Paczki do i z Niemiec

Zastanawiasz się jakie reguły obowiązują przy wysyłce paczki do Niemiec z Polski? Chcesz zrealizować ją szybko, tanio i  bezpiecznie? Skorzystaj z opcji „Paczka do Niemiec”, jaką przygotowaliśmy w DHL Express. Wysyłaj paczki do Niemiec bez żadnych obaw i postaw na niski koszt transportu. Mamy wygodne i konkurencyjne rozwiązania zagraniczne dla klientów indywidualnych i firm, które decydują się na eksport towarów. Organizujemy także przewóz paczek z Niemiec. Poznaj szczegóły oferty, wybierz nasze usługi kurierskie, a Twoja przesyłka do Niemiec (lub z Niemiec) dotrze do odbiorcy już następnego dnia! Zapewniamy bezpieczny eksport produktów z Polski i import do Polski.

Sprawdź cenę paczki do Niemiec

Plane
Najlepsza opcja

Osobiście

Ponad 1300 punktów nadań

00,00 zł/brutto

Znajdź

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez internet

Bez wychodzenia z domu

00,00 zł/brutto

Zamów

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Najlepsza opcja

Przez telefon

Odbiór w domu lub w biurze

00,00 zł/brutto

Zadzwoń

Szacowany czas dostawy wynosi *

Odbierz dodatkowy rabat  »
Oferta dla firm

Wysyłasz regularnie?

Zapytaj o ofertę dla firm. Zyskaj atrakcyjne stawki na eksport i import przesyłek

Sprawdź

Szybkie dostawy i odbiory z 220 krajów i terytoriów

Odbierz dodatkowy rabat  »
Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Paczki Polska-Niemcy

Coraz częściej wysyłamy i odbieramy lotnicze przesyłki międzynarodowe z Polski i do Polski. To nic dziwnego – obecnie jest to rozwiązanie wygodne i szybkie. Jako doświadczony kurier, paczki do Niemiec dostarczamy juz nastepnego dnia. Zapewniamy Ci też możliwość sprawnego i łatwego nadania przesyłki za granicę – bez wychodzenia z domu. Przesyłki zagraniczne do Niemiec (eksport i import) nadasz przez Internet – wpisz wymagane dane,  wydrukuj etykietę i czekaj na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. Szybka wysyłka do Niemiec jeszcze nigdy nie była tak prosta!

Jak dalej wygląda przewóz paczek do Niemiec? Twoja przesyłka kurierska, zanim dotrze do Niemiec, trafia do sortowni w Polsce, a dopiero później do sortowni w Lipsku. Stamtąd odbiera ją kurier, który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres w Niemczech. Proces dostarczenia paczki trwa zwykle 1 dzień – do większości miejsc w Europie przesyłki międzynarodowe dostarczamy następnego dnia. Całą podróż paczki do Niemiec możesz śledzić za pomocą numeru przesyłki, który otrzymasz zaraz po tym jak zlecisz nam eksport. Śledzenie przesyłek zagranicznych umożliwia Ci pełną kontrolę nad tym jak wygląda transport.

Ile kosztuje paczka do Niemiec?

Koszt wysyłki towarów do Niemiec zależy od wymiarów oraz wagi paczki. Ceny paczek do Niemiec zaczynają się od 160 PLN brutto – jeżeli nadajesz w punkcie DHL bez umowy. Skorzystaj z kalkulatora i poznaj cennik paczek zagranicznych. Udostępniony cennik na eksport towarów uwzględnia też koszty usług dodatkowych.
Dedykowana oferta dla firm

Ile idzie paczka do Niemiec?

Tak, jak wspominaliśmy, Twoje paczki zagraniczne z Polski do Niemiec mogą zostać dostarczone do odbiorcy nawet następnego dnia roboczego. Przygotowując przesyłkę w MyDHL+ otrzymasz informację o przewidywanej dacie dostawy. W zależności od tego, skąd nadawana jest przesyłka do Niemiec, godziny odbiorów są różne. W większości miejsc, jeżeli zamówisz odbiór rano, zwykle kurier odbierze paczkę tego samego dnia. W niektórych miejscowościach, bardzo oddalonych od naszych centrów kurierskich, odbiór przesyłki należy zamówić dzień wcześniej.

Jeśli zależy Ci, aby wysyłka do Niemiec poszła sprawnie, pamiętaj, by nadać ją odpowiednio wcześnie. Zadbaj także, by jej zawartość była zgodna z wymogami transportu. Przesyłki międzynarodowe z Polski i do Polski nie mogą zawierać pewnych towarów oraz wyrobów. Nasze usługi kurierskie objęte są szczegółowym regulaminem, który znajdziesz na stronie internetowej DHL Express.

Czego nie można wysyłać do Niemiec?

W DHL Express szybki przewóz paczek do Niemiec, a także do innych państw za granicę, odbywa się zgodnie z prawem i określonymi procedurami. Miej na uwadzę, że nie przyjmujemy do przewozu towarów zabronionych w transporcie. Istnieje również kategoria towarów niebezpiecznych w transporcie, na przykład:

 • aerozole,
 • sprzęt elektroniczny,
 • perfumy,
 • utleniacze,
 • materiały wybuchowe.

Ich możliwości wysyłki jest ograniczona i/lub wymaga specjalnego pakowania. Sprawdzając cennik i koszt naszej usługi, zapoznaj się też z zasadami dopuszczenia i pakowania przedmiotów do wysyłki – niezależnie od tego, czy decydujesz się na eksport czy import.

PRZESYŁKI MIĘDZYNARODOWE DLA FIRM

Jestem klientem DHL Express

MyDHL+

Regularnie wysyłasz za granicę lub importujesz towary do Polski?

WYŚLIJ
BEZ UMOWY

Wysyłasz przesyłkę za granicę 2 razy w roku?

Wyślij przesyłkę bez podpisywania umowy

Atrakcyjne ceny już od pierwszej przesyłki!

Przesyłka
zwrotna

Nietrafiony zakup? Odesłanie sprzętu do serwisu?

Zamów odbiór przesyłki

?

FAQ

 • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
  Przesyłkę do Niemiec możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub zamówić odbiór paczki przez kuriera. Za pomocą MyDHL+ przygotujesz etykietę oraz zlecisz odbiór paczki. Pamiętaj o wydrukowaniu etykiety. Upewnij się, że Twoja przesyłka do Niemiec jest odpowiednio zapakowana.
 • Ile idzie ekspresowa paczka do Niemiec?
  Paczki do Niemiec doręczane są zwykle następnego dnia roboczego po nadaniu. Do największych miast możemy doręczęczyć przesyłkę nawet do godziny 12.00. Szybki transport wyróżnia DHL Express wśród innych usług kurierskich.
 • Czy można śledzić wysłaną paczkę do Niemiec?
  Tak, 10 cyfrowy numer przesyłki umożliwia śledzenia statusu przesyłki poprzez stronę internetową.
 • Czy można wysłać paczkę do jakiegokolwiek miasta w Niemczech?
  Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie dokładnie nasz kurier dostarczy przesyłkę na terenie Niemiec, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta lub sprawdź w MyDHL+.
 • Jak zapakować paczkę do Niemiec?
  1. Wysyłane przedmioty włóż do kartonu lub foliowego, szczelnego opakowania – zadbaj, aby rozmiar opakowania odpowiadał gabarytom towarów. W innym przypadku użyj wypełniacza po to, aby towar nie poruszał się w kartonie.
  2. Przygotuj również taśmę do zamknięcia opakowania, ale nie zaklejaj go do czasu przyjazdu kuriera lub nadania w punkcie. Pracownicy i kurierzy DHL Express są zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłki do Niemiec przed jej przyjęciem.
  3. W punkcie DHL oferujemy bezpłatne opakowania. Jeżeli czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera wydrukuj etykietę.

Usługi niestandardowe Dedykowane rozwiązania dla transportu pilnych lub szczególnych warunków przesyłek.
BAZA WIEDZY Dowiedz się jak przygotować przesyłkę do transportu za granicę.
`
Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach

Australia Fidżi Kiribati Nauru
Nowa Zelandia Papua Nowa Gwinea Samoa Tonga
Tuvalu Vanuatu Wyspy Salomona
`