DHL EXPRESS
PACZKI DO SAN MARINO

Paczki do i z San Marino

Nadajesz często paczki do San Marino? Sprawdź nasz skuteczny sposób na import i eksport towarów. Przesyłki kurierskie do San Marino w DHL Express, są szybkim i sprawdzonym sposobem na transport różnego rodzaju produktów i dokumentów na linii Polska – San Marino. Nasz kurier zagraniczny dostarczy Twoje przesyłki w wybrane przez Ciebie miejsce z zachowaniem terminowości i bezpieczeństwa.

Eksport z Polski do San Marino i import z San Marino do Polski jeszcze nigdy nie były tak proste! Sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do San Marino

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – San Marino

Kurier międzynarodowy jest jednym z lepszych i bardziej elastycznych sposób na realizację przesyłek zagranicznych na całym świecie. Import z San Marino i eksport do San Marino z Polski, realizowany przez DHL Express, jest nie tylko szybki, ale i bezpieczny. Minimalna liczba formalności związanych z załatwianiem spraw celnych, a także bardzo rozbudowana sieć komunikacyjna sprawiają, że paczka do San Marino może być najlepszą metodą na doręczenie niezbędnych towarów w wybrane miejsce na terenie kraju.

Przesyłki międzynarodowe do San Marino możesz nadać samodzielnie – korzystając z jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint. Jeśli jednak nie chcesz poświęcać czasu na samodzielny transport przesyłki do San Marino do jednego z oddziałów – zamów kuriera pod wskazany adres. Zrobisz to online lub za pośrednictwem naszej infolinii. Szacujemy, że paczki zagraniczne do San Marino docierają w miejsce docelowe w terminie około 1-2 dni roboczych.

Ile kosztuje paczka do San Marino?

Przesyłki międzynarodowe do San Marino możesz nadać już za 175 złotych. Koszt za przesyłki kurierskie za granicę może jednak się zmienić w zależności od gabarytów przesyłki (wagi i wymiarów), wyboru opcji takich, jak np. ubezpieczenie dodatkowe i dokładnego adresu doręczenia. Jeśli chcesz poznać szczegółową cenę przesyłki do San Marino – sprawdź nasz cennik! Znajdziesz go na stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do San Marino?

Staramy się, by wszystkie przesyłki międzynarodowe do San Marino docierały w miejsce odbioru w deklarowanym terminie. Szacujemy, że średni czas niezbędny na doręczenie przesyłki kurierskiej do San Marino wynosi około 1-2 dni robocze. Jeżeli jednak chcesz poznać dokładny termin dostarczenia – zainstaluj praktyczną aplikację MyDHL+.

Szybka paczka w DHL Express na linii międzynarodowej ma zazwyczaj do pokonania dość długą trasę. W miejsce docelowe dociera zwykle różnymi środkami transportu. Dzięki dostępności do własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego, możemy zapewnić, że przesyłki lotnicze do San Marino trafia do odbiorcy w deklarowanym czasie.

Jeśli często wysyłasz paczki za granicę – sprawdź naszą ofertę. Przesyłki międzynarodowe do San Marino możesz nadać z jednego z punktów DHL Servicepoint lub za pośrednictwem naszego kuriera zagranicznego ze wskazanego przez Ciebie miejsca. Jeśli prowadzisz biznes zapytaj nas o specjalną ofertę dla firm!

Szybka paczka do San Marino? Sprawdź ofertę DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z San Marino.

Przesyłki zagraniczne do San Marino może odebrać od Ciebie kurier ze wskazanego adresu. Możesz również nadać je samodzielnie w jednym z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint.

Przesyłka do San Marino powinna być opakowana w trwały karton i dokładnie zaklejona taśmą lub folią typu stretch. Pamiętaj, by na wierzchu paczki nakleić etykietę z numerem listu przewozowego!

Przesyłki międzynarodowe do San Marino powinny być dodatkowo zabezpieczone wewnątrz. Wolne miejsce w kartonie wypełni folia bąbelkowa, zmięte gazety, lub profesjonalne wypełniacze.

Cennik paczek zagranicznych jest umieszczony na stronie DHL Express. Ceny paczek do San Marino zaczynają się już od 175 zł.

Łączny czas trasy paczki międzynarodowej do San Marino to ok. 1-2 dni robocze. Dokładny termin doręczenia sprawdzisz w aplikacji MyDHL+.

Tak. Jest to możliwe, dzięki opcji śledzenie przesyłek zagranicznych.

Przed nadaniem paczki zagranicznej sprawdź spis przedmiotów, których nie możesz wwozić na teren San Marino. Jeśli masz dodatkowe pytania, pomocy, udzieli Ci nasza infolinia.

Paczka zagraniczna do San Marino – szybko i skutecznie z DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach