DHL EXPRESS
PACZKI DO KENII

Paczki do i z Kenii

Regularnie nadajesz paczki do Kenii? Chcesz jednak zmienić usługi kurierskie i szukasz atrakcyjnej oferty? DHL Express to międzynarodowy kurier, który codziennie realizuje eksport i import towarów. Wysyłka do Kenii jest bezpieczna i dostarczona zgodnie z szacowanym czasem. Mamy też specjalną ofertę dla firm.


Paczki do Kenii –  profesjonalny eksport z DHL Express

Sprawdź cenę paczki do Kenii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Kenia

Przesyłki zagraniczne możesz nadać w dowolnym punkcie DHL Servicepoint. To jedna z proponowanych form. Drugą jest zlecenie odbioru przesyłki. Zamów kuriera online do domu lub miejsca pracy, aby jeszcze bardziej przyspieszyć proces nadania. Dla naszych klientów przygotowaliśmy też usługę śledzenie przesyłek zagranicznych. Po przekazaniu paczki do wysyłki, będziesz na bieżąco z tym jak wygląda transport i gdzie znajduje się aktualnie paczka.

Ile kosztuje paczka do Kenii?

Na stronie uwzględniliśmy cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu zaplanujesz budżet firmowy lub prywatny. Przesyłki kurierskie do Kenii, podobnie jak w inne miejsca za granicę, mają różne ceny ze względu na różnice w wymiarach i wadze, a także wyborze dodatkowych usług.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Kenii?

Eksport do Kenii zajmuje średnio 2 dni robocze. W czasie pandemii ten okres może się wydłużyć. Późniejszy czas dostawy ma miejsce również wtedy, kiedy paczka zostaje nadana w weekend lub dzień wolny od pracy. Swoje przesyłki międzynarodowe możesz śledzić w aplikacji MyDHL+.

Paczki z Polski do Kenii i paczki z Kenii do Polski – szybko, bezpiecznie, z możliwością kontroli transportu!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Kenii.

Wysyłaj paczki do Kenii na jeden z dwóch sposobów:
1. Zanieś paczkę do dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint
2. Zamów kuriera przez internet do domu lub pracy i przekaż paczkę naszemu pracownikowi.

Najlepiej zapakować wysyłane przedmioty w mocny karton i okleić go taśmą. W widocznym miejscu na zewnątrz przyklej etykietę z listem przewozowym.

Przesyłki międzynarodowe zabezpiecz folią bąbelkową lub gazetą – owiń tymi materiałami przedmioty w kartonie i wypełnij nimi pustą przestrzeń.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Na naszej stronie internetowej znajdziesz kalkulator, który umożliwi Ci obliczenie zaplanowanie wszystkich kosztów.

2 dni robocze to średni czas dostawy paczki do Kenii, ale w czasie pandemii może się on wydłużyć.

Tak, nadawcy korzystający z usług DHL Express, mogą śledzić drogę paczki na stronie internetowej lub w aplikacji MyDHL+.

Szczegółową listę przedmiotów, których nie mogą zawierać paczki do Kenii, skonsultujesz na infolinii telefonicznej. Wśród podstawowych rzeczy znajdują się pieniądze, cenne dzieła sztuki i łatwopalne materiały.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach