DHL EXPRESS
PACZKI DO USA

Paczki do i z USA

Organizujemy szybki i tani przewóz paczek do Stanów Zjednoczonych. Paczki do USA, wysyłane transportem DHL Express, docierają na miejsce błyskawicznie. Szybkie przesyłki lotnicze to specjalność DHL Express. Dzięki usłudze ekspresowej możesz szybko zrealizować wysyłkę przesyłki międzynarodowej do Stanów Zjednoczonych. Oferujemy nie tylko doręczenie paczki pod drzwi, ale także umożliwiamy śledzenie wysłanych przesyłek przy pomocy przeglądarki

Sprawdź cenę paczki do USA

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do USA

Wysyłka do USA z DHL Express jest bardzo prosta i intuicyjna. Nadajesz paczkę internetowo, drukujesz etykietę, a następnie nasz kurier odbiera od Ciebie przesyłkę i dostarcza ją do sortowni. Stamtąd każda przesyłka jest zabierana do sortowni za granicą – przechodzą wcześniej kontrolę celną, a transport odbywa się przy pomocy samolotów. Z sortowni w Lipsku wysyłamy paczki prosto do USA. Z sortowni w Ameryce odbierze ją natomiast kurier, który dalej dostarczy przesyłkę pod wskazany adres. Całość transportu trwa dwa dni od momentu wyruszenia przesyłki z sortowni. Sprawny import i eksport paczek do Stanów to coś, czego oczekują zarówno firmy, jak i klienci indywidualni. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich.!

Ile kosztuje paczka do USA?

Ile kosztuje kurier międzynarodowy do USA? Całkowity koszt zależy m.in. od wymiarów przesyłki oraz jej wagi. Skorzystaj z kalkulatora i poznaj cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu będziesz mógł zoptymalizować swoje koszty i odpowiednio zaplanować budżet na wysyłkę przesyłek międzynarodowych do USA. Interesuje Cię cena paczek z USA? Zapytaj o ofertę dla firm, w której otrzymasz cenny przesyłek zarówno w eksporcie jaki i imporcie z wybranych krajów.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do USA?

Interesuje Cię tylko szybka paczka docierająca do USA? Dzięki DHL Express Twoja przesyłka do Stanów może znaleźć się u adresata w przeciągu 48 godzin. Przesyłka do USA musi być jednak odpowiednio wcześniej przygotowana. Czas transportu liczymy od momentu odebrania jej od kuriera. W zależności od miejsca z którego nadajesz przesyłkę odbiór przez kuriera musisz zamówić dzień wcześniej lub nawet tego samego dnia. Paczki do USA wysyłane są najpierw do głównej sortowni w Niemczech, a następnie do Cincinnati w USA. Na naszej stronie internetowej uruchomiliśmy śledzenie przesyłek zagranicznych.

Musisz wiedzieć, że przesyłki międzynarodowe nie mogą zawierać niektórych wyrobów i towarów. Żeby uniknąć zaskoczenia zapraszamy do przeczytania akapitu poniżej, w którym szczegółowo opisujemy, czego nie można wysyłać do USA. Zapoznając się z zasadami, wysyłka przedmiotów nie będzie dla Ciebie stresująca. Unikniesz rozczarowania i bezpiecznie dostarczysz paczki za granicę.

Czego nie można wysyłać do USA?

Zagraniczne przesyłki zawierające towary wysyłane do Stanów przechodzą przez obowiązkową kontrolę celną. Jeżeli chodzi o kontrole w Ameryce, to służby celne oczywiście zwracają uwagę na podstawowe, nielegalne towary, takie jak np. narkotyki, środki odurzające czy broń. Poza tym paczka do USA nie może zawierać:

Jeżeli wysyłasz elektronikę koniecznie poinformuj o tym konsultanta na infolinii lub kuriera. Pojedyncze towary zawierające do 2 baterii litowych mogą być wysyłane. Produkty zawierające więcej ogniw wymagają specjalnego pakowania oraz autoryzacji.

Zapoznaj się z regulaminem, aby Twoje paczki do USA docierały bez żadnych przeszkód. Sprawdź cennik i postaw na szybki, bezpieczny i tani eksport lub import paczek. Każdy transport objęty jest też ubezpieczeniem, a jeśli chcesz podnieść jego wartość, możesz z tego skorzystać w ramach usług dodatkowych.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z USA.

Wyceń przesyłkę do USA za pomocą kalkulatora i skorzystaj z jednej z dostępnych opcji nadania przesyłki za granicę. Paczkę do USA możesz nadać w punktach DHL Servicepoint, online poprzez MyDHL+ lub kontaktując się z infolinią.

Szybka i pewna wysyłka do USA z DHL Express trwa od 1 do 4 dni roboczych. Paczki do dużych miast w USA jak Nowego Jorku czy Chicago mogą być doręczane nawet następnego dnia.

Tak, wszystkie paczki do Stanów, wysłane przez DHL Express, można śledzić online przy pomocy numeru przesyłki – sprawdź przesyłkę.

Dostępność usługi sprawdzisz w MyDHL+ lub jeżeli skontaktujesz się Działem Obsługi Klienta. Przygotuj kod pocztowy i miasto w USA. W USA doręczamy do 41 tysięcy kodów pocztowych wykorzystując do tego 111 oddziałów DHL i ponad 7000 autoryzowanych partnerów DHL Servicepoint.

Aby Twoja przesyłka do USA bezpiecznie dotarła do odbiorcy zadbaj o odpowiednie pakowanie. Dostosuj wielkość opakowania do zawartości, tak aby nic w środku się nie poruszało i jeżeli potrzeba użyj wypełniacz. Oklej karton taśmą i przygotuj etykietę do naklejenia na przesyłkę. Jeżeli wysyłasz przesyłkę od USA bez umowy pozostaw otwarty karton do czasu przyjazdu kuriera.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach