DHL EXPRESS
PACZKI DO MAROKA

Paczki do i z Maroka

Przesyłki międzynarodowe, które nie wymagają mnóstwa formalności, są bezpieczne i szybkie? W DHL Express to codzienność. Wyślij z nami paczki do Maroka lub inne miejsce za granicę. Możesz nadać paczkę prywatnie lub jako firma – dla przedsiębiorców mamy specjalną ofertę biznesową.


Paczki do Maroka z DHL Express — sprawdzone rozwiązanie!

Sprawdź cenę paczki do Maroka

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Maroko

Chociaż Afryka wydaje się daleka, a nawet niedostępna, nie żyjemy w czasach, w których wysyłka paczki do Maroka byłaby problemowa. DHL Express wychodzi naprzeciw oczekiwaniom nadawców i w możliwie najkrótszym czasie transportuje paczki za granicę. Na wygodę klientów wpływa też sam komfort nadania przesyłki – możesz zanieść ją do dowolnego punktu stacjonarnego DHL Servicepoint lub przekazać paczkę kurierowi podczas jego wizyty we wskazanym przez Ciebie miejscu. Wygodnie – tak jak chcesz!

Ile kosztuje paczka do Maroka?

Cennik paczek zagranicznych to miejsce, w którym znajdziesz odpowiedzi na pytanie o koszt transportu. Jest on zależny od kilku czynników – w tym wagi przesyłki i dodatkowych usług (np. ubezpieczenia).

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Maroka?

Szacujemy, że średni czas transportu paczki do Maroka wynosi 1-2 dni robocze. Na ekspresową dostawę wpływa to, że dysponujemy własną flotą samochodową i frachtem lotniczym. Mamy świetnie opanowaną logistykę działania, co przekłada się na profesjonalną usługę i satysfakcję nadawców. Jeśli paczka zostaje nadana w piątek, sobotę lub niedzielę albo święto narodowe, to czas dostawy nieznacznie się przesuwa. Czas i drogę, jaką pokonują przesyłki międzynarodowe możesz śledzić za pomocą usługi śledzenie przesyłek zagranicznych. Polecamy też korzystanie z aplikacji MyDHL +.

Eksport do Maroka i import do Polski – paczki zagraniczne bez żadnych przeszkód!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Maroka.

Paczki do Maroka możesz wysłać za pośrednictwem kuriera, którego zamówisz do domu lub pracy. Możesz też zanieść paczkę do autoryzowanego punktu DHL Servicepoint.

Włóż wysyłane przedmioty do trwałego kartonu, który należy następnie zakleić mocną taśmą. Owiń folię stretchem i naklej na górę etykietę z listem przewozowym.

Wysyłane rzeczy muszą mieć zapewnioną stabilność. W tym celu wypełnij puste przestrzenie folią bąbelkową, gazetami i innymi materiałami.

Ostateczny koszt wysyłki zależy m.in. od wagi i wymiarów przesyłki. Na stronie znajdziesz cennik paczek, który przybliży Ci koszt za eksport i import.

Średni, szacowany czas przesyłki do Maroka, to 1-2 dni robocze.

Tak, każdy z nadawców może śledzić drogę swojej paczki do Maroka. Wykorzystaj w tym celu aplikację MyDHL +.

Materiały łatwopalne, pieniądze, rośliny i zwierzęta to przykładowe przedmioty, których nie wyślesz za granicę. Zadzwoń na naszą infolinię, aby dowiedzieć się więcej.

Kurier za granicę, który Cię nie zawiedzie – wysyłaj paczki międzynarodowe w DHL Express!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach