DHL EXPRESS
PACZKI DO AUSTRALII

Paczki do i z Australii

Wysyłaj paczki do Australii z zaufaną firmą kurierską! Z DHL Express Twoja przesyłka do Australii dotrze szybko i bezpiecznie, a Ty nadasz ją wygodnie, bez wychodzenia z domu. Wszystko dzięki możliwościom, jakie zapewnia nasza strona i kurierskie usługi lotnicze. Dbamy kompleksowo o naszych klientów, zarówno o tych indywidualnych, jak i biznesowych – poznaj ofertę i pozwól, by nasz kurier dostarczył do Australii Twoją paczkę. Zobacz jak wygląda nowoczesny, profesjonalny eksport towarów za granicę. Sprawdź też ofertę na import do Polski.

Sprawdź cenę paczki do Australii

Co chcesz wysłać?

Parametry przesyłki

Osobiście
  • Punkty blisko Ciebie
  • Opakowanie i ubezpieczenie w cenie
  • Długie godziny otwarcia

00 , 00 zł/brutto

Przez internet
  • Bez wychodzenia z domu
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

Przez telefon
  • Pomocni i dostępni konsultanci
  • Odbiór z domu lub biura
  • Dostępne usługi dodatkowe

00 , 00 zł/brutto

RABAT DLA FIRM
Wysyłasz regularnie?

Otwórz konto biznesowe i zyskaj 55% rabatu na przesyłki zagraniczne

Ostateczna cena oraz czas transportu mogą się różnić od wyświetlonego w zależności od zawartości przesyłki, wartości towaru, kraju i adresu docelowego. Obowiązują dopłaty i usługi dostępne w Cenniku Usług Międzynarodowych 2022.

Oferta 55% rabatu przeznaczona jest dla przedsiębiorców, podmiotów gospodarczych i instytucji. Warunkiem uzyskania oferty jest deklaracja wysyłania średnio 1 przesyłki międzynarodowej za pośrednictwem DHL Express (Poland) Sp. z o.o. w ramach usługi Time Definite International. Warunki cenowe zostaną przepisane do indywidualnego numeru klienta. Szczegóły oferty dostępne u przedstawicieli handlowych DHL Express (Poland) Sp. z o.o.

Paczki z Polski do Australii

Zależy Ci, aby wysyłka do Australii przebiegła sprawnie i wygodnie, prawda? Skorzystaj więc z MyDHL+ i nadaj paczkę online – uzupełnij dane przesyłki, zamów kuriera i wydrukuj etykietę transportową. Kurier odbierze od Ciebie przesyłkę, sprawdzi jej zawartość i jeśli wszystko będzie w porządku, rozpocznie się szybki przewóz paczki do Australii. Pozostanie już tylko oczekiwać, aż przesyłka dotrze do adresata. Zapewniamy, że będzie to szybki czas, ponieważ usługi DHL Express wyróżniają się właśnie sprawnością działania!

Całą drogę paczki za granicę możesz kontrolować bez wychodzenia z domu – z DHL Express możliwe jest śledzenie przesyłek zagranicznych online. Wystarczy, że na naszej stronie internetowej wpiszesz nadany paczce numer – strona zwróci informacje, gdzie znajduje się paczka, a także, czy została już dostarczona przez kuriera do wybranego punktu w Australii. Dostęp do eksportu to rozwiązanie, które stworzyliśmy z myślą o komforcie nadawców.

Ile kosztuje paczka do Australii?

Na ostateczny koszt przewozu paczek do Australii składa się kilka czynników – między innymi to, jak duża jest Twoja przesyłka. Przygotowaliśmy cennik paczek zagranicznych, dzięki któremu sprawdzisz, jakiego budżetu potrzebujesz, by wysłać szybko paczki do Australii. Analizując cennik, możesz łatwo porównać oferty i wybrać tę najlepszą. Atrakcyjny koszt DHL Express połączony z krótkim czasem dostawy to usługi kurierskie na miarę oczekiwań współczesnego człowieka.

Sprawdź ofertę dla firm

Ile trwa transport paczki do Australii?

Kurier DHL Express dostarcza paczki do Australii już w 3 dni robocze do Sydney czy Melbourne. Do innych miast czas transportu wynosi od 4 do 6 dni roboczych. Obecnie, z uwagi na ograniczenia liczby połączeń lotniczych, czas transportu do Australii jest wydłużony. Pamiętaj, że przesyłki międzynarodowe wysyłane poza Unię Europejską poddawane są kontroli celnej – jej czas nie jest wliczany w czas transportu. Najczęściej jednak cały proces przebiega sprawnie, a wysyłka z Polski do Australii następuje jeszcze tego samego dnia.

Czy wiesz, że i Ty możesz mieć wpływ na to, jak szybko przebiegnie przewóz Twojej przesyłki kurierskiej z Polski do Australii? Wystarczy, że zadbasz, aby zarówno zawartość przesyłki, jak i jej opakowanie były zgodne z wymogami. Pamiętaj, że wyróżnia się towary zabronione w transporcie międzynarodowym. Sprawdź regulamin rzeczy zabronionych na eksport z Polski i zastosuj się do niego.

Czego nie można wysyłać do Australii?

Jako odpowiedzialna firma kurierska przyjmujemy do transportu tylko te przesyłki, których zawartość jest zgodna z przepisami. Co więc mogą zawierać paczki do Australii? Z nami wyślesz towary spoza listy towarów zabronionych w transporcie, na której znajdują się między innymi:

Sprawdź pełną listę na naszej stronie., aby mieć pewność, że eksport lub import towarów przebiegać będzie bez żadnych utrudnień.

icon box

Nowy klient

Zapytaj o ofertę dla firm, w związku z regularną wysyłką i importem. Otwarcie konta to minimum 1 dzień roboczy

icon box

Mam już konto w DHL

Utwórz przesyłkę międzynarodową, przygotuj etykietę i zamów odbiór

icon box

DHL SameDay

Dedykowane rozwiązania transportowe dla najpilniejszych przesyłek oraz niestandardowych ładunków.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania i odpowiedzi dotyczące przesyłek międzynarodowych do i z Australii.

Paczki do Australii możesz nadać na dwa sposoby – online za pośrednictwem MyDHL+ lub stacjonarnie w punkcie DHL Servicepoint. Korzystając z pierwszej opcji, wszelkich formalności dopełnisz na naszej stronie internetowej. Decydując się na drugie rozwiązanie, przygotuj paczkę i przyjdź do punktu DHL, by ją nadać. Jeśli masz więcej pytań o przesyłki międzynarodowe, skontaktuj się z naszą infolinią!

Zwykle przewóz paczek do Australii zajmuje średnio zwykle od 3 do 6 dni roboczych. Czas transportu pojawi się w MyDHL+ po podaniu adresów nadania i doręczenia. Obecnie z uwagi na zmiany spowodowane pandemią transport na tym kierunku może być wydłużony nawet o 10 dni.

Tak. Przesyłki międzynarodowe wysyłane do Australii w momencie nadania otrzymują indywidualny, 10-cyfrowy numer. Wpisz go na naszej stronie, a otrzymasz informację, gdzie obecnie znajduje się przesyłka kurierska na trasie z Polski do Australii.

Możesz uzyskać informację w kwestii dostawy paczek przez kuriera do konkretnego miejsca w Australii – skontaktuj się z Działem Obsługi Klienta albo sprawdź dostępność usługi w MyDHL+ czy w dedykowanym portalu. Dział Obsługi Klienta odpowie na Twoje pytania od poniedziałku do piątku, w godzinach od 7:30 do 18:30 pod numerem telefonu: +48 42 6 345 100.

Aby paczka dotarła bezpiecznie do Australii, zapakuj ją w karton, kopertę lub szczelne, foliowe opakowanie. Dopasuj wielkość opakowania do zawartości, a jeśli towary będą się przemieszczać, użyj wypełniacza. Wybierz wytrzymałą taśmę do zabezpieczenia i pamiętaj o przyklejeniu listu przewozowego.

Image background
UMOWA DLA FIRM
ROZWIĄZANIA NA MIARĘ TWOJEGO BIZNESU
SPRAWDŹ OFERTĘ

Międzynarodowe przesyłki kurierskie

Doręczamy paczki zagraniczne w ponad 220 krajach i terytoriach