DHL EXPRESS
PACZKI DO JERSEY

Paczki do i z Jersey

Często nadajesz paczki do Jersey i szukasz sprawdzonego sposobu na ich prosty i bezpieczny transport? Kurier do Jersey z DHL Express jest jednym ze skuteczniejszych rozwiązań na terminowe doręczenie paczki w wyznaczone miejsce. To jedno z lepszych rozwiązań na import z Jersey i eksport towarów do Jersey. Zobacz, jak atrakcyjna i elastyczna jest nasza oferta i sprawdź, jak szybko trafi do odbiorcy Twoja przesyłka zagraniczna.

Interesuje Cię przesyłka do Jersey? Koniecznie sprawdź ofertę DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Jersey

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Jersey

Wysyłka paczki za granicę, dzięki naszej doskonałe rozbudowanej sieci połączeń i swobodnemu dostępowi do wielu środków transportu może być bezpieczna i terminowa. Zakładamy, że średni czas transportu paczki do Jersey wynosi nawet 2 dni robocze. Dzięki temu import z Jersey do Polski eksport z Polski do Jersey staje się jeszcze prostszy! Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, które są zainteresowane szybką wysyłką, jak również dla Klientów biznesowych, dla których import i eksport towarów jest elementem działalności.

Jako jeden z liderów w branży, mamy swobodny dostęp do własnej floty samochodowej i frachtu lotniczego. Dzięki temu możesz mieć pewność, że całokształt spraw związanych z wysyłką paczek do Jersey będzie nie tylko terminowy, ale i związany z minimalną liczbą formalności. Aby wysłać paczkę do Jersey, odwiedź jeden z autoryzowanych punktów nadawczych DHL Servicepoint lub zamów kuriera pod wskazany adres – do domu, lub biura.

Ile kosztuje paczka do Jersey?

Jeśli interesują Cię ceny za przesyłki zagraniczne do Jersey – koniecznie sprawdź cennik umieszczony na naszej stronie. Cena ekspresowej wysyłki jest uzależniona od kilku czynników. Do takich zaliczyć można np. wagę gabarytową paczki, ewentualne ubezpieczenia dodatkowe, a także dokładny adres doręczenia.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Jersey?

Jeśli zależy Ci na sprawnej i terminowej wysyłce paczki za granicę – zapoznaj się z naszą ofertą. Dzięki doskonale rozbudowanej sieci połączeń i dostępowi do własnej floty i do frachtu lotniczego możesz liczyć na to, że przesyłki lotnicze do Jersey bezpiecznie trafią do odbiorcy nawet w terminie do 2 dni roboczych. Warto jednak zaznaczyć, że paczka do Jersey nadana przed weekendem lub świętem narodowym może trafić w miejsce przeznaczenia nieco później.

Jeśli lubisz trzymać rękę na pulsie i mieć pod kontrolą losy swoich paczek, skorzystaj z praktycznej aplikacji MyDHL+. Co więcej, dzięki opcji śledzenie przesyłek zagranicznych masz też możliwość weryfikowania, na jakim etapie transportu znajdują się właśnie Twoje przesyłki międzynarodowe. Jest kilka wygodnych opcji na nadanie paczki za granicę. Przesyłki międzynarodowe do Jersey możesz wysłać za pośrednictwem jednego z punktów DHL Servicepoint lub skorzystać z wygodnej opcji – zamów kuriera pod adres.

W DHL Express, paczki z Polski do Jersey i przesyłki z Jersey do Polski mogą być jeszcze szybsze, a ich realizacja – prostsza! Skorzystaj z naszej  oferty!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Jersey.

Paczki do Jersey możesz nadać za pośrednictwem kuriera, który odbierze przesyłkę zagraniczną ze wskazanego przez Ciebie miejsca, lub nadać je samodzielnie w jednym z punktów nadawczych DHL Servicepoint.

Przesyłki zagraniczne do Jersey powinny być starannie zapakowane. Wykorzystaj mocny karton, po weryfikacji zawartości przez przedstawiciela DHL opakowanie można zabezpieczyć szeroką taśmą i jeśli posiadasz – owiń stretchem. W widocznym miejscu naklej list przewozowy.

Wolną przestrzeń paczki do Jersey zabezpiecz folią bąbelkową, zmiętym papierem lub specjalnym wypełniaczem kurierskim.

Cena transportu do Jersey jest obliczana na podstawie wymiarów i wagi paczki. Sprawdź cennik dostępny na naszej stronie, aby obliczyć i zaplanować koszty przesyłki.

Paczki do Jersey mogą trafić do zagranicznego odbiorcy już w ciągu 2 dni roboczych.

Drogę wysyłki kurierskiej do Jersey możesz sprawdzać za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Szczegółową listę towarów, których prawo zabrania transportować na teren kraju, możesz skonsultować z pracownikiem naszej infolinii.

W DHL Express, paczki z Polski do Jersey i przesyłki z Jersey do Polski mogą być jeszcze szybsze, a ich realizacja – prostsza! Skorzystaj z naszej oferty!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach