DHL EXPRESS
PACZKI DO INDONEZJI

Paczki do i z Indonezji

Wysyłasz często paczki do Indonezji? Koniecznie sprawdź tę ofertę. Dzięki nam wysyłka paczki za granicę nie musi wiązać się z dużym nakładem czasu i kosztów. Gwarantujemy, że kurier do Indonezji DHL Express dotrze na miejsce bezpiecznie, we wskazanym przez nadawcę terminie. Eksport z Polski za granicę jeszcze nigdy nie był tak szybki.

Zamów kuriera za granicę z DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Indonezji

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Indonezja

Niezależnie od tego, czy planujesz import z Indonezji, czy eksport do Indonezji – nasz kurier międzynarodowy to najlepsze rozwiązanie problemu odległości, terminowości i bezpieczeństwa transportu. Wysyłka do Indonezji i innych krajów Azji za pośrednictwem DHL Express jest nie tylko możliwa, ale i banalnie prosta!

Dzięki latom doświadczenia w realizacji przesyłek międzynarodowych, przesyłki kurierskie do Indonezji możesz nadać samodzielnie za pośrednictwem jednego z setek punktów nadawczych strategicznie rozlokowanych na terenie Polski. Jeśli jednak wybierasz komfort i nie chcesz ruszać się z domu lub biura – paczka do Indonezji może zostać odebrana bezpośrednio od Ciebie przez naszego kuriera. W zależności od wyboru opcji nadania, przesyłki do Indonezji mogą trafić do zagranicznego odbiorcy w ciągu 1 – 3 dni roboczych!

Ile kosztuje paczka do Indonezji?

Przesyłki międzynarodowe do Indonezji nie muszą być drogie. Ceny przewozu paczek do Indonezji są uzależnione od wyboru rodzaju przesyłki i jej wagi gabarytowej. Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na naszej stronie! Pamiętaj, że Twoja paczka za granicę nie zawsze będzie kosztować tyle samo.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Indonezji?

Dokładamy wszelkich starań, by przesyłki zagraniczne do Indonezji docierały do odbiorców jak najszybciej. Dzięki dostępowi do wielu rodzajów środków transportu możemy zagwarantować, że przesyłki międzynarodowe dotrą na miejsce w ekspresowym tempie. I to niezależnie od tego, czy wybierasz błyskawiczne przesyłki lotnicze do Indonezji, czy decydujesz się na bardziej ekonomiczny środek transportu. Średni czas realizacji wysyłki to około 1 – 3 dni roboczych od odbioru paczki przez kuriera.

Jeśli interesują Cię szybkie paczki do Indonezji – zamów kuriera do domu lub nadaj przesyłkę zagraniczną w punkcie. Dzięki numerowi listu przewozowego masz swobodny dostęp do opcji śledzenie przesyłek zagranicznych. To Ty masz kontrolę nad całym procesem importu lub eksportu z Polski. Dane w systemie prezentowane są w czasie rzeczywistym!

Czego nie można wysyłać do Indonezji?

Paczki zagraniczne, takie jak przesyłka z Indonezji do Polski i odwrotnie – z Polski do Indonezji mogą być poddawane kontroli. Jeśli Twoja przesyłka zagraniczna będzie zawierała niedozwolone produkty lub substancje – może zostać zatrzymana przez urząd celny. Pamiętaj, że każdy kraj ma swoje przepisy w zakresie tego, co możesz, a czego nie można przesyłać. Do oczywistych przedmiotów należy broń, pieniądze, sztabki metali szlachetnych (złoto, srebro itp.), ale też w wielu krajach zabroniony jest import leków, suplementów diety, lub płynnych substancji niewiadomego pochodzenia. Aby Twoja paczka do Indonezji trafiła bezpiecznie do odbiorcy – koniecznie sprawdź, co można wysłać do kraju, jeszcze przed nadaniem paczki międzynarodowej.

Sprawdź koniecznie, jak proste jest nadanie paczki zagranicznej z DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Indonezji.

Przesyłki do Indonezji możesz nadać samodzielnie – za pośrednictwem punktu nadawczego DHL Servicepoint lub zdecydować się na szybką paczkę z opcją – zamówi kuriera do domu.

Paczki do Indonezji powinny być zapakowane solidnie i przepisowo. Najlepszym opakowaniem będzie dobrej jakości karton, zaklejony mocną taśmą. Wnętrze paczki wypełnij gazetami lub folią bąbelkową. Naklej etykietę w widocznym miejscu.

Szybkie wysyłki zagraniczne pokonują naprawdę długą trasę. Musisz zatem zadbać o właściwe zabezpieczenie przedmiotów, które się w nich znajdują. Folia bąbelkowa, poduszki powietrzne, lub stare gazety mogą pomóc Ci zabezpieczyć zawartość paczki.

Cennik przesyłek znajdziesz na naszej stronie. Koszt przesyłki do Indonezji będzie zależeć od wagi, wymiarów paczki, a także tego, jakim trybem zostanie wysłana.

Przesyłki do Indonezji, podobnie jak inne przesyłki międzynarodowe docierają zwykle do odbiorcy w ciągu 1-3 dni roboczych.

DHL Express oferuje dostęp do opcji śledzenia przesyłek, dzięki której za pomocą numeru listu przewozowego możesz śledzić postęp ich trasy, a także otrzymać informację o jej doręczeniu.

Każdy kraj ma swoje przepisy w zakresie importu i eksportu. Aby dowiedzieć się dokładnie, jakie to są konkretnie przedmioty – skontaktuj się z naszą infolinią.

Nie czekaj! Ciesz się bezpieczeństwem transportu i terminowością kuriera DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach