DHL EXPRESS
PACZKI DO ANGOLI

Paczki do i z Angoli

Niezależnie od tego, czy planujesz wysyłkę paczki do Angoli biznesowo czy prywatnie – możesz liczyć na DHL Express. Jako międzynarodowy kurier każdego dnia organizujemy bezpieczne przesyłki lotnicze do Angoli. Sprawdź cennik paczek zagranicznych i zapoznaj się ze szczegółami oferty.

Paczki do Angoli i w inne miejsca Afryki – międzynarodowy kurier DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Angoli

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Angola

Nie obawiaj się wysyłki paczki za granicę – nasze usługi kurierskie to lata praktyki i zaufanie wielu nadawców. Wystarczy, że przyniesiesz paczkę do jednego dowolnie wybranego punktu DHL Servicepoint i przekażesz ją pracownikowi. Jeśli chcesz mieć większy komfort i wolisz, żeby kurier odebrał paczkę od Ciebie, np. w domu – umów się na wizytę przez Internet. Potem uruchom aplikację MyDHL+ i zacznij śledzenie przesyłek zagranicznych. Bądź na bieżąco z tym, gdzie znajduje się Twoja paczka.

Ile kosztuje paczka do Angoli?

Każda cena wysyłki ustalana jest na podstawie indywidualnych parametrów paczki. Opublikowany na stronie cennik paczek zagranicznych pomoże Ci zaplanować koszty i poznać więcej szczegółów. Każda paczka może być wyceniona inaczej ze względu na różnice w parametrach, wadze czy opcjach dodatkowych wybieranych przez nadawców.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka do Angoli?

Transport paczki do Angoli przed pandemią szacowany był na 4-5 dni roboczych. Teraz, z powodu koronawirusa, czas dostawy może wydłużyć się nawet dwukrotnie. Na dłuższą dostawę wpływa też wysyłka paczki za granicę przed weekendem lud dniem wolnym od pracy. O tym, na jakim etapie realizowane są Twoje przesyłki międzynarodowe, dowiesz się z aplikacji MyDHL+.

Codzienne przesyłki lotnicze – szybko, bezpiecznie, niezawodnie

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Angoli.

Zapakuj wysyłane rzeczy do kartonu i zanieś je do punktu DHL Servicepoint. Jeśli to dokumenty, spakuj je do koperty bąbelkowej. Możesz też zamówić kuriera po odbiór paczki do domu, pracy lub inny wskazany przez Ciebie adres.

Karton oklej szeroką, mocną taśmą, a na zewnątrz przyklej etykietę z numerem listu przewozowego.

Do zabezpieczenia przedmiotów dobrym materiałem będzie folia bąbelkowa i gazety. Wypełnij nimi także puste miejsca w kartonie.

Koszt każdej paczki jest ustalany na podstawie jej parametrów. Dowiedz się więcej z cennika, który znajduje się na naszej stronie internetowej.

4-10 dni roboczych to szacowany czas dostawy paczki do Angoli w czasie pandemii koronawirusa.

Tak, kontroluj transport i dostawę paczki do Angoli w aplikacji MyDHL+.

Paczki międzynarodowe mają wysokie standardy bezpieczeństwa. Przesyłka nie może zawierać między innymi: gotówki, drogocennych dzieł sztuki, drogocennej biżuterii, zwierząt, roślin, materiałów łatwopalnych, narkotyków, niektórych wyrobów tytoniowych i alkoholowych. Zadzwoń na infolinię i zapytaj o kompleksową listę przedmiotów wyłączonych z wysyłki.

Eksport i import towarów z DHL Express – 100% bezpieczeństwa.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach