DHL EXPRESS
PACZKI DO BIAŁORUSI

Paczki do i z Białorusi

Regularnie nadajesz paczki do Białorusi, ale chcesz zmienić dotychczasową ofertę kurierską? A może pierwszy raz podejmujesz eksport z Polski i szukasz atrakcyjnej oferty? Dobrze trafiłeś. Realizujemy przesyłki zagraniczne – w tym do Białorusi – w szybkim tempie i za rozsądną cenę. Udostępniony na stronie cennik paczek zagranicznych pomoże Ci zaplanować budżet, a opcja śledzenie przesyłek zagranicznych – zachować kontrolę nad transportem.


Uwaga! Do odwołania nie realizujemy przesyłek do i z Białorusi.

Sprawdź cenę paczki do Białorusi

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska-Białoruś

Nasze usługi kurierskie DHl Express to błyskawiczne i bezpieczne przesyłki lotnicze do Białorusi i w inne miejsca za granicę. Mamy wiele lat doświadczenia, dlatego możesz nam zaufać i powierzyć paczki. Wystarczy, że zapakowana przesyłka zostanie przyniesiona do punktu DHL Servicepoint lub przekazana kurierowi, który odwiedzi Cię w domu lub w miejscu pracy. Taką wizytę możesz umówić przez Internet lub telefonicznie. Twoja paczka dotrze na Białoruś w ciągu 1-4 dni roboczych od momentu odbioru przesyłki przez kuriera.

Ile kosztuje paczka do Białorusi?

Koszt paczki wysyłanej za granicę wywołuje naturalne obawy przed przepłaceniem. Nasz cennik przybliża ostateczne koszty i pomaga wygospodarować odpowiedni budżet (domowy lub firmowy) na transport do Białorusi. Ceny są różne i zależne od indywidualnych czynników – przede wszystkim wagi i wymiarów przesyłki.

Sprawdź ofertę dla firm

Jak długo idzie paczka do Białorusi?

Jako zespół DHL Express staramy się, aby paczki do Białorusi codziennie docierały do swoich odbiorców w doskonałym stanie. Stawiamy na bezpieczny, szybki i konkurencyjny finansowo transport. Dzięki świetnej organizacji, zapewniamy, że wysyłka paczki do Białorusi zajmuje od 1-4 dni roboczych. Oferujemy nie tylko profesjonalny eksport, lecz także import towarów. Wspomniane śledzenie drogi przesyłki dostarczy Ci wiedzy na temat tego, gdzie aktualnie znajduje się paczka. Po jej nadaniu, otrzymasz unikatowy kod śledzenia.

Czego nie można wysyłać do Białorusi?

Każda paczka wysyłana za granicę wiąże się z ograniczeniami w transporcie przedmiotów. Tak samo jest z Białorusią. Jeżeli chcesz coś wysłać do Białorusi, upewnij się, że nie ma tego na liście przedmiotów zabronionych. Paczki do Białorusi nie mogą zawierać między innymi:

Wszystkie przesyłki międzynarodowe objęte są też regulaminem przewoźników – przed wysyłką sprawdź, czego zabrania transport DHL Express. Kurier ma prawo sprawdzić w Twojej obecności zawartość paczki do Białorusi, dlatego na ostateczne zaklejenie możesz poczekać do momentu potwierdzenia możliwości nadania. Zapoznanie się z regulaminem przesyłki obejmuje też import do Polski.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Białorusi.

Paczki do Białorusi możesz nadać w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub poprzez umówienie wizyty kuriera w domu lub biurze i przekazanie przesyłki.

Niezależnie od tego jakiej wielkości paczki wysyłasz, zapakuj zawartość w solidny karton.

Aby towar był bezpieczny, zabezpiecz każdą rzecz osobno. Najlepiej zrobić to przy użyciu folii bąbelkowej lub gazety. W ten sam sposób zapełnij też wolną przestrzeń pomiędzy przedmiotami.

W DHL Express cena każdej paczki jest ustalana na podstawie indywidualnych parametrów i wagi przesyłki.

Tak, śledzenie przesyłek zagranicznych online jest możliwe przy użyciu unikatowego kodu. Po odebraniu paczki przez kuriera nadawca dostaje specjalny link do śledzenia drogi transportu.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach