Paczki do i z USA

Chcesz wysłać ważne dokumenty lub paczkę do Ameryki? Skorzystaj z opcji DHL Express “Paczka do USA”!
Przesyłki do USA są dostępne bez umowy dla Klientów indywidualnych. Dla firm regularnie wysyłających paczki do USA możemy przygotować ofertę na przesyłki międzynarodowe.Dzięki nam Twoja przesyłka do USA dotrze do miejsca docelowego błyskawicznie!

Sprawdź cenę paczki do USA

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 900 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2020.

Paczki Polska-USA

Paczki do Stanów, wysyłane transportem DHL Express, docierają do USA błyskawicznie. Dzięki usłudze ekspresowej możesz szybko zrealizować wysyłkę przesyłki międzynarodowej. Oferujemy nie tylko doręczenie paczki pod drzwi, ale także umożliwiamy śledzenie wysłanych przesyłek przy pomocy przeglądarki. Wysyłka do USA z DHL Express jest bardzo prosta i intuicyjna. Nadajesz paczkę internetowo, drukujesz etykietę, a następnie nasz kurier odbierze od Ciebie przesyłkę i dostarcza ją do sortowni. Stamtąd wszystkie paczki są wysyłane do sortowni za granicą – przechodzą wcześniej kontrolę celną, a transport odbywa się przy pomocy samolotów. Z sortowni w Lipsku wysyłamy paczki do Stanów. Z sortowni w Ameryce odbierze ją kurier i dostarczy pod wskazany adres. Całość transportu trwa dwa dni od momentu wyruszenia przesyłki z sortowni.

Ile kosztuje paczka do USA?

Ile kosztuje kurier do USA? Całkowity koszt zależy m.in. od wymiarów przesyłki oraz jej wagi. Skorzystaj z kalkulatora i poznaj  cennik, dzięki któremu będziesz mógł zoptymalizować swoje koszty i odpowiednio zaplanować budżet na wysyłkę przesyłek międzynarodowych.

Ile idzie paczka do USA?

Dzięki DHL Express Twoja przesyłka do Stanów może znaleźć się u adresata w przeciągu 48 godzin. Przesyłka do USA musi być jednak odpowiednio wcześniej nadana. Czas transportu liczymy od momentu odebrania jej od kuriera. W zależności od miejsca z którego nadajesz przesyłkę odbiór przez kuriera musisz zamówić dzień wcześniej lub nawet tego samego dnia. Paczki do USA wysyłane są najpierw do głównej sortowni w Niemczech a następnie do Cincinnati w USA.
Musisz wiedzieć, że przesyłki międzynarodowe nie mogą zawierać niektórych wyrobów i towarów. Żeby uniknąć zaskoczenia zapraszamy do przeczytania akapitu poniżej, w którym szczegółowo opisujemy, czego nie można wysyłać do USA.

Czego nie można wysyłać do USA?

Zagraniczne przesyłki zawierające towary wysyłane do Stanów przechodzą przez obowiązkową kontrolę celną. Jeżeli chodzi o kontrole w Ameryce, to służby celne oczywiście zwracają uwagę na podstawowe, nielegalne towary, jak narkotyki, środki odurzające czy broń, ale oprócz tego do USA nie wolno wysyłać:

 • papierosów,
 • biżuterii,
 • perfum,
 • skór dzikich zwierząt (oraz poroża),
 • artykułów spożywczych (np. słodyczy i mięsa),
 • lekarstw oraz roślin.

Jeżeli wysyłasz elektronikę koniecznie poinformuj o tym konsultanta na infolinii lub kuriera. Pojedyncze towary zawierające do 2 baterii litowych mogą być wysyłane. Produkty zawierające więcej ogniw wymagają specjalnego pakowania oraz autoryzacji.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do USA?
  Wyceń przesyłkę do USA za pomocą kalkulatora i skorzystaj z jednej z dostępnych opcji nadania przesyłki za granicę. Paczkę do USA możesz nadać w punktach DHL Servicepoint, online poprzez MyDHL+ lub kontaktując się z infolinią.
 • Ile idzie ekspresowa paczka do USA?
  Szybka i pewna wysyłka do USA z DHL Express trwa od 1 do 4 dni roboczych. Paczki do dużych miast w USA jak Nowego Jorku czy Chicago mogą być doręczane nawet następnego dnia.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do USA?
  Tak, wszystkie paczki do Stanów, wysłane przez DHL Express, można śledzić online przy pomocy numeru przesyłki – sprawdź przesyłkę.
 • Czy można wysłać paczkę do jakiegokolwiek miasta w USA?
  Dostępność usługi sprawdzisz w MyDHL+ lub jeżeli skontaktujesz się Działem Obsługi Klienta. Przygotuj kod pocztowy i miasto w USA. W USA doręczamy do 41 tysięcy kodów pocztowych wykorzystując do tego 111 oddziałów DHL i ponad 7000 autoryzowanych partnerów DHL Servicepoint.
 • Jak zapakować paczkę do USA?
  Aby Twoja przesyłka do USA bezpiecznie dotarła do odbiorcy zadbaj o odpowiednie pakowanie. Dostosuj wielkość opakowania do zawartości, tak aby nic w środku się nie poruszało i jeżeli potrzeba użyj wypełniacz. Oklej karton taśmą i przygotuj etykietę do naklejenia na przesyłkę. Jeżeli wysyłasz przesyłkę od USA bez umowy pozostaw otwarty karton do czasu przyjazdu kuriera.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.