DHL EXPRESS
PACZKI DO NIEMIEC

Paczki do i z Niemiec

Zastanawiasz się jakie reguły obowiązują przy wysyłce paczki do Niemiec z Polski? Chcesz zrealizować ją szybko, tanio i  bezpiecznie? Skorzystaj z opcji „Paczka do Niemiec”, jaką przygotowaliśmy w DHL Express. Wysyłaj paczki do Niemiec bez żadnych obaw i postaw na niski koszt transportu. Mamy wygodne i konkurencyjne rozwiązania zagraniczne dla klientów indywidualnych i firm, które decydują się na eksport towarów. Organizujemy także przewóz paczek z Niemiec. Poznaj szczegóły oferty, wybierz nasze usługi kurierskie, a Twoja przesyłka do Niemiec (lub z Niemiec) dotrze do odbiorcy już następnego dnia! Zapewniamy bezpieczny eksport produktów z Polski i import do Polski.

Sprawdź cenę paczki do Niemiec

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
 • Punkty blisko Ciebie
 • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
 • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
 • Bez wychodzenia z domu
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
 • Pomocni i dostępni konsultanci
 • Odbiór z domu lub biura
 • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Zastanawiasz się jakie reguły obowiązują przy wysyłce paczki do Niemiec z Polski? Chcesz zrealizować ją szybko, tanio i bezpiecznie? Skorzystaj z opcji „Paczka do Niemiec”, jaką przygotowaliśmy w DHL Express. Wysyłaj paczki do Niemiec bez żadnych obaw i postaw na rozsądny koszt transportu. Mamy wygodne i konkurencyjne rozwiązania zagraniczne dla klientów indywidualnych i firm, które decydują się na eksport towarów. Organizujemy także przewóz paczek z Niemiec do Polski. Poznaj szczegóły oferty DHL, wybierz nasze usługi kurierskie, a Twoja przesyłka do Niemiec (lub z Niemiec) dotrze do odbiorcy nawet już następnego dnia! Zapewniamy bezpieczny eksport produktów z Polski i import do Polski.

Paczki Polska-Niemcy

Coraz częściej wysyłamy i odbieramy lotnicze przesyłki międzynarodowe z Polski i do Polski. To nic dziwnego – obecnie jest to rozwiązanie wygodne i szybkie. Jako doświadczony kurier, paczki do Niemiec dostarczamy już następnego dnia. Zapewniamy Ci też możliwość sprawnego i łatwego nadania przesyłki za granicę – bez wychodzenia z domu. Przesyłki zagraniczne do Niemiec (eksport i import) nadasz przez Internet – wpisz wymagane dane, wydrukuj etykietę i czekaj na kuriera, który odbierze od Ciebie paczkę. Szybka wysyłka do Niemiec jeszcze nigdy nie była tak prosta! Inną opcją jest zaniesienie paczki do punktu DHL Servicepoint.

Jak dalej wygląda przewóz paczek do Niemiec? Twoja przesyłka kurierska, zanim dotrze do Niemiec, trafia do sortowni w Polsce, a dopiero później do sortowni w Lipsku. Stamtąd odbiera ją kurier, który dostarczy przesyłkę pod wskazany adres, w Niemczech. Proces dostarczenia paczki trwa zwykle 1 dzień – do większości miejsc w Europie przesyłki międzynarodowe dostarczamy następnego dnia. Całą podróż paczki do Niemiec możesz śledzić za pomocą numeru przesyłki, który otrzymasz zaraz po tym jak zlecisz nam eksport. Śledzenie przesyłek zagranicznych umożliwia Ci pełną kontrolę nad tym jak wygląda transport. Nie szukaj kuriera, który będzie realizował usługi najtaniej, ale weź pod uwagę profesjonalizm i standardy bezpieczeństwa. W DHL zapewniamy wysoki poziom obsługi!

Sprawdź ofertę dla firm

Ile kosztuje paczka do Niemiec?

Koszt wysyłki towarów do Niemiec zależy od wymiarów oraz wagi paczki. Skorzystaj z kalkulatora i poznaj cennik paczek zagranicznych. Udostępniony cennik na eksport towarów uwzględnia też koszty usług dodatkowych.

Jak wysłać paczkę do Niemiec?

Paczka do Niemiec może być nadana na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest zaniesienie przygotowanej paczki do punktu DHL Servicepoint lub placówek partnerskich, takich jak na przykład: Relay, Inmedio, One Minute, Hubiz, Discover. Łącznie mamy ich w kraju ponad 1300. Wysyłka paczki do Niemiec nadanej w takim punkcie jest też krokiem w kierunku ekologii, ponieważ neutralizujesz emisję dwutlenku węgla. W DHL Express z każdej nadanej paczki przeznaczamy 2 zł na działania chroniące dobro planety. Drugą propozycją wysyłki paczki jest umówienie się z kurierem DHL po odbiór przesyłki w Twoim miejscu zamieszkania lub pracy.

Ile idzie paczka do Niemiec?

Tak, jak wspominaliśmy, Twoje paczki zagraniczne z Polski do Niemiec mogą zostać dostarczone do odbiorcy nawet następnego dnia roboczego. Przygotowując przesyłkę w MyDHL+ otrzymasz informację o przewidywanej dacie dostawy. W zależności od tego, skąd nadawana jest przesyłka do Niemiec, godziny odbiorów są różne. W większości miejsc, jeżeli zamówisz odbiór rano, zwykle kurier odbierze paczkę tego samego dnia. W niektórych miejscowościach bardzo oddalonych od naszych centrów kurierskich, odbiór przesyłki należy zamówić dzień wcześniej.

Jeśli zależy Ci, aby wysyłka do Niemiec poszła sprawnie, pamiętaj, aby nadać ją z wyprzedzeniem. Zadbaj także, by jej zawartość była zgodna z wymogami transportu. Przesyłki międzynarodowe z Polski i do Polski nie mogą zawierać pewnych towarów oraz wyrobów. Nasze usługi kurierskie objęte są szczegółowym regulaminem, który znajdziesz na stronie internetowej DHL Express.

Ile idzie paczka z Niemiec do Polski?

Wiesz już, ile idzie paczka do Niemiec, ale może zastanawia Cię też czas dostawy przesyłki z Niemiec do Polski? W DHL Express import towarów trwa zwykle 1 dzień roboczy. Tak jak w przypadku nadania paczki za granicę, możesz śledzić przesyłkę w aplikacji MyDHL+. Każda paczka z Niemiec dostarczana jest w możliwie najkrótszym czasie.

Sprawdź ofertę dla firm

Czego nie można wysyłać do Niemiec?

W DHL Express szybki przewóz paczek do Niemiec, a także do innych państw za granicę, odbywa się zgodnie z prawem i określonymi procedurami. Miej na uwadzę, że nie przyjmujemy do przewozu towarów zabronionych w transporcie. Istnieje również kategoria towarów niebezpiecznych w transporcie, na przykład:

Ich możliwości wysyłki jest ograniczona i/lub wymaga specjalnego pakowania. Sprawdzając cennik i koszt naszej usługi, zapoznaj się też z zasadami dopuszczenia i pakowania przedmiotów do wysyłki – niezależnie od tego, czy decydujesz się na eksport, czy import.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Niemiec.

Przesyłkę do Niemiec możesz nadać w punkcie DHL Servicepoint lub zamówić odbiór paczki przez kuriera. Za pomocą MyDHL+ przygotujesz etykietę oraz zlecisz odbiór paczki. Pamiętaj o wydrukowaniu etykiety. Upewnij się, że Twoja przesyłka do Niemiec jest odpowiednio zapakowana. Przed wysyłką sprawdź cenę.

Paczki do Niemiec doręczane są zwykle następnego dnia roboczego po nadaniu. Do największych miast możemy doręczyć przesyłkę nawet do godziny 12.00. Szybki transport wyróżnia DHL Express wśród innych usług kurierskich. Korzystaj z opcji śledzenie przesyłek i bądź na bieżąco.

Tak, 10 cyfrowy numer przesyłki umożliwia śledzenia statusu przesyłki poprzez stronę internetową.

Jeśli chcesz dowiedzieć się, gdzie dokładnie nasz kurier dostarczy przesyłkę na terenie Niemiec, skontaktuj się z naszym Działem Obsługi Klienta lub sprawdź w MyDHL+.

 • Wysyłane przedmioty włóż do kartonu lub foliowego, szczelnego opakowania – zadbaj, aby rozmiar opakowania odpowiadał gabarytom towarów. W innym przypadku użyj wypełniacza po to, aby towar nie poruszał się w kartonie.
 • Przygotuj również taśmę do zamknięcia opakowania, ale nie zaklejaj go do czasu przyjazdu kuriera lub nadania w punkcie. Pracownicy i kurierzy DHL Express są zobowiązani do sprawdzenia zawartości przesyłki do Niemiec przed jej przyjęciem.
 • W punkcie DHL oferujemy bezpłatne opakowania. Jeżeli czekasz na odbiór przesyłki przez kuriera, wydrukuj etykietę.

 • Image background
  UMOWA DLA FIRM
  ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
  SPRAWDŹ OFERTĘ

  Międzynarodowe przesyłki kurierskie

  Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach