DHL EXPRESS
PACZKI DO BAHAMÓW

Paczki do i z Bahamów

Wyślij paczki na Bahamy i ciesz się szybką dostawą. Jako kurier międzynarodowy DHL Express robimy wszystko, co możliwe, aby eksport towarów z Polski przebiegał sprawnie. Jednocześnie zapewniamy wszystkie standardy bezpieczeństwa. Swoje przesyłki międzynarodowe możesz śledzić w aplikacji MyDHL+.

Profesjonalne przesyłki międzynarodowe – szybka paczka na Bahamy

Sprawdź cenę paczki do Bahamów

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Bahamy

Wybierz jeden z ponad 1300 punktów DHL Servicepoint w Polsce i zanieś tam paczkę. Przekaż ją pracownikowi i gotowe – Twoja przesyłka na Bahamy może wyruszyć w drogę. Wysyłka paczki za granicę jest szybka i wygodna a formalności ograniczone do minimum. Poza nadaniem w punkcie masz jeszcze inną możliwość wysyłki paczki za granicę. Chcesz podnieść swój komfort? Zamów kuriera do domu lub pracy przez internet. Kurier DHL Express odbierze od Ciebie przesyłkę bezpośrednio we wskazanym miejscu. Z DHL Express zarówno eksport, jak i import towarów jest prosty od początku do końca.

Ile kosztuje paczka na Bahamy?

Koszt paczki zagranicznej jest uzależniony od wielu różnych czynników – m.in. wielkości gabarytowej paczki, rozmiaru oraz wagi. Najlepiej otworzyć cennik paczek zagranicznych, który umieściliśmy na naszej stronie internetowej i zorientować się, jaki koszt będzie wynosił eksport towarów, które planujesz nadać. Podaj informacje dotyczące parametrów i wagi, a także kraju docelowego. Wycena online jest szybka i wygodna, ale możesz też zadzwonić na naszą infolinię i tam uzyskać informacje o kosztach bezpośrednio od pracownika.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Bahamy?

Transport paczki na Bahamy możesz kontrolować poprzez uruchomienie funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych na stronie lub w aplikacji MyDHL+. Przed pandemią czas dostawy wynosił średnio 2 dni robocze. Obecnie ten czas może być wydłużony nawet kilkukrotnie. Jeśli nadasz paczkę przed weekendem lub dniem wolnym od pracy, to pamiętaj, że eksport rozpoczniemy dopiero w kolejnym dniu roboczym. Priorytetem naszej działalności jest krótki czas dostawy, dlatego możesz mieć pewność, że realizujemy wszystko możliwie najszybciej. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z nami na infolinii.

Eksport i import – DHL Express dla firm i indywidualnych klientów

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Bahamów.

Zapakuj wysyłane rzeczy do solidnego kartonu. Zanieś go do punktu DHL Servicepoint lub przekaż kurierowi, z którym umówisz się na odbiór w domu lub w pracy.

Owiń karton szeroką taśmą, a na zewnętrznej części przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Do zabezpieczenia przedmiotów użyj folii bąbelkowej i gazet. Warto wypełnić tymi materiałami wszystkie puste miejsca. Dzięki temu przedmioty zachowają stabilność w drodze.

Najniższa cena wysyłki na Bahamy to koszt 190 złotych. Dowiedz się więcej o cenie za eksport, korzystając z naszego cennika.

Z powodu pandemii koronawirusa COVID-19 czas dostawy trwa nieco dłużej niż przed pandemią. W tamtym okresie paczki na Bahamy docierały średnio w ciągu 2 dni roboczych.

Tak, bądź na bieżąco z tym, jak wygląda transport przesyłki na Bahamy. Polecamy do tego aplikację MyDHL+.

Szczegółowe informacje na temat tego, jak powinien wyglądać eksport i import za granicę, przybliżą Ci nasi pracownicy na infolinii. Zadzwoń, aby poznać kompleksową listę przedmiotów zakazanych do wysyłki na Bahamy. Wśród nich znajdują się m.in. broń, amunicja, materiały wybuchowe i łatwopalne, zwierzęta i rośliny, drogocenna biżuteria, niektóre leki i niektóre alkohole.

Paczka za granicę nawet w dobie pandemii! Bezpieczny transport przesyłki na Bahamy

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach