. Zapoznaj się ze szczegółami oferty i zobacz jak prosty może być eksport towarów za granicę i import rzeczy do Polski.


Szybka paczka do Egiptu? Sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Egiptu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Egipt

Przesyłka do Egiptu wymaga rozbudowanej sieci połączeń, którą zapewniamy w DHL Express. Jako kurier międzynarodowy mamy doświadczenie w usługach takich jak eksport i import. Dysponujemy własnym frachtem lotniczym i flotą samochodową, dzięki czemu transport przebiega sprawnie. Aby wysyłka do Egiptu mogła się odbyć, wystarczy, że nadasz paczki do Egiptu w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub zamówisz wizytę kuriera w miejscu zamieszkania lub pracy.

Ile kosztuje paczka do Egiptu?

Wszystkie przesyłki międzynarodowe mają ceny zależne m.in. od parametrów paczki i lokalizacji miejsca docelowego. W zorientowaniu się w kosztach i zaplanowaniu budżetu pomoże Ci cennik paczek zagranicznych, który udostępniliśmy na naszej stronie www.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Egiptu?

2-3 dni robocze to szacowany czas dotarcia paczki do Egiptu, jednak obecnie z uwagi na ograniczenia spowodowany przez COVID możliwe jest wydłużenia czasu o 1-3 dni Nasze usługi kurierskie nie bez powodu mają w nazwie słowo „express”. Staramy się, aby przesyłki do Egiptu docierały do odbiorców w deklarowanym terminie. Jeżeli chcesz trzymać rękę na pulsie i mieć wszystko pod kontrolą, korzystaj z usługi śledzenie przesyłek zagranicznych. Zarządzanie wysyłką za granicę, będzie dla Ciebie dużo wygodniejsze.

Jesteś pracownikiem firmy i chcesz postawić na nowe usługi kurierskie? Sprawdź ofertę specjalną dla klientów biznesowych.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Egiptu.

Wszystkie przesyłki do Egiptu można nadać na dwa sposoby. Pierwsza opcja to samodzielne nadanie w dowolnie wybranym punkcie nadawczym DHL Servicepoint. Druga opcja to nadanie paczki za pośrednictwem kuriera, który odbierze ją od Ciebie w umówionym terminie.

Paczki do Egiptu muszą być dobrze zabezpieczone. Najlepiej zamieścić przesyłane rzeczy w trwałym kartonie, który dalej trzeba okleić taśmą klejącą i owinąć stretchem. Na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Aby kurier do Egiptu dostarczył paczkę w doskonałym stanie, owiń przedmioty folią bąbelkową. Za pomocą folii wypełnij też puste przestrzenie w kartonie. Zasady zabezpieczania przedmiotów są takie same, niezależnie od tego, czy usługą jest eksport czy import.

Koszt paczki do Egiptu jest ustalany na podstawie jej parametrów. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

W przypadku wysyłki do Egiptu, czas doręczenia paczki na miejsce zajmuje zawsze 2-3 dni robocze, jednak obecnie z uwagi na ograniczenia spowodowany przez COVID możliwe jest wydłużenia czasu o 1-3 dni. Aktualny czas transportu sprawdzić w aplikacji MyDHL+ po podaniu dokładniejszych danych adresowych.

Tak, nasi klienci mogą kontrolować transport paczki do Egiptu – mamy funkcję śledzenia drogi dostępną na stronie internetowej i w aplikacji MyDHL+.

Paczki do Egiptu nie powinny zawierać materiałów łatwopalnych, dzieł sztuki, zwierząt, pieniędzy i roślin. Występują też ograniczenia dotyczące przesyłki alkoholu, tytoniu i leków. O szczegółach dowiesz się, dzwoniąc na naszą infolinię.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach