Paczki do i z Białorusi

Regularnie nadajesz paczki do Białorusi, ale chcesz zmienić dotychczasową ofertę kurierską? A może pierwszy raz podejmujesz eksport z Polski i szukasz atrakcyjnej oferty? Dobrze trafiłeś. Realizujemy przesyłki zagraniczne – w tym do Białorusi – w szybkim tempie i za rozsądną cenę. Udostępniony na stronie cennik paczek zagranicznych pomoże Ci zaplanować budżet, a opcja śledzenie przesyłek zagranicznych – zachować kontrolę nad transportem.

 

Uwaga! Do odwołania nie realizujemy przesyłek do i z Białorusi.

Sprawdź cenę paczki do Białorusi

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska-Białoruś

Nasze usługi kurierskie DHl Express to błyskawiczne i bezpieczne przesyłki lotnicze do Białorusi i w inne miejsca za granicę. Mamy wiele lat doświadczenia, dlatego możesz nam zaufać i powierzyć paczki. Wystarczy, że zapakowana przesyłka zostanie przyniesiona do punktu DHL Servicepoint lub przekazana kurierowi, który odwiedzi Cię w domu lub w miejscu pracy. Taką wizytę możesz umówić przez Internet lub telefonicznie. Twoja paczka dotrze na Białoruś w ciągu 1-4 dni roboczych od momentu odbioru przesyłki przez kuriera.

Ile kosztuje paczka do Białorusi?

Koszt paczki wysyłanej za granicę wywołuje naturalne obawy przed przepłaceniem. Nasz cennik przybliża ostateczne koszty i pomaga wygospodarować odpowiedni budżet (domowy lub firmowy) na transport do Białorusi. Ceny są różne i zależne od indywidualnych czynników – przede wszystkim wagi i wymiarów przesyłki. Eksport z Polski do Białorusi w najniższej wartości wynosi 175 złotych.
Dedykowana oferta dla firm
 

Jak długo idzie paczka do Białorusi?

Jako zespół DHL Express staramy się, aby paczki do Białorusi codziennie docierały do swoich odbiorców w doskonałym stanie. Stawiamy na bezpieczny, szybki i konkurencyjny finansowo transport. Dzięki świetnej organizacji, zapewniamy, że wysyłka paczki do Białorusi zajmuje od 1-4 dni roboczych. Oferujemy nie tylko profesjonalny eksport, lecz także import towarów. Wspomniane śledzenie drogi przesyłki dostarczy Ci wiedzy na temat tego, gdzie aktualnie znajduje się paczka. Po jej nadaniu, otrzymasz unikatowy kod śledzenia.

Czego nie można wysyłać do Białorusi?

Każda paczka wysyłana za granicę wiąże się z ograniczeniami w transporcie przedmiotów. Tak samo jest z Białorusią. Jeżeli chcesz coś wysłać do Białorusi, upewnij się, że nie ma tego na liście przedmiotów zabronionych. Paczki do Białorusi nie mogą zawierać między innymi:

 • broni,
 • narkotyków,
 • dzieł sztuki,
 • pieniędzy,
 • papierosów,
 • alkoholu i tytoniu,
 • niebezpiecznych substancji,
 • zwierząt.

Wszystkie przesyłki międzynarodowe objęte są też regulaminem przewoźników – przed wysyłką sprawdź, czego zabrania transport DHL Express. Kurier ma prawo sprawdzić w Twojej obecności zawartość paczki do Białorusi, dlatego na ostateczne zaklejenie możesz poczekać do momentu potwierdzenia możliwości nadania. Zapoznanie się z regulaminem przesyłki obejmuje też import do Polski.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • W jaki sposób mogę nadać paczki do Białorusi?
  Paczki do Białorusi możesz nadać w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub poprzez umówienie wizyty kuriera w domu lub biurze i przekazanie przesyłki.
 • Jak przygotować przesyłkę do Białorusi?
  Niezależnie od tego jakiej wielkości paczki wysyłasz, zapakuj zawartość w solidny karton.
 • Jak zabezpieczyć wysyłane przedmioty?
  Aby towar był bezpieczny, zabezpiecz każdą rzecz osobno. Najlepiej zrobić to przy użyciu folii bąbelkowej lub gazety. W ten sam sposób zapełnij też wolną przestrzeń pomiędzy przedmiotami.
 • Ile kosztuje przesyłka zagraniczna do Białorusi?
  W DHL Express cena każdej paczki jest ustalana na podstawie indywidualnych parametrów i wagi przesyłki. Najtańszy eksport do Białorusi wynosi 175 zł.
 • Czy mogę śledzić przesyłkę kurierską do Białorusi?
  Tak, śledzenie przesyłek zagranicznych online jest możliwe przy użyciu unikatowego kodu. Po odebraniu paczki przez kuriera nadawca dostaje specjalny link do śledzenia drogi transportu.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`