Paczki do i z San Marino

Nadajesz często paczki do San Marino? Sprawdź nasz skuteczny sposób na import i eksport towarów. Przesyłki kurierskie do San Marino w DHL Express, są szybkim i sprawdzonym sposobem na transport różnego rodzaju produktów i dokumentów na linii Polska – San Marino. Nasz kurier zagraniczny dostarczy Twoje przesyłki w wybrane przez Ciebie miejsce z zachowaniem terminowości i bezpieczeństwa.

Eksport z Polski do San Marino i import z San Marino do Polski jeszcze nigdy nie były tak proste! Sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do San Marino

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska – San Marino

Kurier międzynarodowy jest jednym z lepszych i bardziej elastycznych sposób na realizację przesyłek zagranicznych na całym świecie. Import z San Marino i eksport do San Marino z Polski, realizowany przez DHL Express, jest nie tylko szybki, ale i bezpieczny. Minimalna liczba formalności związanych z załatwianiem spraw celnych, a także bardzo rozbudowana sieć komunikacyjna sprawiają, że paczka do San Marino może być najlepszą metodą na doręczenie niezbędnych towarów w wybrane miejsce na terenie kraju.

Przesyłki międzynarodowe do San Marino możesz nadać samodzielnie – korzystając z jednego z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint. Jeśli jednak nie chcesz poświęcać czasu na samodzielny transport przesyłki do San Marino do jednego z oddziałów – zamów kuriera pod wskazany adres. Zrobisz to online lub za pośrednictwem naszej infolinii. Szacujemy, że paczki zagraniczne do San Marino docierają w miejsce docelowe w terminie około 1-2 dni roboczych.

Ile kosztuje paczka do San Marino?

Przesyłki międzynarodowe do San Marino możesz nadać już za 175 złotych. Koszt za przesyłki kurierskie za granicę może jednak się zmienić w zależności od gabarytów przesyłki (wagi i wymiarów), wyboru opcji takich, jak np. ubezpieczenie dodatkowe i dokładnego adresu doręczenia. Jeśli chcesz poznać szczegółową cenę przesyłki do San Marino – sprawdź nasz cennik! Znajdziesz go na stronie.

Ile idzie paczka do San Marino?

Staramy się, by wszystkie przesyłki międzynarodowe do San Marino docierały w miejsce odbioru w deklarowanym terminie. Szacujemy, że średni czas niezbędny na doręczenie przesyłki kurierskiej do San Marino wynosi około 1-2 dni robocze. Jeżeli jednak chcesz poznać dokładny termin dostarczenia – zainstaluj praktyczną aplikację MyDHL+.

Szybka paczka w DHL Express na linii międzynarodowej ma zazwyczaj do pokonania dość długą trasę. W miejsce docelowe dociera zwykle różnymi środkami transportu. Dzięki dostępności do własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego, możemy zapewnić, że przesyłki lotnicze do San Marino trafia do odbiorcy w deklarowanym czasie.

Jeśli często wysyłasz paczki za granicę – sprawdź naszą ofertę. Przesyłki międzynarodowe do San Marino możesz nadać z jednego z punktów DHL Servicepoint lub za pośrednictwem naszego kuriera zagranicznego ze wskazanego przez Ciebie miejsca. Jeśli prowadzisz biznes zapytaj nas o specjalną ofertę dla firm!

Szybka paczka do San Marino? Sprawdź ofertę DHL Express!

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • 1. W jaki sposób mogę nadać paczkę do San Marino?
  Przesyłki zagraniczne do San Marino może odebrać od Ciebie kurier ze wskazanego adresu. Możesz również nadać je samodzielnie w jednym z setek punktów nadawczych DHL Servicepoint.
 • 2. Jak przygotować przesyłkę do San Marino?
  Przesyłka do San Marino powinna być opakowana w trwały karton i dokładnie zaklejona taśmą lub folią typu stretch. Pamiętaj, by na wierzchu paczki nakleić etykietę z numerem listu przewozowego!
 • 3. Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Przesyłki międzynarodowe do San Marino powinny być dodatkowo zabezpieczone wewnątrz. Wolne miejsce w kartonie wypełni folia bąbelkowa, zmięte gazety, lub profesjonalne wypełniacze.
 • 4. Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do San Marino?
  Cennik paczek zagranicznych jest umieszczony na stronie DHL Express. Ceny paczek do San Marinoi zaczynają się już od 175 zł.
 • 5. Ile idzie przesyłka zagraniczna do San Marino?
  Łączny czas trasy paczki międzynarodowej do San Marino to ok. 1-2 dni robocze. Dokładny termin doręczenia sprawdzisz w aplikacji MyDHL+.
 • 6. Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do San Marino?
  Tak. Jest to możliwe, dzięki opcji śledzenie przesyłek zagranicznych.
 • 7. Jakich przedmiotów nie mogę wysłać do San Marino?
  Przed nadaniem paczki zagranicznej sprawdź spis przedmiotów, których nie możesz wwozić na teren San Marino. Jeśli masz dodatkowe pytania, pomocy, udzieli Ci nasza infolinia.

Paczka zagraniczna do San Marino – szybko i skutecznie z DHL Express!

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`