DHL EXPRESS
PACZKI DO WYSP OWCZYCH

Paczki do i z Wysp Owczych

Interesują Cię szybkie i bezpieczne paczki na Wyspy Owcze? Sprawdź, co oferuje nasz kurier międzynarodowy z DHL Express. Import z Wysp Owczych do Polski i eksport towarów w tym kierunku, dzięki nam stają się terminowe, bezpieczne i co najważniejsze – bezproblemowe. Jeśli masz dość samodzielnej koordynacji procesów transportowych w swojej firmie lub chcesz po prostu szybko nadać swoją paczkę – ta oferta jest dla Ciebie!

Paczki zagraniczne na Wyspy Owcze – sprawdź przesyłki międzynarodowe w DHL Express!

Sprawdź cenę paczki do Wysp Owczych

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki Polska – Wietnam

Jeśli poszukujesz sprawdzonych rozwiązań na wysyłkę paczki za granicę, sprawdź, co oferuje DHL Express. Paczki na Wyspy Owcze realizowane za naszym pośrednictwem docierają w miejsce docelowe szybko i bezpiecznie, zgodnie z deklarowanym terminem doręczenia. Eksport z Wysp Owczych do Polski i import z Polski na Wyspy Owcze mogą być bezproblemowe, szybkie i niezwiązane z szeregiem uciążliwych formalności.

Dzięki bardzo dobrze rozbudowanej sieci połączeń, a także  dostępem do własnej floty i frachtu, możemy zadeklarować, że przesyłki na Wyspy Owcze dotrą do Twojego odbiorcy w wyznaczonym terminie. Szybka paczka za granicę trafia zwykle w miejsce przeznaczenia w terminie 2-5 dni roboczych. Przesyłki lotnicze na Wyspy Owcze, realizowane naszym frachtem lotniczym mogą okazać się jednym z lepszych sposobów na pilny transport Twoich paczek. Jak widzisz, wysyłka paczki za granicę, z DHL Express staje się jeszcze prostsza!

Ile kosztuje paczka na Wyspy Owcze?

Standardowa cena za przesyłki zagranicznej na Wyspy Owcze będzie uzależniona m.in. od gabarytów paczki, dokładnego adresu jej przeznaczenia, a także opcji dodatkowych, takich jak np. ubezpieczenie.. Jeśli chcesz sprawdzić dokładny koszt twojej przesyłki międzynarodowej na Wyspy Owcze, zapoznaj się z cennikiem przesyłek zagranicznych umieszczonym na naszej stronie.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile idzie paczka na Wyspy Owcze?

Średni czas transportu paczek zagranicznych wynosi 2-5 dni roboczych. Pamiętaj, że przesyłki nadane przed weekendem lub świętem narodowym mogą trafić do odbiorcy nieco później. Aby trzymać rękę na pulsie i być na bieżąco ze szczegółami swojej paczki – weryfikuj informacje na temat swoich wysyłek w wygodnej i intuicyjnej aplikacji MyDHL+.

Przesyłki kurierskie na Wyspy owcze możesz nadać samodzielnie, korzystając z jednego z setek autoryzowanych punktów nadawczych DHL Servicepoint, lub skorzystać z wygodnej opcji – zamów kuriera za granicę pod wskazany adres. Jeżeli przesyłki międzynarodowe na Wyspy Owcze wysyłasz jako firma – zapytaj nas koniecznie o specjalną  ofertę dla biznesu. Nie chcesz zobowiązywać się umową? Rozumiemy to! Przesyłki kurierskie na Wyspy Owcze możesz realizować również w sposób elastyczny i niezobowiązujący, Sprawdź!

W DHL Express zrealizujesz wysyłki na Wyspy Owcze szybko i bezpiecznie – skorzystaj z naszej oferty!

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Wysp Owczych.

Paczki na Wyspy Owcze można nadać w jednym z punktów DHL Servicepoint, lub za pośrednictwem kuriera, który odbierze przesyłkę ze wskazanego przez Ciebie miejsca. Zamówisz go online lub dzwoniąc na naszą infolinię.

Przesyłki międzynarodowe na Wyspy Owcze powinny być zapakowane w solidny karton. Zaklej paczkę szeroką taśmą, owiń stretchem, a na tak przygotowany pakunek naklej etykietę nadawczą.

Wnętrze Twojej paczki na Wyspy Owczej powinno być unieruchomione. Wolną przestrzeń wypełnij zmiętymi gazetami, wypełniaczem lub folią bąbelkową.

Cennik paczek zagranicznych znajdziesz na stronie DHL Express. Koszt wysyłki na Wyspy Owcze jest uzależniony od wagi i wymiarów przesyłki, wybranych usług dodatkowych a także sposobu nadania (nadanie w punkcie lub odbiór przez kuriera).

Paczki zagraniczne docierają zazwyczaj na miejsce w terminie 2-5 dni roboczych. Aby sprawdzić szczegóły – zainstaluj aplikację MyDHL+

Tak. Całą trasę paczki zagranicznej możesz sprawdzać za pomocą opcji — śledzenie przesyłek zagranicznych.

Szczegółową listę towarów, których nie powinno się transportować na teren danego państwa możesz potwierdzić dzwoniąc na naszą infolinię.

Kurier na Wyspy Owcze z DHL Express – szybko, bezpiecznie i wygodnie. Sprawdź!

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach