DHL EXPRESS
PACZKI DO TURKMENISTANU

Paczki do i z Turkmenistanu

Korzystaj z usług kuriera za granicę o najwyższym standardzie bezpieczeństwa i szybkim czasie działania! Wysyłaj paczki do Turkmenistanu z DHL Express. Organizujemy też import towarów do Polski, a nasza oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych, jak i firm. W planowaniu budżetu na wysyłki zagraniczne pomoże Ci udostępniony cennik paczek zagranicznych.

Paczki do Turkmenistanu z DHL Express – 100 % profesjonalizmu

Sprawdź cenę paczki do Turkmenistanu

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Turkmenistan

Jak wysłać paczki do Turkmenistanu? Przygotuj przesyłkę i przekaż ją pracownikowi dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint. Takich punktów mamy w Polsce ponad 1300. Być może jeden z nich położony jest blisko Twojego domu. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas i zyskać na komforcie, skorzystaj z drugiej możliwości nadania paczki: umów się z kurierem DHL Express w Twoim mieszkaniu lub miejscu pracy. Wszystkie przesyłki międzynarodowe dostarczane są transportem lotniczym. Mamy sprawdzoną logistykę, dzięki której możesz mieć pewność jakości i bezpieczeństwa usług.

Ile kosztuje paczka do Turkmenistanu?

Najniższa cena za przesyłkę do Turkmenistanu dotyczy transportu dokumentów. Na naszej stronie umożliwiamy wycenę online. Wysyłka do Turkmenistanu nigdy nie ma jednej ceny, ponieważ paczki mają różne parametry i wagę gabarytową. Inne są też opcje dodatkowe wybierane przez nadawców – mogą oni np. wykupić dodatkowe ubezpieczenie. O szczegóły dotyczące kosztów za eksport do Turkmenistanu i inne miejsce za granicę, warto też zapytać pracowników naszej infolinii. Zadzwoń i dowiedz się więcej!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Turkmenistanu?

Przed pandemią koronawirusa COVID-19 średni czas dostawy paczki do Turkmenistanu wynosił 2 dni robocze. Aktualnie nadawca musi liczyć się z dłuższym czasem realizacji. Dokładny czas transportu sprawdzisz w MyDHL+ olecamy korzystanie z funkcji śledzenie przesyłek zagranicznych na naszej stronie internetowej. Jako międzynarodowy kurier mamy świadomość, że czas dotarcia paczki na miejsce jest dla nadawców priorytetem. Ograniczenia dla lotów, w niektórych rejonach znacznie wydłuży czasy tranzytów. Jeżeli oczekujesz bezpiecznego transportu w przewidywalnym czasie to oferta DHL Express jest dla Ciebie!

Eksport z Polski i import do Polski – międzynarodowe usługi kurierskie zawsze na czas

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Turkmenistanu.

W DHL Express masz dwa sposoby wysłania paczki do Turkmenistanu. Pierwszą z nich jest nadanie przesyłki w wybranym punkcie DHL Servicepoint. Drugą jest zamówienie kuriera online po odbiór przesyłki do domu/miejsca pracy.

Do zapakowania przedmiotu przyda się solidny karton lub w przypadku dokumentów – koperta bąbelkowa. Zapakuj wysyłane przedmioty do środka i naklej na zewnątrz etykietę z numerem listu przewozowego.

Użyj folii bąbelkowej i/lub gazet do owinięcia przedmiotów. Zapełnij tymi materiałami również puste miejsca w kartonie. Dzięki temu rzeczy nie będą przemieszczać się w transporcie.

Koszt wysyłki do Turkmenistanu jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera). Na stronie internetowej umieściliśmy cennik. Możesz zrobić wycenę online i poznać koszty.

Eksport z Polski do Turkmenistanu przed pandemią zajmował średnio 2 dni robocze. Obecnie wiele czynników dynamicznie wpływa na czas tranzytu. Aktualny czas sprawdzisz w MyDHL+ przed wysyłką.

Tak, zachęcamy do tego, aby kontrolować transport paczki do Turkmenistanu. Polecamy aplikację MyDHL+.

Amunicja, broń, materiały łatwopalne, gotówka, rośliny, zwierzęta (żywe i martwe), narkotyki, niektóre alkohole, wyroby tytoniowe i drogocenne dzieła sztuki to przykładowe przedmioty, których nie wolno wysyłać za granicę. Jeśli chcesz poznać szczegółową listę rzeczy zakazanych na eksport i import do Polski, zadzwoń do nas.

Infolinia czynna od rana do wieczora – zadzwoń do naszych konsultantów

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach