DHL EXPRESS
PACZKI DO FIDŻI

Paczki do i z Fidżi

Zastanawiasz się jak wysłać dokumenty lub przedmioty na państwa wyspiarskie? Planujesz paczki na Fidżi, ale nie wiesz, który kurier się tego podejmie? DHL Express to międzynarodowy kurier, który od lat zajmuje pozycję lidera w transporcie paczek za granicę. Eksport i import nie ma przed nami żadnych tajemnic. Doskonała logistyka umożliwia nam realizowanie usług na całym świecie.

Sprawdź cenę paczki do Fidżi

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Fidżi

W bezpieczny sposób i zgodnie z szacowanym terminem przetransportujemy paczki na Fidżi. Wysyłka zagraniczna, zwłaszcza tak daleka jak na wyspę Fidżi, nie zobowiązuje Cię do samodzielnego koordynowania transportu. Przekaż paczkę naszemu kurierowi w punkcie DHL Servicepoint lub zamów kuriera do domu. Każdego dnia organizujemy przesyłki lotnicze na Fidżi, a dzięki zdobytemu doświadczeniu i świetnej organizacji, możesz nam zaufać.

Ile kosztuje paczka na Fidżi?

Najniższy koszt przesyłki zagranicznej na Fidżi dotyczy wysyłki dokumentów. Cena zarówno za import, jak i eksport, może wzrastać w zależności od wymiarów paczki, jej ciężaru i dodatkowych usług – w tym dodatkowego ubezpieczenia. Aby ułatwić planowanie budżetu, udostępniliśmy na naszej stronie internetowej cennik paczek zagranicznych.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Fidżi?

Szacujemy, że paczka na Fidżi dotrze w ciągu 4 dni roboczych.  Wprowadziliśmy usługę śledzenie przesyłek zagranicznych, dzięki której na bieżąco będziesz analizował transport i drogę przesyłki. Jeśli prowadzisz własny biznes i chcesz nadawać regularnie paczki na Fidżi w celach zawodowych, zapoznaj się koniecznie z naszą ofertą specjalną dla firm. Zainstaluj też aplikację MyDHL+, która ułatwi Ci zarządzanie paczką – prosto, bezpiecznie i zawsze pod ręką.

Paczki na Fidżi? W 4 dni robocze tylko z DHL Express!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Fidżi.

Paczki na Fidżi musisz przekazać kurierowi. Możesz to zrobić w dowolnym punkcie DHL Servicepoint lub bezpośrednio podczas wizyty kuriera w domu lub miejscu pracy. Zamów kuriera telefonicznie lub poprzez formularz.

Wszystkie przesyłki międzynarodowe muszą być solidnie zapakowane. Wybierz do tego trwały karton i po włożeniu rzeczy zaklej go mocną taśmą. Możesz też owinąć go stretchem. W widocznym miejscu przyklej etykietę z listem przewozowym.

Wnętrze paczki na Fidżi wypełnij folią bąbelkową, gazetami, serwetkami lub innymi materiałami. W środku nie powinno być wolnej przestrzeni. Zasady wysyłki są takie same niezależnie od tego, czy jest to eksport czy import.

Koszt wysyłki na Fidżi jest ustalany na podstawie parametrów paczki. Zapoznaj się z opublikowanym cennikiem lub sprawdź cenę w kalkulatorze na stronie DHL Express, żeby dowiedzieć się więcej.

Dokładny czas transportu prześledzisz w aplikacji MyDHL+. Szacujemy, że wysyłka zajmie ok. 4 dni robocze.

Tak, możesz śledzisz wysłane paczki na Fidżi przez Internet.

Wszystkie przesyłki zagraniczne objęte są listą przedmiotów zakazanych do wysyłki. Znajdują się tam m.in. pieniądze, dzieła sztuki i materiały łatwopalne. Szczegóły na temat tego, czego nie wysyłać na Fidżi, uzyskasz po kontakcie z pracownikami naszej infolinii.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach